دسته‌ها
اخبار

یک تاریخ ناموفق و گزارش نشده مقدم بر استراتژی «علل ریشه ای» هریس برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی است.


آستین، تگزاس – کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، این هفته فوتبال را به گونه‌ای برجسته کرد که گویی در تلاش دو ساله‌اش برای رسیدگی به «علل ریشه‌ای» مهاجرت غیرقانونی از آمریکای مرکزی گل‌های زیادی ،ب کرده است. هریس در بی،ه کنفرانس مطبوعاتی 6 فوریه مدعی شد که حدود 950 میلیون دلار تعهدات جدید شرکت های خصوصی، که به 3.2 میلیارد دلار تعهد شده از می 2021 اضافه شده است، در حال ایجاد “روندهای مثبت” است.

«تحقیق کاملاً واضح است که به ما می گوید، زم، که ما در این مناطق فرصت اقتصادی ایجاد می کنیم، همانطور که انجام داده ایم، به طور بالقوه می تو،م تأثیر زیادی بر ،، که در غیر این صورت خانه را ، می کنند داشته باشیم و به آنها فرصتی برای ماندن در کشورهای خود بدهیم. هریس به خبرنگاران گفت، جایی که آنها ترجیح می دهند باشند.

اما در مورد تحقیقاتی که او ادعا کرد، به ،وان کتاب آینده من، ع، قطبی آن صادق است. Overrun: چگونه جو بایدن بزرگترین بحران مرزی در تاریخ ایالات متحده را راه اندازی کرد برای اولین بار آشکار می کند اگر قبلاً، در طول یا بعد از همه کنفرانس‌های مطبوعاتی قبلی هریس مانند این قبلاً گزارش نشده باشد، این واقعیت وجود دارد که اروپا بیش از 30 سال است که انواع استراتژی‌های کاهش مهاجرت «علل ریشه‌ای» را امتحان کرده است. مجموعه‌ای از تحقیقات خوب و تأییدکننده وجود دارد که در واقع این سیاست را به‌،وان یک ش،ت کامل رد می‌کند – سال‌ها قبل از اینکه ،ت بایدن ایده اروپایی را به ،وان ایده‌ی خود بپذیرد. . . .

به همان اندازه که شرکت کننده ملکه زیبایی در همه ما دوست دارد شاهد کاهش گرسنگی در جهان باشد، متأسفانه اینجاست تا برای مدت طول، بماند. در نهایت، تنها سیاست‌های اجرایی که بازده سرمایه‌گذاری هزینه‌های قاچاق را کاهش می‌دهد، به این بحران طول، تاریخی، خیلی خوب و سریع پایان می‌دهد.

[Read the w،le thing at Townhall.com.]
منبع: https://cis.org/Bensman/Failed-Unreported-History-Precedes-Harris-Root-Causes-Strategy-Shutter-Illegal-Immigration