دسته‌ها
اخبار

گوگل برنامه های جدید گرین کارت را برای کارگران خارجی متوقف می کندگوگل هفته گذشته اعلام کرد که 12000 کارمند خود را ا،اج می کند تا به آ،ین غول فناوری تبدیل شود که مشاغل گسترده ای را کاهش داده است. در همان زمان، شرکت ایمیل فرستاد به کارگران خارجی خود در ایالات متحده گفت که درخواست های صدور گواهینامه کار دائمی (یا PERM) را متوقف می کند، اولین قدم برای دریافت کارت سبز مبتنی بر اشتغال.

کارفرمای، که می خواهند برای دریافت گرین کارت از یک کارگر خارجی حمایت مالی کنند، ابتدا باید گواهی PERM را دریافت کنند، که نشان می دهد هیچ کارگر واجد شرایط ایالات متحده نمی تواند این موقعیت را پر کند. یک شرکت آمریکایی همچنین باید یک درخواست PERM برای تمدید ویزای کار موقت H-1B، رایج ترین ویزا که توسط کارکنان فنی خارجی استفاده می شود، ارسال کند.

گوگل گزارش شده است در ایمیل به کارکنان خارجی گفت که ا،اج انبوه کارکنان در سراسر صنعت فناوری، گرفتن گواهینامه PERM را برای شرکت دشوارتر می کند.

این شرکت گفت: «با اعلام تعدادی از شرکت‌های فناوری که کاهش نیروی کار خود را اعلام کرده‌اند (استخدام موقت یا ا،اج)، تعداد افرادی که به دنبال شغل هستند، افزایش یافته است. «در نتیجه، ما همراه با سایر شرکت‌های فناوری شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد موارد PERM که توسط و، کار (DOL) برای نقش‌های فنی حسابرسی می‌شوند، بوده‌ایم – که ما معتقدیم نتیجه استعدادهای بیشتر در دسترس است. بازار کار آمریکا.»

گوگل گفت که این تصمیم بر درخواست‌های PERM که قبلاً ارسال شده‌اند تأثیر نمی‌گذارد، همچنین بر درخواست‌های سایر انواع ویزا تأثیر نخواهد گذاشت.

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای Boundless در مورد برنامه صدور گواهینامه کار PERM را بررسی کنید.


آیا سوالاتی در مورد مهاجرت قانونی دارید؟ فقط با 49 دلار توسط وکلای مستقل در شبکه ما پاسخ آنها را دریافت کنید.


منبع: https://www.boundless.com/blog/google-pauses-new-green-card-applications-for-foreign-workers/