دسته‌ها
اخبار

کمک به مهاجران برنامه های عمومی ما را تامین مالی می کند


در طی 30 سال آینده، مهاجران بیشتر از آنچه در مزایا مصرف کنند، مالیات پرداخت خواهند کرد. مطالعه از موسسه کاتو پیدا شد. این جریان خالص مثبت در مشارکت های مالیاتی نشان می دهد که مهاجران همچنان نقش بزرگی را در حمایت از خدمات عمومی مانند مدارس و برنامه های شبکه ایمنی مانند برنامه های کمک تغذیه و تامین اجتماعی ایفا خواهند کرد.

تجزیه و تحلیل نظرسنجی جامعه آمریکا در سال 2021 نشان می دهد که خانواده های تحت رهبری مهاجران 524.7 میلیارد دلار در کل مالیات در سال 2021 پرداخت کرده اند که یک افزایش اندک است. از سال 2019. این شامل 346.3 میلیارد دلار مالیات بر درآمد فدرال و 178.4 میلیارد دلار مالیات ایالتی و محلی است. این کمک های مالیاتی 15.9 درصد از کل درآمدهای مالیاتی دریافتی ،ت ها از ،نان ایالات متحده در سال 2021 را تشکیل می دهد، با این حال مهاجران تنها 13.6 درصد از خانواده های ایالات متحده را تشکیل می دهند.

بر اساس یک اخیر کاغذ سفید موسسه کاتودر طی 30 سال آینده، مهاجران مالیات بیشتری نسبت به مزایای مصرف خواهند کرد. مقاله کاتو ایده های ارزشمندی برای ،ن مشارکت اقتصادی ،نان ایالات متحده ارائه می دهد. روش شناسی آنها مدلی را ایجاد می کند که توسط آکادمی ملی علوم (NAS) برای گزارش 2017 آنها ایجاد شده است. پیامدهای اقتصادی و مالی مهاجرت، که چارچوبی را برای سیاستگذاران برای درک اثرات اقتصادی مهاجرت فراهم می کند. نکته مهم، مقاله کاتو همچنین اشاره می کند که نسل دوم مهاجران نسبت به والدین خود سطح تحصیلات بالاتری دارند.

نتایج مدل کاتو نشان می‌دهد که مالیات‌های پرداختی (و درآمدهای دریافتی)، و همچنین مزایای مصرف شده توسط مهاجران به شدت به سن ورود و تحصیلات بستگی دارد. بر اساس برآورد آنها، فردی با تحصیلات کمتر از دبیرستان که در سن 25 سالگی به ایالات متحده می آید، تأثیر مالی مثبت 216,000 دلاری بدون احتساب فرزندان خود، یا 57,000 دلاری با احتساب فرزندان خود خواهد داشت. از سوی دیگر، یک ،ن ایالات متحده آمریکا با تحصیلات کمتر از دبیرستان هزینه مالی خالص 32000 دلار خواهد داشت و با احتساب فرزندان آنها این هزینه به 177000 دلار افزایش می یابد.

سن (مهاجران بیشتر از ،نان متولد ایالات متحده در سن کار هستند)، افزایش سطح تحصیلات در میان تازه واردان، و استفاده کمتر از مزایای ،تی سه عامل اصلی تاثیر مثبت مالی مهاجران هستند.

در حالی که برخی لفاظی ها مهاجران را کاملاً متفاوت نشان می دهند، واضح است که مهاجران مشارکت کنندگان خالص این برنامه ها و به طور کلی پایه مالیاتی هستند و به دسترسی به برنامه های شبکه ایمنی برای ،، که به آنها نیاز دارند کمک می کنند. آ گزارش اخیر از سوی هیئت امنای تامین اجتماعی دریافته است که پیش‌بینی می‌شود که صندوق‌های ام، ،یبی بیمه سالمندی، بازماندگان و از کارافتادگی (OASDI) تا سال 2034 تمام شود. مشارکت کنندگان اصلی این برنامه ها در سال های آینده. در سال 2021، مهاجران 177.0 میلیارد دلار از طریق مشارکت های مالیاتی به تأمین اجتماعی پرداخت ،د.

علاوه بر این، الف مطالعه اخیر دریافتند که کمک‌های مهاجران به مدیکر به طول،‌تر شدن توان پرداخت بدهی این برنامه کمک کرده و به حدود 60 میلیون سالمند و افراد معلول آمریکایی یارانه پرداخت می‌کند. آ گزارش از هیئت امنای مدیکر نشان می‌دهد که برنامه بیمه بیمارست، مدیکر (HI) تا سال 2028 حلال باقی خواهد ماند. در سال 2028، ذخایر صندوق HI شروع به تخلیه خواهد کرد. کمک های مالیاتی مهاجران به مدیکر کمک زیادی به کاهش ،ری بودجه می کند. در سال 2021، مهاجران 48.3 میلیارد دلار به ،وان دلار مالیاتی به مدیکر کمک ،د. علیرغم کمک هایشان، مهاجران به ،وان کاربران مدیکر و مدیکر کمتر معرفی شده اند. تنها 11.9 درصد از کاربران این برنامه ها در سال 2021 متولد خارجی بودند، علیرغم اینکه مهاجران 13.6 درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهند.

کاغذ سفید مؤسسه کاتو تأثیر مالی مهاجران غیرقانونی را مح،ه نمی‌کند و به نمونه‌های کوچک در داده‌های CPS اشاره می‌کند. با این حال، از آنجایی که مهاجران غیرقانونی واجد شرایط بودن برای بسیاری از برنامه های مزایا را کاهش داده اند، تأثیر مالی آنها تقریباً به طور قطع مثبت تر از سایر گروه ها است. تجزیه و تحلیل نظرسنجی جامعه آمریکا نشان می دهد که خانواده های بدون سند کمک کرد 31.1 میلیارد دلار کل مالیات در سال 2021، شامل 18.9 میلیارد دلار مالیات بر درآمد فدرال و 12.1 میلیارد دلار مالیات ایالتی و محلی.

پرداخت مالیات تنها یکی از راه‌هایی است که مهاجران به جامعه ایالات متحده کمک می‌کنند، اگرچه با توجه به چالش‌های مالی که بسیاری از برنامه‌های خدمات عمومی با آن مواجه هستند، به ویژه موضوعی شده است. مهاجران نه تنها به جوامع آمریکایی ارزش فرهنگی می‌افزایند، بلکه کمک‌های مالی ارزشمندی را انجام می‌دهند که به اطمینان از دسترسی ،نان به برنامه‌های اساسی مانند مدیکر، تامین اجتماعی و آموزش عمومی کمک می‌کند.

نویسندگان: رابین لوند و آنا شپرسون

ثبت شده در زیر: کمک های مهاجران، مالیات


منبع: https://immigrationimpact.com/2023/04/11/immigrants-help-fund-our-public-programs/