دسته‌ها
اخبار

کلانتر جمهوری خواه مریلند که مهاجران را “بزرگترین تهدید” می نامید در طرح مسلسل متهم شد


یک کلانتر جمهوری خواه مریلند که زم، به دروغ ادعا می کرد که مهاجران بزرگترین تهدیدی هستند که ایالات متحده با آن مواجه است، توسط هیئت منصفه فدرال در طرحی برای دستیابی غیرقانونی مسلسل متهم شده است. این هفته اعلام کرد. در بی،ه ای آمده است که کلانتر شهرستان فردریک، چاک جنکینز و رابرت جاستین کراپ، همکارش، به توطئه و اظهارات نادرست به منظور دستیابی به مسلسل متهم شده اند. کراپ، یک فروشنده محلی اسلحه، همچنین به داشتن بیش از نیم دوجین مسلسل به طور غیرقانونی متهم است. هر دو در صورت محکومیت به سالها زندان محکوم خواهند شد.

اینکه یک افسر ارشد مجری قانون که وظیفه امنیت عمومی را بر عهده دارد متهم به تلاش برای به دست آوردن غیرقانونی ماشین های کشتار جمعی است، به خودی خود به اندازه کافی تکان دهنده است و باید آنها را از سمت خود سلب صلاحیت کند. جنکینز دوباره بر رقیب دموکرات خود انتخاب شد همین نوامبر گذشته اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در گزارش 2022 شرح داده شده است جنکینز چگونه ،ج کرده است سال ها تلاش برای به تصویر کشیدن جوامع غیرقانونی به ،وان خطراتی برای امنیت عمومی، زم، که به دروغ ادعا می کرد که “بزرگترین تهدید برای کشور ما مشکل مهاجرت است.” جنکینز مدعی شد که ایالات متحده «نمی‌تواند به جذب این جمعیت ادامه دهد وگرنه ما مانند یک کشور جهان سوم در حال فروپاشی خواهیم بود».

در یک بی،ه که به ویژه با توجه به کیفرخواست‌های هیئت منصفه فدرال ،ره‌آور است، به نظر می‌رسید جنکینز به خشونت علیه مهاجران اشاره می‌کند. در گزارش ACLU آمده است که پلتفرم کلانتر جمهوری خواه «شامل هشداری بود مبنی بر اینکه «بیگانگان» از ویرجینیای شمالی به شهرستان فردریک نقل مکان می کنند» و قول داده بود «به آنها شلیک خواهد کرد».

علیرغم (یا شاید به دلیل) این تاریخچه ،موس ضد مهاجر، اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در سال 2008 امضا کرد. توافقنامه 287 (g). با شهرستان فردریک، به نمایندگان محلی اجازه می دهد تا به ،وان عوامل مهاجرت فدرال عمل کنند. این یک برنامه ناقص تاریخی بوده است این باعث هدر رفتن منابع ارزشمند، از بین رفتن اعتماد بین جوامع محلی و پلیس و ترغیب پروفایل های نژادی شده است. شاید به همین دلیل است گروه نفرت شبکه تانتون فدراسیون اصلاحات مهاجرتی آمریکا (FAIR) یک طرفدار بزرگ است، این هفته انتشار پستی در دفاع از هم برنامه و هم جنکینز. پست FAIR درست یک روز قبل از اینکه و، دادگستری اتهامات علیه کلانتر جمهوریخواه را اعلام کند، بالا رفت. در مورد زمان بندی بد صحبت کنید.

،ت اوباما با شروع به پایان رساندن این برنامه در سال 2016، کار درستی انجام داد. قطعاً این نباید در مورد کلانتری هایی مانند چاک جنکینز، که در صورت مجرم شناخته شدن، با پنج سال زندان فدرال مواجه می شود، مؤثر باشد.

دادگستری می‌گوید: «در کیفرخواست شش موردی ادعا شده است که از آگوست ۲۰۱۵ تا می ۲۰۲۲، جنکینز و کراپ برای ،ید غیرقانونی مسلسل و جعل اسناد متعدد روی سربرگ کلانتری شهرستان فردریک مبنی بر درخواست مسلسل برای ارزیابی و نمایش به کلانتر شهرستان فردریک، توطئه ،د. و، امور خارجه در بی،ه ای گفت که کروپ اسنادی را برای امضای جنکینز آماده کرده است. بر اساس کیفرخواست، جنکینز و کراپ می‌دانستند که مسلسل‌ها به کلانتر نمایش داده نمی‌شود و مسلسل‌ها برای اجاره به مشتریان کراپ در نظر گرفته شده است.

این بی،ه ادامه داد: «کروپ همچنین به طور غیرقانونی هفت مسلسل در اختیار داشت. در ادامه این کیفرخواست آمده است که ،ب و کار کراپ به منظور به رسمیت شناختن حمایت او از این تجارت، از جنکینز حمایت سیاسی کرده است.

اما جنکینز تنها چهره مجری قانون جمهوریخواه نیست که با اتهامات جدی به فساد مواجه است. ریچارد مک، کلانتر سابق آریزونا و بنیانگذار انجمن کلانترهای قانون اساسی و افسران صلح جناح راست، با تحقیقات جنایی مواجه است به اتهام سرقت صدها هزار دلار از طرف خود. دیلی بیست گزارش ها این سازمان ضد وا،ن، پزشکان خط مقدم آمریکا (AFLDS) ادعا می‌کند که مک، یکی از مقامات سابق این گروه، 350000 دلار از کمک‌های اهداکنندگان را جمع‌آوری کرده و ادعا می‌کند که این وجوه را بدون مجوز از ،انه شرکت گرفته است.

AFLDS ظاهراً با غوغاهای زیادی روبرو بوده است، به طوری که مقامات سابق در مورد انواع اتهامات سوء رفتار به یکدیگر انگشت می‌گذارند. ماک اساساً ادعا کرده است که او فقط سعی کرده کمک های مالی را ایمن نگه دارد. آهان. به نظر می رسد این گروه به گونه ای دیگر فکر می کند. کوین جنکینز، رئیس AFLDS به Daily Beast گفت: «در اینجا هیچ ابهامی وجود ندارد. هیچ چیز برای گیج شدن وجود ندارد. او کاملاً یک جنایتکار است.»

مک و جنکینز در طول سال‌ها زمان زیادی را صرف اظهارنظر درباره حاکمیت قانون کرده‌اند. واضح است که آنها فکر نمی کنند که برای آنها صدق کند.
منبع: http://americasvoice.org/blog/gop-maryland-sheriff-w،-called-immigrants-single-biggest-threat-indicted-in-ma،e-gun-scheme/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=gop-maryland-sheriff-w،-called-immigrants-single-biggest-threat-indicted-in-ma،e-gun-scheme