دسته‌ها
اخبار

چرا یافتن فرصت حرفه ای بونو می تواند به شما کمک کند


بنابراین بسیاری از اعضای AILA انتخاب می‌کنند که از طریق فرصت‌های حرفه‌ای بازپرداخت کنند. مرکز تمرین و حرفه ای AILA می خواست چند مورد اخیر را برجسته کند.Pro Bono High Fivesبرای الهام بخشیدن و تشویق دیگران به استفاده از تخصص حقوقی خود برای تغییر زندگی، و شاید هم سرگرمی!

اما باکتال از AILA’s Upstate New York Chapter در واقع شروع به “انجام کار مهاجرت با داوطلب شدن در یک غیرانتفاعی در شمال نیویورک طی تمام سه سال تحصیل در دانشکده حقوق کرد” و هرگز به گذشته نگاه نکرد! او به اشتراک می‌گذارد: «پرارزش‌ترین بخش کار من شنیدن آن است [clients] با به روز رس، در مورد پیشرفت و دستاوردهای خود. سخت ترین بخش کار من پشتیب، از مشتریان در زمان های سخت است، منتظر تصمیم گیری برای درخواست در حالی که آنها مجوز کار ندارند.” او توضیح می دهد که چگونه تعدادی از مشتریان مورد تایید او به نقطه ای نزدیک می شوند که می توانند از فرزندان و همسران مشتق خود در خانه در آمریکا استقبال کنند و در نهایت خانواده ها را دوباره جمع کنند. او خاطرنشان می کند: «از انجام یک پرونده حرفه ای نترسید. شما می تو،د وکیلی باشید که به تغییر زندگی یک نفر کمک می کند.»

کریپا آپادیای از بخش واشنگتن با کار حرفه ای در مقطع کارشناسی شروع کرد و به ،وان مترجم و مترجم برای یک سازمان غیرانتفاعی که به جامعه ج، آسیا در لس آنجلس خدمت می کرد، عمل کرد. او هنوز از آن مهارت های زب، (4 زبان!) برای کمک به «افراد تازه واردی که ،یسی صحبت نمی کنند یا مهارت های زبان ،یسی بسیار محدودی دارند، استفاده می کند. من می توانم با آنها به زبان خودشان ارتباط برقرار کنم و توضیح بدهم که خود من به ،وان یک مهاجر جدید که مجبور به عادت ، به یک روش کاملاً جدید زندگی هستم، احساس ناامیدی و ناامیدی را تجربه کرده ام.» زیرا او خودش از نپال آمده است. او به اشتراک می‌گذارد که «چالش‌برانگیزترین و با ارزش‌ترین کار، دفاع از مردم در مراحل حذف بوده است. در سال‌های 2017-2018، در اوج تجدید حیات طالبان، من نماینده هفت افغان بودم که همگی اعضای خانواده خود را به دلیل کار/ نزدیکی به نیروهای مسلح ایالات متحده از دست داده بودند. برخی به ،وان مترجم کار کرده بودند. بقیه مهندسان، مقامات و، آموزش و پرورش و غیره بودند. همه آنها پناهندگی گرفتند و من هنوز با بیشتر آنها در ارتباط هستم. او وکلای جوان را تشویق می‌کند تا به پرونده‌های حقوقی بپردازند و از شبکه مربیان و همکاران AILA در طول مسیر استفاده کنند.

تیم فارمر از بخش آیووا/نبراسکا زم، که جوانان شروع به درخواست برای برنامه اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA) ،د، نیاز شدیدی به کمک های حرفه ای پیدا کرد. او همچنین به افراد نیازمند در جامعه (خود) در مواردی مانند درخواست ویزای U و همچنین در مورد مسائل قانونی غیر مهاجرتی مانند فسخ ازدواج کمک کرده است. او احساس می‌کند مهم است که به جامعه پاسخ دهد و به اشتراک می‌گذارد که «هر بار که برای یک گیرنده DACA مجوز کار می‌گیرم، ظاهر آرامش در چهره‌های آن‌ها بسیار قوی است. امیدوارم روزی بتو،م یک راه حل قانونی برای دریافت کنندگان DACA پیدا کنیم، و افزود: “من دوست دارم وقتی مردم با من تماس می گیرند و می گویند می خواهند وضعیت DACA خود را تمدید کنند، و من می گویم: “اوه، عالی، من این کارها را به صورت رایگان انجام دهید.» او دیگران را تشویق می‌کند تا مواردی را که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا حوزه‌ای از قانون را که از آن لذت می‌برند، انجام دهند، انجام دهند، و خاطرنشان کرد: «قدرد، که از مشتریان خود دریافت می‌کنید، آن حوزه از تمرین را حتی بیشتر پاداش می‌دهد.»

هنوز الهام گرفته اید؟ اطلاعات بیشتر در مورد این قهرمانان حرفه ای و سایر قهرمانان حرفه ای را در وب سایت AILA بخو،د و پیدا کنید فرصت حرفه ای خود را!


منبع: https://thinkimmigration.org/blog/2023/03/22/why-finding-your-pro-bono-opportunity-can-help-you/