دسته‌ها
اخبار

پیدا کردن تعادل در ماه رمضان


ماه مبارک رمضان توسط مسلمانان برگزار می شود بیش از 1.9 میلیارد نفر سراسر دنیا. مسلمانان در این ماه از طلوع فجر تا غروب روزه می گیرند (از جمله پر، از آب) و به عبادات اضافی، به ویژه نماز و ذکر معروف به «ذکر» و افزایش انفاق و سخاوت می پردازند. این ماه شادی است که قرار است با عزیزان به اشتراک گذاشته شود و جشن گرفته شود.

به ،وان یک وکیل مهاجرت، ماه رمضان برای من بسیار بیشتر از پر، از غذا و آب است. این زم، است که به طور حرفه ای و شخصی در مورد هدف و خدمت خود فکر کنید. در 11 ماه دیگر سال، من به ،وان یک مادر مجرد و شاغل زندگی پرسرعتی دارم، اما با شروع ماه رمضان، متواضع هستم و قدر چیزهایی را در زندگی ام می دانم که فراموش می کنم یا برایشان قائل شده ام. اعطا شده. این ماه به من این فرصت را می دهد تا در مورد موقعیت ممتاز خود ی،ی وکالت بودن و اینکه چگونه بودن در چنین موقعیتی به من اجازه می دهد تا به ،، که به مهارت ها و دانش خود نیاز دارند کمک کنم. انجام ماه مبارک رمضان به ،وان یک وکیل مجرب با چالش های جالبی همراه است، اما در نهایت، این یک تلاش پر ثمر مطابق با ایمان من است.

منظور از روزه گرفتن یادآور ضعف انسان و وابستگی به خدا برای رزق و روزی است. این برای کاهش حواس‌پرتی‌های زندگی و اجازه دادن به زمان برای تمرکز بر رابطه خود با خدا است. هدف آن تشویق همدلی و نیکوکاری برای افراد کم‌بخت است. این نیت همچنین مبنای این است که چرا من یک وکیل هستم تا صدای موکلان خود باشم و اطمینان حاصل کنم که همه به عدالت دسترسی دارند. این تمرین روزه به محل تأملی در مورد کمک هایی می شود که من می توانم به واسطه دانش و نقش ویژه خود در پیشبرد چنین اه،ی انجام دهم.

این امتیاز با تعهدات و مسئولیت هایی در قبال مشتریان و دادگاه ها همراه است. رمضان به من یادآوری می‌کند که برای اعمالم رویکردی خدامحور داشته باشم، چه روزه‌داری، نماز خواندن، تعامل با خانواده و دوستان و یا انجام وظایف شغلی‌ام. این به یک دلیل خلاصه می‌شود: انجام وظیفه‌ام به بهترین شکل ممکن و حضور در خدمت به دیگران. این دلیل، هدف و تمرکز به من کمک می‌کند تا در ماه رمضان به وظیفه‌ای که دارم توجه بیشتری داشته باشم و نسبتاً کارآمدتر باشم.

دین و حرفه من هر دو بر اهمیت داشتن اخلاق و اخلاق عالی تاکید دارند. رمضان یادآور من است ا،ام به اخلاقنه فقط در زندگی شخصی، بلکه در تلاش های حرفه ای ام.

تنوع در حرفه حقوقی ایالات متحده به ،، که اعتقادات مذهبی دارند این امکان را می دهد تا به روش هایی عمل کنند که نه تنها خودمان را به ،وان انسان غنی کنیم، بلکه نحوه وکالت را نیز تقویت کنیم. این در مورد تعادل است، یافتن تعادلی که برای من مفید است، تعادلی که فضای ارتباط م،وی و پیشرفت حرفه ای را برای من فراهم می کند.

***

خطاب به اعضای AILA من: یافتن تعادل و زمان برای تمرکز بر سلامتی خود دشوار است. کمیته رفاه وکلای AILA در حال کار روی مجموعه ای از منابع جدید است که در هفته رفاه ما در اوایل ماه مه راه اندازی خواهد شد تا به منابع موجود اضافه شود. مجموعه ای از منابع رایگان در حال حاضر در aila.org موجود است.


منبع: https://thinkimmigration.org/blog/2023/04/13/finding-my-balance-during-ramadan/