دسته‌ها
اخبار

وبلاگ ImmigrationProf


چهارشنبه 11 ژانویه 2023

دادگاه ها فقط به نام: تعمیر سیستم داوری مهاجرت آمریکا توسط بررسی حقوق هاروارد

پوشش دادن

بررسی محترم حقوق هاروارد بورسیه مهاجرتی زیادی منتشر نمی کند. یادداشت دانشجویی در مورد سیستم دادگاه مهاجرت ممکن است برای خوانندگان وبلاگ جالب باشد. این سیستم مدت هاست مورد انتقاد قرار گرفته است و سال گذشته، لایحه ای ارائه شد در کنگره که اصلاحات را به ارمغان می آورد.

دادگاه ها فقط به نام: تعمیر سیستم داوری مهاجرت آمریکاتوسط بررسی حقوق هارواردافراد غیرشهروندی در ایالات متحده با موانع بی شماری روبرو هستند که بسیاری از آنها اکنون به خوبی شناخته شده اند. اما حتی سیستم دادگاهی ظاهراً بی‌طرف که در آن پرونده‌های غیرشهروندان مورد قضاوت قرار می‌گیرد، در حال حاضر به ،وان یک ابزار اجرایی برای حذف عمل می‌کند. این یادداشت استدلال می‌کند که ساختار فعلی سیستم داوری مهاجرت – و کنترل اجرایی ناشی از آن – قضات مهاجرت را در معرض شرایط مختلفی قرار می‌دهد که در مجموع، کل سیستم را به سمت حذف سوق می‌دهد. سپس پیشنهادهای موجود برای اصلاحات ساختاری را بررسی می کند و اصلاحات می، احتمالی متعددی را پیشنهاد می کند.

KJ

موضوعات روز، مقالات و مقالات مروری بر حقوق | پیوند ثابت


منبع: https://lawprofessors.typepad.com/immigration/2023/01/courts-in-name-only-repairing-americas-immigration-adjudication-system-by-the-harvard-law-review.html