دسته‌ها
اخبار

مهاجرت به ترکیه 2022 + ارزان ترین روش + مدارک + هزینه ها موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

کسانی که قصد دارند با دریافت ویزای کاری مهاجرت کنند، اول باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری بگیرند تا موفق به دریافت ویزای ترکیهشوند. مهاجرت به ترکیه توجه بسیاری را بخصوص در ایران به خود جلب کرده است. زیرا کشور ترکیه در سال‌های اخیر با سرمایه‌گذاری‌های بسیار و پیشرفت‌های اقتصادی مناسب توانسته به یکی از کشورهای سطح بالا دنیا تبدیل شود. مهاجران زیادی سالانه به دلیل ویژگی‌های عالی زندگی در این کشور به ترکیه مهاجرت می‌کنند.

دانشجویانی که در دانشگاه‌های کشور ترکیه پذیرش شده‌اند و ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند در برنامه اراسموس اتحادیه اروپا شرکت کنند. این برنامه از آموزش و تحصیل جوانان در اتحادیه اروپا حمایت می‌کند و علاوه بر امکان تحصیل در خارج از کشور، کمک هزینه‌های تحصیلی نیز در اختیار آنان قرار می‌دهد. این فرصت مطالعاتی، از 3 ماه تا 12 ماه خواهد بود و برای تمامی دانشجویانی که در یکی از هزاران موسسه وابسته به این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، قابل دریافت می‌باشد.

در پاسخ به این سوال اینگونه می توان گفت که راههای مهاجرت به ترکیه بسیار متنوع هستند پس قیمت مهاجرت به ترکیه و شرایط رفتن به ترکیه از هر کدام از این مسیرها متفاوت می باشد. با توجه به اینکه متقاضی مجرد است و تنها اقدام می کند یا متعهل است و با خانواده اقدام می کند،هزینه و نحوه مهاجرت به ترکیه نیز متفاوت خواهد بود. با مطالعخ جدول زیر خواهید یافت که مهاجرت به ترکیه چقدر هزینه دارد. هزینه های مهاجرت به ترکیه از طریق اجاره ملک حدود 4 هزار لیر می باشد که نیمی از آن برای هزینه های اداری اخذ اقامت و تقریبا نصف دیگر این هزینه جهت هزینه وکیل و کارگزاری برای امور اداری می باشد. دانشگاه فنی خاورمیانه که در آنکارا واقع شده است در سال 1965 تاسیس شده و هم اکنون یکی از معتبرترین دانشگاه های خاورمیانه محسوب می شود.

  • به همین خاطر کارشناسان ما برای آگاهی بیشتر متقاضیان از برترین شهر های ترکیه این مقاله را تدوین کدره اند.
  • از همین رو شغل های متنوع و توریستی در این کشور رونق داشته و افراد می توانند کار آفرینی خوبی داشته باشند.
  • در صورتی که شما از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت به ترکیه وارد شده باشید، می توانید با ارائه مدارک لازم جهت گرفتن کیملیک ترکیه اقدامات لازم را انجام دهید.
  • این کشور علاوه بر دارا بودن بیمه‌های خصوصی بسیار دارای یک بیمه دولتی به نام می‌باشد.

البته که نباید وجود دانشگاه‌های مطرح و برتر کشور ترکیه را از یاد برد. این دانشگاه‌ها هرساله میزبان طیف وسیعی از دانشجویان از سراسر دنیا هستند. شما با داشتن تسلط و آشنایی با زبان ترکی می‌توانید با مردمان این کشور به‌خوبی ارتباط برقرار کرده و مسیر مهاجرتی خودتان را کوتاه‌تر کنید. از دیگر شرایط مهم دریافت اقامت و مهاجرت به کشور ترکیه می‌توان به نداشتن سو پیشینه، داشتن بیمه، در اختیار داشتن پاسپورت و … اشاره کرد. مهاجرت امری است که در هر زمانی وجود داشته و مربوط به تمام بشریت بوده است. باتوجه به آمار و اطلاعات بدست آمده در چند سال اخیر مهاجرت به ترکیه رشد بسیاری داشته است؛ زیرا ازنظر وضعیت اقتصادی، تحصیلی، درمانی، سرمایه گذاری و غیره در وضعیت بسیار ایده‌آلی قرار دارد.

روش های دریافت شهروندی ترکیه

خیر، لزوما نیازی به وکیل داشتن برای مهاجرت به ترکیه نیست؛ اما با گرفتن وکیل مراحل کار ساده تر و سریع تر خواهد شد. در مورد شرایط ازدواج برای مهاجرت به ترکیه بیشتر توضیح بدین لطفا. راه های گوناگونی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد که در این قسمت از نوشتار آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

قیمت اجاره خانه در ترکیه در سال 2022

کارت سبز، پلی میان شما و خارج کشور است، اگر به دنبال ارتباط با شرکت های بین المللی هستید، اگر علاقمندید در کشورهای توسعه یافته و مدرن زندگی کنید مجموعه کارت سبز راهنما و همراه شما خواهد بود. یک شهر توریستی را برای زندگی انتخاب کنید؛ زیرا نگرش ساکنین شهر، نسبت به خارجی‌ها دوستانه‌تر است. زبان ترکی را بیاموزید؛ زیرا به برقراری ارتباط در موقعیت‌های روزمره و صحبت‌های کوتاه به شما کمک می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

بخش سوم مقاله به معایب و مشکلات زندگی در ترکیه خواهد پرداخت و شما را از موارد مشکل ساز احتمالی آگاه می‌کند. اگر تصمیم دارید که در ترکیه زندگی کنید نیاز به اخذ اجازه اقامت در ترکیه از طریق اجاره ملک و یا خرید خانه دارید و اگر مشغول کار هستید به یک اجازه اقامت و اجازه کار در ترکیه نیاز دارید. برای اخذ اجازه اقامت ترکیه و همچنین اخذ اجازه کار در ترکیه بهتر است از سفارت ترکیه یا کنسولگری ترکیه در کشور خودتان اقدام کنید. اگر می‌خواهید از طریق ازدواج با شهروند ترکیه‌ای به این کشور مهاجرت کنید، بهتر است این کار را به صورت قانونی انجام داده و از ازدواج صوری برای مهاجرت به این کشور خودداری کنید.