دسته‌ها
اخبار

مهاجرت به ترکیه 2022 + ارزان ترین روش + مدارک + هزینه ها موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

لازم است تا نسبت به این موضوع آگاهی کامل داشته باشید، زیرا که کشور ترکیه از نظر پیدا کردن یک کار خوب، در بهترین شرایط خود قرار ندارد. ابتدا باید شغلی در ترکیه بیابید سپس قرارداد کاری و بیمه و مالیات مشخص شده باشد بعد از آن اقدام برای اقامت کاری. در نظر داشته باشید برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار باید کارفرمای شما ترک باشد. باید بگوییم که هزینه های مهاجرت به ترکیه نسبت به روش مهاجرتی شما می تواند متفاوت باشد، این بدان معناست که هزینه های مهاجرتی شما نسبت به سبک زندگی و هدف مهاجرت متغیر است.

  • با توجه به شرایط خود می توانید روش مورد نظر را انتخاب کنید و اقدام به مهاجرت کنید.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.
  • این کشور در آخرین آمار سال 2021 حدود 85 میلیون نفر جمعیت داشته است.
  • لازم به ذکر است که امکان مهاجرت به ترکیه از طریق ویزای تحصیلی بدون بورسیه تحصیلی هم وجود دارد.
  • برای هزینه اقامت در ترکیه می بایست توجه ویژه ای به قیمت خانه در ترکیه و هزینه های اجاره یعنی به طور کلی هزینه اقامت ترکیه داشته باشید.

برای اینکه بتوانید کارآفرین باشید و شرکتی استارت آپی راه بیندازید، باید خوش‌فکر باشید و ایده‌های جذابی را مطرح کنید. شما باید نیاز مردم را به خوبی بشناسید، یا به عبارت بهتر، آن نیاز را ایجاد کنید! اگر تکاپوی اقتصادی برای شما مهم است، استانبول گزینه مناسبی برای زندگی است. سپس باید مدتی را منتظر بمانید تا نوبت مصاحبه‌ی شما با پلیس و نماینده‌ی سازمان ملل فرا برسد. که البته معمولا به دلیل تعداد بالای متقاضیان، زمان زیادی خواهد برد. کسانی که تصمیم به پناهندگی در یک کشور دیگر می‌گیرند، معمولا کسانی هستند که به دلیل اختلاف مذهب، فرهنگ، نژاد و یا تفکرات و نظرات خود، مجبور به ترک محل زندگی خود می‌شوند.

اما به هر حال بهتر است در نظر داشته باشید که در کشور ترکیه نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی، ازدواج صوری برای دریافت اقامت جرم محسوب می‌شود. برای همین در صورت آشکار شدن این موضوع، متقاضیان با جریمه‌ها و حتی محکومیت‌های زندان مواجه خواهند شد. این مراحل با توجه به روش انتخابی شما برای اقامت متفاوت می باشد ولی در این بخش مراحل کلی دریافت اقامت کشور ترکیه و مدارک لازم برای این کار ذکر می شود. با سلام، اولین قدم شما برای مهاجرت به ترکیه از این روش، دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر هست.

ترکیه، کشوری با مهاجرت آسان و آینده ای روشن

این روش به شما اجازه می‌دهد با خرید ملکی با ارزشی بیشتر از 60 هزار دلار آمریکا در این کشور به صورت موقت اقامت توریستی دریافت کنید. در این روش حق کار کردن در این کشور را ندارید، با این حال در صورتی که بتوانید کار مناسبی پیدا کنید، امکان دریافت ویزای کاری و مجوز کار را نیز خواهید داشت. در این روش سرمایه‌گذاری، شما به یک بیزینس پلن یا طرح تجاری نیاز دارید. این بیزینس پلن باید توسط وزارت کار و امور اجتماعی کشور ترکیه، تایید شود تا شما بتوانید سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید.

دریافت تابعیت ترکیه و گذرنامه‌های ترکیه برای متقاضی اصلی(سرمایه گذار) و سایر اعضای خانواده، معمولاً حدود 3 الی 6 ماه زمان می‌برد. البته به شرط آنکه تمام اسناد و مدارک آماده و بر اساس مقررات گردآوری شده باشند و کارهای قبل و بعد از سرمایه‌گذاری به درستی انجام شود و این موارد با جدیت پیگیری شوند. با توجه به بندهای اضافی اخیر در قانون سرمایه‌گذاری، کل زمان برای به دست آوردن شهروندی کامل ترکیه برای تمامی اعضای خانواده در سال 2022، به 60 روز کاهش یافته است.

بهترین بانک برای افتتاح حساب ارزی در ترکیه

چنانچه 6 ماه از به پایان رسیدن انقضای گذرنامه متقاضی باقی مانده باشد، بایستی قبل از اقدام به اخذ ویزای ترکیه و مهاجرت به ترکیه جهت تمدید گذرنامه خود اقدام کنند. شهر آنکارا با جمعیتی بیش از پنج میلیون نفر که حدود 10 میلیون از جمعیت استانبول کم‌تر است، پایتخت کشور ترکیه به حساب می‌آید. همین مسئله سبب شده تا به یکی از بهترین گزینه‌های برای سرمایه‌گذاری در ترکیه به حساب بیاید.

هر کس بسته به میزان تمکن مالی، شرایط تحصیلی، سن، تجربه کار، سطح زبان و سایر ویژگی های خود می بایست مناسب ترین برای خود را انتخاب کند. به علاوه پروسه دریافت اقامت و تابعیت از این روش در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است لذا می توان این روش را سریع ترین روش مهاجرت به ترکیه نیز دانست. یکی از مهمترین و بهترین روش های مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری می باشد. چرا که کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که به شدت به نیروی سرمایه‌گذار در این کشور نیازمند است.

همچنین موسسه ما با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین وکلا و مشاورین توانسته موفقیت های بسیار زیادی را در جهت اخذ ویزا و اقامت به دست آورد. شما می توانید برای بهره مندی از مشاوره های تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. در انتها باید ذکر کرد که مهاجرت ایرانیان به ترکیه، مزایای بسیاری دارد که می‌توان از آن‌ها به فاصله کم تا ایران، تجارت آزاد، تشابه فرهنگی، نبودن نیاز به اخذ ویزا، سهولت اخذ اقامت و داشتن یک زندگی آرام اشاره کرد. مهاجرت به ترکیه راه‌های مختلفی دارد که شامل تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و پناهندگی می‌باشند. شما می‌توانید در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، با شعب رسمی موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی در شهرهای شیراز، تهران، مشهد و اصفهان در ارتباط باشید و از جزییات مهاجرت به ترکیه و هزینه زندگی در ترکیه باخبر شوید.

اما بهترین راه کمک گرفتن از مشاوره مهاجرت به این کشور اوپایی است. شما باید قبل از اینکه اقدام به مهاجرت کنید، جلسات مشاوره را پشت سر بگذارید. مشاور می‌تواند با سنجیدن شرایط مهاجرت به ترکیه، بهترین راه را پیش رویتان قرار دهد.

امروزه مهاجرت به کشور ترکیه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که روش های مهاجرت به این کشور برای افراد آسان می باشد، تعداد متقاضیان مهاجرت به ترکیه روزانه در حال افزایش است. همانطور که می دانید، مهاجرت به کشور های خارج مثل ترکیه مزایا و معایب منحصر به خود را داراست که ما می خواهیم در این قسمت به مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه بپردازیم. ترکیه کشوری است که موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد، چرا که بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا قرار دارد و در طول تاریخ همواره به عنوان یک پل ارتباطی بین دو قاره اروپا و آسیا عمل کرده است. ترکیه از نظر قلمرو و مساحت در بین کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد. این کشور از شمال با دریای سیاه، در شمال شرقی با جورجیا و ارمنستان،‌ از شرق با جمهوری آذربایجان و ایران، از جنوب شرقی با عراق و سوریه،‌ در جنوب غربی و غرب با دریای مدیترانه و در شمال توسط یونان و بلغارستان محدود می شود.