دسته‌ها
اخبار

مهاجرت به ترکیه کم هزینه ترین روش های مهاجرت آرال گام

یکی از زیبا ترین بنا های تاریخی در ترکیه که جلوه بی نظیری دارد، برج گالاتا می باشد. افراد در قرن های گذشته از این برج به عنوان دیده بانی، رصد خانه و زندان استفاده شده است. برج گالاتا دارای 70 متر ارتفاع است و دارای کافه، رستوران سنتی و آسانسور می باشد. به طور کلی، اکثر کشور های جهان برای تولد فرزند از دو سیستم خون و خاک استفاده می نمایند.

  • مهاجرت به ترکیه راه‌های متفاوتی دارد و متقاضیان می‌توانند جهت، کار، تحصیل یا سرمایه‌گذاری به این کشور مهاجرت کنند.
  • هرساله هزینه های دریافت کارت اقامت تغییر می کند، اما در حال حاضر یعنی در سال۲۰۲۲ میلادی، برای دریافت کارت کیملیک یک ساله ترکیه حدودا۲۰۰۰لیر باید هزنیه پرداخت نمایید.
  • اگر قصد مهاجرت دارید شرکت رسمی استانبول همراه در تمام مسیر در کنار شماست.
  • هم چنین هزینه های پایین زندگی در این کشور بسیار مورد توجه مهاجران است.
  • یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت به کشور ترکیه برای متقاضیان ایرانی، نزدیکی این کشور به ایران است.
  • به همراه داشتن ترجمه مدارک ازدواج در صورتی که قصد مهاجرت به همراه خانواده را به این کشور دارید.

شما با مهاجرت به ترکیه و اخذ تابعیت این کشور، می‌توانید از مزایای شهروندی آن بهره‌مند شوید. اگر چه گرفتن اقامت ترکیه، آسان‌تر از خیلی از کشورهای جهان است و و سیاست دولتی ترکیه به شما اجازه تابعیت دو گانه را می‌دهد اما گرفتن تابعیت و شهروندی ترکیه، کار چندان آسانی نیست. لازم به ذکر است مجوز اقامت در ترکیه از طریق تحصیل در همان ابتدا، دائمی نیست اما دانشجویان این امکان را دارند پس از پیدا کردن کار مجوز اقامت دائمی ترکیه را کسب کنند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید، طبیعتاً این سؤال در ذهنتان ایجاد شده است که کدام شهر، هم از لحاظ معیشتی و هم از لحاظ آب و هوا، برای زندگی مناسب‌تر است. دلیل این نام گذاری، موقعیت جغرافیایی این شهر است که مسیر تجاری آبی و خاکی خاصی دارد.

هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند یکی از روش ها را برای مهاجرت به ترکیه انتخاب کند. از بهترین روش های مهاجرت به ترکیه می توان به مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج و تولد اشاره کرد. اگر شما به عنوان توریست به این کشور مهاجرت کنید، به مدت ۹۰ روز می‌توانید در این کشور بمانید. این امکان برای ایرانیان بدون ویزا و به مدت 3 ماه می‌باشد، البته در طول این مدت به هیچ وجه اجازه کار یا تحصیل در این کشور را ندارید. در مواردی افراد دوست دارند به دلایل مختلفی بیشتر از 3 ماه در ترکیه برای گردشگری اقامت بگیرند.

دانشگاه اقتصاد ازمیر در ترکیه

به همراه داشتن ترجمه مدارک ازدواج در صورتی که قصد مهاجرت به همراه خانواده را به این کشور دارید. دوست عزیز شما در صورتی می توانید در ترکیه کار کنید که اقامت جاری این کشور را داشته باشید. یا این خود از طرق دیگر اقامت اقامت قانونی این کشور را بدست آورده باشید و در آن جا کسب کار آرایشگری راه اندازی نمایید. مطابق شاخص سایت نامبئو در رنکینگ مهمترین شهرهای جهان استانبول ترکیه در جایگاه 380 ام در بین 489 کشور می باشد. این ها مثال هایی از دانشگاه های مقرون به صرفه کشور ترکیه هستند و شما می توانید دانشکده های مقرون به صرفه دیگری هم در این کشور پیدا کنید.

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک

البته شایان ذکر است در اولین مرحله شخص متقاضی باید مراحل جستجوی شغل و مصاحبه را با موفقیت گذرانده و با یک کارفرمای ترک به توافق رسیده باشد. همزمان با دریافت مجوز کاری شخص، مدارک از سوی کارفرما نیز باید به اداره کار تحویل گردد. در این حالت ابتدا به فرد اقامت یک ساله اعطا می گردد که در صورت تمدید قرارداد کاری توسط کارفرما، مدت اقامت نیز تمدید می گردد. خرید ملک در ترکیه یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت کشور ترکیه است.

بهترین شهر های ترکیه

مشاوران و کارشناسان موسسه ملک پور با گذشته ای درخشان در امر مهاجرت، اینجا هستند تا آینده ای پر از امید و موفقیت را برای علاقه مندان به زندگی در کشور ترکیه بسازند. افراد می توانند از طریق راه های ارتباطی موجود، سوال ها و دغدغه هایشان را از کارشناسان پرسیده و ابهامات خود را برطرف نمایند. شاید چندین سال پیش، این یکی از ساده ترین روش های اخذ اقامت ترکیه و مهاجرت به آن، محسوب می شد، اما اکنون شرایط به نحوی تغییر پیدا کرده است که اتفاقا اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج، یکی از پیچیده ترین روش ها محسوب می شود. سرمایه گذاری در کشور ترکیه نیز می تواند یکی دیگر از روش های دریافت اقامت این کشور و مهاجرت به ترکیه باشد. سرمایه گذاری در ترکیه هم می تواند از طریق مسکن، ملک و مستغلات باشد و هم می تواند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی، خرید سهام و سرمایه گذاری در بانک های این کشور باشد.