دسته‌ها
اخبار

مهاجرت به ترکیه کاریابی بین المللی کاربین به همراه مجوز رسمی از وزارت کار

در واقع بانک به عنوان تضمین کننده ساخت و اتمام پروژه توسط سازنده عمل می کند و در نهایت اگر سازنده توان ساخت پروژه را نداشته باشد، خود بانک اقدام به اتمام پروژه یا باز پرداخت پول به مشتریان می نماید. لازم به ذکر است که موارد ذکر شده مربوط به سازندگان معتبری است که شرکت مای آفیس صرفا با این شرکت ها همکاری می نماید. دولت کشور ترکیه در سال 2016 برنامه‌ای را جهت سرمایه‌گذاری افراد خارجی در این کشور تصویب کرد تا افراد بتوانند با استفاده از این روش اقامت این کشور را دریافت کنند. ویزای سرمایه‌گذاری کشور ترکیه ویژگی‌های بسیاری مانند شهروندی، اقامت دائم و پاسپورت دوم را به همراه دارد. سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به کشور ترکیه دارای روش‌های مختلفی است که از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به خرید ملک و بازکردن حساب در بانک‌های این کشور اشاره کرد. اگر به دنبال مهاجرت به ترکیه هستید ولی هزینه و سرمایه کمی دارید می توانید از طریق ارزان ترین راه مهاجرت به ترکیه اقدام نمایید.

  • مسلماً شرایط شخصی شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به ترکیه بسیار مؤثر است؛ اما به طور کلی ویزای کار ترکیه، تحصیل در دانشگاه های ترکیه، خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه از بهترین راه های مهاجرت به ترکیه است.
  • برای مثال، ابتدا هر کس که می‌خواست به جایی از شهر خود به صورت دربست حرکت کند، از طریق آژانس تاکسی کرایه می‌کرد.
  • با توجه به اینکه متقاضی مجرد است و تنها اقدام می کند یا متعهل است و با خانواده اقدام می کند،هزینه و نحوه مهاجرت به ترکیه نیز متفاوت خواهد بود.
  • البته لازم به ذکر است در طول مدت این سه ماه، فرد توریست به هیچ وجه اجازه‌ی کار یا تحصیل و انجام هر گونه فعالیت اقتصادی را نخواهد داشت.
  • این امکان برای شما وجود دارد که از آن جا به کشوری دیگر مهاجرت کرده و مراحل اقامت را طی کنید، کشوری که شرایط رفاهی، اجتماعی و اقتصادی مناسبی برای شما داشته باشد.

باید اثبات کنید که درآمد را کافی برای ادامه‌ی زندگی مشترک دارید و مالک یک مسکن حداقلی برای ادامه زندگی، هستید. اطلاعات تماس شما نمایش داده نخواهد شد و صرفا جهت اطلاع رسانی‌های بعدی است. امروز که نوامبر 2020 هستیم هزینه ها در استانبول تقریبا دو برابر هزینه هاییه گه اعلام کردین.

اقامت دائم ترکیه

گاهی اوقات برخی از افراد علاقه‌مند به مهاجرت به ترکیه با توجه به شرایط و بودجه مالی خود به دنبال اقامت در شهرهای ارزان می‌باشند. شاید گاهی نیز به دنبال شهرهای کم هزینه برای گذراندن تعطیلات‌شان در این کشور باشند. در ادامه لیستی از شهرهای ارزان ترکیه برای زندگی و تعطیلات آورده شده است.

در پادکست زیر به فرهنگ، مذهب و سبک زندگی مردم در ترکیه پرداخته شده است. اگر قصد آشنایی بیشتر با کشور ترکیه را دارید، به این پادکست گوش فرا دهید. برای کاهش هزینه های مهاجرت به ترکیه می توانید از کارشناسان کارت سبز کمک بگیرید. بدون داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت امکان گرفتن پاسپورت ندارید و در نتیجه نمی توانید به ترکیه یا هر کشور دیگری مهاجرت کنید. کمال آتاتورک، ترکیه را کشوری سکولار اعلام کرد، اما در ترکیه، تعداد نمایندگان دین اسلام بیشتر از سایر ادیان است.

معایب مهاجرت به ترکیه

در آنجا می‌توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید، مشاوره بخواهید، دوست پیدا کنید. افرادی که در مدت زمان طولانی حداقل 5 سال در ترکیه زندگی کرده باشند. بازارهای ترکیه معمولا به صورت غرفه‌های رو باز هستند که در فضای باز محلی جهت فروش میوه، سبزیجات و کالاهای دیگر راه اندازی شده‌اند. در بازارها می‌توانید محصولات دست ساز و ترکی ارزان و باکیفیت خریداری کنید.

کارفرمایان در ترکیه موظف هستند ظرف ده روز کاری پس از تاریخ درخواست متقاضی به کنسولگری ، درخواست آنلاین و اطلاعات و مدارک مورد نیاز را به صورت حضوری یا از طریق پست به وزارت خانواده ، کار و خدمات اجتماعی ترکیه ارائه کند. در نتیجه اگر دنبال مهاجرت به ترکیه از طریق کار هستید حتماً باید اطلاعات لازم و تخصصی در این مورد داشته باشید، از همین رو توصیه می شود مقاله کار در ترکیه را بخوانید تا با ابعاد صحیح این روش آشنایی پیدا کنید. از روش های دیگر مهاجرت به ترکیه می توان به مهاجرت از طریق کار اشاره کرد ، اما باید توجه داشته باشید که برخی از کارها در ترکیه مختص افراد بومی و شهروندان ترک است و افراد خارجی نمی توانند در این حیطه ها به فعالیت بپردازند. یکی از روش های قانونی که از طریق آن می توانید به دانش خود نیز بیفزایید مهاجرت تحصیلی است ، شایان ذکر است که موسسات آموزش عالی ترکیه طیف وسیعی از رشته ها را ارائه می دهند که در اغلب کشورها مدارک اعطا شده آن معتبر است.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. متقاضیانی که واجد شرایط هستند می توانند به ترکیه مهاجرت کنند و پس از قبولی در مصاحبه کاری، اقامت 1 ساله این کشور را دریافت نمایند. توجه داشته باشید که با نرخ بالای بیکاری در کشور ترکیه، مهاجرت کاری به این کشور کمی سخت است؛ اما نشدنی نیست. متقاضیان واجد شرایط اخذ اقامت ترکیه می توانند به صورت دائم در این کشور اقامت داشته باشند. البته شرایط اخذ اقامت بدین صورت است که شما باید قرارداد خود را هر ساله با کارفرما تمدید کنید.