دسته‌ها
اخبار

شهرهای صنعتی آمریکا می توانند از ویزای استارت آپ بهره مند شوند


چه چیزی می تواند نه تنها برای کارآفرینان مهاجر، بلکه برای جوامعی که میزبان شرکت های تازه تاسیس هستند، امکانات پویا ارائه دهد؟ ویزای راه اندازی! کارآفرینان مهاجر استعدادهای بسیار مطلوب STEM را به شهرهای آمریکا می آورند و در عین حال با استخدام ،نان محلی، کمک به پایه مالیاتی و جذب مشاغل جانبی، نقش مهمی در نوسازی شهری ایفا می کنند.

ویزای راه اندازی پتانسیل بالایی برای شهرهای موسوم به کمربند زنگ دار آمریکا دارد. در حالی که اصطلاح «شهر کمربند زنگ‌زدگی» ممکن است خواننده را به سمت تصور شهری در مواجهه با مشکلات سوق دهد، همچنین می‌تواند تاریخ غنی، روح نوآورانه و انعطاف‌پذیری جمعی آن را برجسته کند. این شهرها راه را برای انقلاب صنعتی آمریکا در قرن بیستم هموار ،د. شهرهایی مانند کلیولند، دیترویت، پیتسبورگ و سنت لوئیس به ،وان پیشگامان کشور برای تغییرات تکنولوژیکی و فرهنگی عمل ،د. توان اقتصادی، فرهنگ‌های پویا و استحکام آنها را نمی‌توان به مقدار کمی به مهاجر، نسبت داد که میل تسلیم‌ناپذیری برای ساختن زندگی مرفه برای خانواده‌هایشان داشتند. مهاجران فعلی انگیزه و اخلاق کاری مشابهی برای موفقیت دارند. در سراسر منطقه گریت لی،، مهاجران دارای یکی از پنج ،ب و کار «خیابان اصلی» مانند خشکشویی، پمپ بنزین و رستوران هستند. در سطح ملی نمایندگی می کنند 30 درصد کارآفرین، که درگیر رشد ،ب و کارهای کوچک هستند.

به ویژه، مهاجران در نویسندگی داستان بازگشت دیترویت مشارکت داشته اند. دیترویت به طور منحصر به فردی تحت تأثیر رکود اقتصادی قرار گرفت رکود بزرگ 2008-09 زیرا این منطقه به شدت به صنعت خودروسازی وابسته بود. در آن دوران سخت اقتصادی، مهاجران نقش مهمی در آوردن مشاغل به منطقه داشتند و همچنان عاملی کلیدی در احیای مداوم شهر هستند. بین سال‌های 2012 و 2017، کل جمعیت شهرستان وین دیترویت کاهش یافت. 2.2 درصد در حالی که جمعیت مهاجر این شهرستان افزایش یافت 24 درصد. بدون چنین مهاجرت قابل توجهی از مهاجران، کاهش جمعیت شهرستان وین تقریباً 4 درصد بود. مطالعه انجام شده توسط مشارکت برای اقتصاد جدید آمریکا نشان می دهد که مهاجر، که در دیترویت زندگی می کنند در سال 2014 1768 شغل تولیدی ایجاد کرده یا حفظ کرده اند که احتمالاً ناپدید شده یا به مکان های دیگر منتقل شده اند. این افراد در حالی که 489.8 میلیون دلار قدرت ،ج داشتند، 92.4 میلیون دلار مالیات فدرال و 53.7 میلیون دلار مالیات محلی و ایالتی در سال 2014 پرداخت ،د. اخیراً، در سال 2019، مهاجران در دیترویت پرداخت ،د. 5.3 میلیارد دلار در مالیات و دارای قدرت ،ج ، 13.6 میلیارد دلار است. ،ن دیترویت مهاجر بود 37.8 درصد به احتمال زیاد کارآفرین می شود تا ،ن ایالات متحده. علاوه بر این، مهاجران همچنان به رشد جوامع دامن می زنند. همترامک، شهر کوچکی که از نظر جغرافیایی توسط دیترویت احاطه شده است، از دهه 1950 ،نان خود را از دست داده بود. با این حال، شهر تجربه یک افزایش 27 درصدی در جمعیت آن در دهه گذشته. رینولدز فارلی، استاد دانشگاه میشیگان که روند جمعیت را مطالعه می کند، این کار را انجام داده است نتیجه گیری که مهاجران نقش مهمی در جوان سازی شهر و جذب ،ب و کار بیشتر ایفا کرده اند.

اگر ویزای راه اندازی توسط کنگره تصویب شود، شهرهایی مانند دیترویت احیای خود را تسریع خواهند کرد. شرکت های نوپا بازیگران مهم توسعه شهری هستند. تحقیقات نشان می‌دهد که رشد مشاغل بخش خصوصی در مناطقی که تعداد استارت‌آپ‌های بیشتری دارند بیشتر است. این شرکت ها از سال 2020 بیش از سه میلیون شغل جدید ایجاد کرده اند 50 درصد استارت آپ های آمریکایی به ارزش یک میلیارد دلار یا بیشتر توسط حداقل یک مهاجر تاسیس شده اند. ارزش جمعی این 50 شرکت 248 میلیارد دلار است و هر شرکت به طور متوسط ​​1200 شغل ایجاد می کند که ا،ریت این مشاغل در ایالات متحده است.

شهرها می خواهند کارآفرینان مهاجر را جذب کنند، اما متأسفانه، قو،ن مهاجرتی ما گزینه مهاجرتی را برای کارآفرینان تازه کار فراهم نمی کند. جدا از ویزای H-1B، ویزای معامله‌گران/سرمایه‌گذاران معاهده E-2 و برنامه ویزای سرمایه‌گذار EB-5 نیز گزینه‌هایی هستند، اما هر دو به مقدار قابل توجهی پول نیاز دارند. یکی دیگر از قو،ن بین المللی کارآفرینی است که به ندرت استفاده می شود (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم). اگر کنگره نوع خاصی از ویزا را تایید کند (که اغلب به آن “ویزای راه اندازی” گفته می شود) که به یک کارآفرین مهاجر اجازه می دهد به ایالات متحده سفر کند و سپس به سرعت شروع به تشکیل یک شرکت بدون نیاز به مبلغ قابل توجهی کند، می توان از چنین موانعی جلوگیری کرد. -جلو کشورهایی مانند کانادا، استرالیا و سنگاپور نسخه های خود را از ویزاهای راه اندازی ارائه می دهند و بسیاری از کارآفرینان مهاجر از آنها استفاده کرده اند. برنامه ویزای استارت آپ کانادا جذاب است زیرا ارزش خالص یا حداقل نیاز سرمایه گذاری وجود ندارد. پس از سه سال اقامت دائم، یک کارآفرین می تواند واجد شرایط شهروندی کانادا شود. این ویژگی به کارآفرین و خانواده‌اش این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند ریشه در کانادا داشته باشند.

علاوه بر این، برنامه ریزان شهری و غیر انتفاعی پویا مانند دیترویت جه، و پروژه موزاییک سنت لوئیس، راه های نوآورانه ای برای تج، کارآفرینان مهاجر به ابزارهایی برای تثبیت خود ایجاد کرده اند. ویزای راه اندازی ابتکارات آنها را بیشتر تسهیل می کند. شهرهای کمربند زنگ زده با بازاریابی ویژگی های شهر مربوطه خود و در عین حال فراهم ، منابع برای استارت آپ ها، می توانند تعداد بیشتری از کارآفرینان مهاجر را جذب کنند. به ،ه خود، این شهرها می توانند نوآوری را افزایش دهند، اقتصاد خود را متنوع تر کنند و فرصت های شغلی ایجاد کنند.

سال گذشته، کنگره به سمتی حرکت کرد ایجاد چنین فرصت هایی زم، که مجلس نمایندگان ایالات متحده قانونی را برای ایجاد ویزای راه اندازی تصویب کرد. با این حال، سنای ایالات متحده مقررات مهاجرتی را که توسط مجلس تصویب شده بود حذف کرد. در این بین، مهاجران می توانند از این فرصت استفاده کنند قانون بین المللی کارآفرینی ایالات متحده (IER) برنامه در حالی که این برنامه مزایای خود را دارد، مزایای آن فقط برای استارتاپ های موجود در دسترس است. تحت برنامهیک استارت‌آپ ممکن است واجد شرایط باشد که منفعت عمومی قابل توجهی ارائه دهد، پتانسیل رشد سریع را نشان داده باشد، در پنج سال گذشته راه‌اندازی شده باشد، سرمایه قابل‌توجهی از سرمایه‌گذاران آمریکایی دریافت کرده باشد، و جوایز توسعه یا کمک‌های مالی را از ،ت ایالات متحده دریافت کرده باشد. همچنین، کارآفرین مهاجر باید منافع مالکیت قابل توجهی داشته باشد و نقش مرکزی و فعال در استارتاپ داشته باشد. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این مزایا می تواند توسط و، امنیت داخلی در هر زم، خاتمه یابد. برنامه IER همچنین راهی برای کارآفرین مهاجر برای اخذ اقامت دائم فراهم نمی کند. گزینه ویزای راه اندازی ممکن است برای کارآفرینی که مایل است فریبنده تر باشد ریشه های بلندمدت در ایالات متحده ایجاد کند به علاوه، معیارهای ویزای راه اندازی می تواند در مقایسه با برنامه IER سختگیرانه تر باشد. به ،وان مثال، ویزای استارت آپ نیازی به سرمایه گذاری قابل توجه یا کمک های مالی یا جوایز توسعه ای صادر شده توسط ،ت ندارد.

اگر ویزای راه اندازی برای کارآفرینان مهاجر به واقعیت تبدیل شود، شهرهای کمربند زنگ زده می توانند تجدید اقتصاد آنها را تسریع کنند. به لطف برنامه‌ریزی شهری و سازمان‌های غیرانتفاعی مبتکرانه، شهرهای «کمربند زنگ‌زدگی» ما قبلاً داستان بازگشتی باورن،ی را نوشته‌اند. کارآفرینان مهاجر که از طریق ویزاهای راه اندازی حمایت می شوند، می توانند تلاش های خود را تکمیل کنند.


منبع: https://thinkimmigration.org/blog/2023/02/22/americas-industrial-cities-can-benefit-from-the-s،-up-visa/