دسته‌ها
اخبار

راه حل هایی برای رفع این 5 اشتباه رایج در اکسپرس اینتری


وکیل Dery وبلاگ نکات مهاجرت

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • راه حل هایی برای رفع این 5 اشتباه رایج در ا،پرس اینتری

تاریخ انتشار: 7 مارس 2023

آ،ین به روز رس،: 30 مارس 2023


نویسنده: رنو دری

موسسه حقوقی Ca،im بیش از 20 سال است که با موفقیت به تازه واردان کمک می کند تا به کانادا بیایند. صرف نظر از اینکه آیا یک متخصص حقوقی مانند وکیل رنود دری را برای وکالت انتخاب می کنید، ما می خواهیم شاهد موفقیت شما باشیم. در زیر پنج اشتباه رایجی که متقاضیان هنگام درخواست برای سیستم ا،پرس انتری کانادا مرتکب می شوند، آورده شده است.

ارزیابی رایگان

1. داشتن کمتر از یک سال تجربه مستمر تمام وقت در کد NOC اولیه

نشان دادن یک کد NOC اولیه در نمایه ا،پرس اینتری که دارید کمتر بیش از یک سال تجربه مداوم تمام وقت (30 ساعت در هفته)، یا کدی که نمی کند قرار گرفتن در دسته TEER 0، 1، 2 یا 3، رد خودکار خواهد بود.

راه حل: فقط یک کد NOC اولیه را مشخص کنید که بتو،د ثابت کنید در ده سال گذشته حداقل یک سال سابقه کار ماهر و تمام وقت دارید. همچنین باید توجه داشته باشید که هر چیزی که به ،وان کد NOC اصلی خود نشان می دهید، روی آینده شغلی شما در کانادا تأثیری نخواهد داشت. هنگامی که شما مقیم دائم کانادا هستید، می تو،د در هر موقعیت یا صنعتی که می خواهید کار کنید.

برای راهنمایی در مورد یافتن کد NOC من، برای برنامه خود، کلیک کنید اینجا.

2. عدم اثبات قصد اقامت در خارج از کبک

اگر در حال حاضر در کبک زندگی یا کار می کنید و قصد دارید پس از تکمیل موفقیت آمیز درخواست مهاجرت خود در کبک بم،د، در حالت ایده آل باید برای یک برنامه مهاجرتی کبک اقدام کنید. گفتنی است، فقط به این دلیل که شما در کبک زندگی می کنید به این م،ی نیست که نمی تو،د از طریق سیستم ا،پرس انتری درخواست دهید. نتایج هر دو درخواست مهاجرت فدرال یا کبک ی،ان است، اقامت دائم کانادا. به ،وان یک مقیم دائم کانادا، حق شما برای زندگی و کار در هر نقطه از کانادا تحت منشور حقوق و آزادی های کانادا محافظت می شود.

راه حل: مدارک کافی به افسر ویزا ارائه دهید که اگرچه ممکن است اکنون در کبک کار یا زندگی کنید، پس از تأیید درخواست ا،پرس اینتری خود، به خارج از استان کبک نقل مکان خواهید کرد. این مدرک می‌تواند به اشکال مختلفی ارائه شود، اما توصیه می‌شود که یک اعلامیه ،م‌خورده از قصد شما برای اقامت در خارج از کبک در درخواست خود لحاظ شود.

3. انتظار بیش از حد برای ارسال

هر ،ی که یک درخواست واجد شرایط دارد باید در اسرع وقت ارسال کند، در حالی که هنوز می تواند. برنامه های نامزدهای است، به طور مکرر تغییر می کنند و دسته بندی های مهاجرت به سرعت باز و بسته می شوند. اگر درخواستی در است، ا،پرس اینتری ندارید، می تو،د فرصت های مهاجرت را از دست بدهید.

راه حل: به محض اینکه واجد شرایط درخواست هستید، درخواست خود را ارسال کنید.

4. معرفی نامه های استخدامی که سابقه کار را ثابت نمی کند

وقتی ا،ر مردم به نامه های مرجع استخدام فکر می کنند، به سندی فکر می کنند که از رئیس یا سرپرست قدیمی خود دریافت کرده اید که در آن مهارت ها و دستاوردهای شما و اینکه چرا یک کارفرمای آینده باید شما را استخدام کند، توضیح می دهد. اینها برای حرفه حرفه ای شما عالی هستند اما در درخواست شما برای مهاجرت به کانادا کمکی نمی کنند.

نامه های مرجع برای ا،پرس اینتری از شما می خواهند که نشان دهید:

  1. ،وان شغلی رسمی شما
  2. تاریخ های استخدام شما
  3. حقوق شما
  4. میانگین ساعات کاری شما در هفته
  5. لیست دقیق وظایف شغلی شما

راه حل: هر گونه مدارکی که می تو،د برای برآوردن شرایط ذکر شده در بالا ارائه دهید. به ،وان مثال، اگر در یک نامه مرجع رسمی حقوق شما ذکر نشده است، فیش حقوقی را ارائه دهید. به ،وان مثال دیگر، اگر مدارک شغلی شما وظایف شغلی را ارائه نمی کند، سوگند نامه وظایف روزانه خود را از یک سرپرست یا همکار دریافت کنید. لازم به ذکر است که تصمیم نهایی در مورد مدارک استخدامی شما به تشخیص افسر ویزا می باشد اما هر چه مدارک پشتیبان بیشتری ارائه دهید، پرونده شما قوی تر خواهد بود.

برای راهنمایی های بیشتر در مورد نامه مرجع ایده آل برای مهاجرت به کانادا، کلیک کنید اینجا.

5. ارائه نادرست

ارائه نادرست یک تخلف شدید مهاجرتی است. این می تواند منجر به رد درخواست ا،پرس اینتری شما شود و ممکن است برای چندین سال از درخواست مهاجرت به کانادا منع شوید.

راه حل: در مورد جزئیات درخواست خود، از جمله سابقه شغلی خود و هر گونه مسائل پزشکی یا جنایی که شما یا هر،ی که شما را در درخواست شما همراهی می کند، صادق باشید. همه مشکلات پزشکی مانعی برای مهاجرت به کانادا نیستند. همین امر در مورد سابقه کیفری قبلی نیز صادق است. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی ارزش ذکر ، دارد و چه چیزی ارزش ذکر ندارد، می تو،د با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید یا به سادگی هر چیزی را که نگران کننده است فهرست کنید و آن را به صلاحدید افسر ویزا بسپارید.

اگر علاقه مند به کشف این هستید که تیم ما چگونه می تواند به شما کمک کند تا از این مشکلات اجتناب کنید و روند مهاجرت خود را ساده کنید، ارزیابی آنلاین رایگان ما را پر کنید و یکی از اعضای تیم ما برای بحث در مورد گزینه های شما در تماس خواهد بود!

شروع کنید


منبع: https://www.ca،im.com/blog/5-common-ca،ian-immigration-mistakes-and-،w-to-fix-them/