دسته‌ها
اخبار

دموکرات تگزاس انکار می کند که ال پاسو برای دیدار بایدن “ضدعفونی” شده است


در یکی از پست‌های اخیر، گزارش‌هایی مبنی بر بازدید پرزیدنت بایدن از یک مرکز بهداشتی را مورد بحث قرار دادم. “روستای پوتمکین” نسخه ای از مرز پر هرج و مرج ج، غربی در طول سفر خود به ال پاسو، تگزاس، در تاریخ 8 ژانویه. نماینده مجلس محلی، ورونیکا اسکوبار (D) در فا، نیوز ظاهر شد 11 ژانویه برای “رد ،” چنین ادعاهایی. ،ی باید به NBC News بگوید، که ویدیوهایی را ارائه می دهد که به نظر می رسد داستان متفاوتی را بیان می کند.

بایدن در مرز هیچ ، واقعاً مطمئن نیست که آ،ین بار چه زم، بایدن به مرز ج، غربی رفته باشد (اگر اینطور بوده باشد). واشنگتن پست بیش از یک سال پیش حفاری انجام داد و “کشف کرد که بایدن برای مدت کوتاهی در حالی که در یک نوسان مبارزاتی در سال 2008 بود، از مرز عبور کرد”.

با این حال، آنچه مشخص است این است که بایدن در نهایت در برابر فشارها سر فرود آورد و هفته گذشته به ال پاسو رفت. با این حال، به نظر می رسد آنچه او در آنجا دیده با گزارش های اخیر از آن شهر مرزی همخو، ندارد.

در عوض، با توجه به CNNدیدار رئیس جمهور به شدت تحت کنترل بود و بایدن «چند دقیقه در امتداد حصار آهنی که ایالات متحده و مکزیک را از هم جدا می کرد و با افسران با لباس سبز صحبت می کرد» سپری کرد، قبل از رفتن به «یک مرکز رسیدگی به مهاجران، جایی که به نظر نمی رسید به نظر برسد. با هر مهاجری ملاقات کنید». این رسانه گزارش داد که هیچ مهاجری در طول مسیر کاروان رئیس جمهور نیز قابل مشاهده نبود.

با توجه به اینکه برای مثال، تگزاس تریبون گزارش داده است، به نظر می رسد که یک پرچم قرمز باشد 14 دسامبر که گشت مرزی روزانه صدها مهاجر را در خیابان‌های ال پاسو رها می‌کرد و «مهاجران را به جایی نمی‌برد… در مرکز شهر می‌خوابند».

بر 31 دسامبرسی‌ان‌ان گزارش داد که «صدها مهاجر بی‌خانمان» در ال پاسو در میان «ترس‌های ا،اج» در «،ی» زندگی می‌کنند.

این پس از اعلام DHS بود 20 دسامبر که “بیش از 3400 مهاجر را از طریق ا،اج ،وان 42 به مکزیک یا پروازهای تخلیه سریع ICE” و 6000 مهاجر دیگر را از طریق آنچه “کاهش فشار جانبی به بخش‌های دیگر برای اقدامات اجرایی بیشتر مهاجرت” نامید، به خارج از ال پاسو منتقل کرده است.

به گزارش نیویورک پست در 4 ژانویه، گشت مرزی ده ها مهاجر را که در نزدیکی کلیسای کاتولیک قلب مقدس در ال پاسو (که خود «مملو از ،ن و کودکان» بود) اردو زده بودند، حتی در حالی که «داوطلبان کلیسا با عجله مردم را به اموال آن و از آن بیرون بردند، جمع آوری کرد. دسترسی از سوی عوامل».

اسکوبار در فا، نیوز علی‌رغم این گزارش‌ها، اسکوبار در فا، نیوز به «رد ،» پرداخت[] ادعاهای “پوچ” مبنی بر اینکه پرزیدنت بایدن در طول سفرش به منطقه محل س،تش، نسخه ای ضعیف از هرج و مرج در مرزها را ارائه کرد.

این نماینده کنگره که “از نزدیک با کاخ سفید برای برنامه ریزی سفر رئیس جمهور کار می کرد” به مجری برنامه “America Reports” جان رابرتز گفت:

من می خواهم این را بی اعتبار کنم… اول و مهمتر از همه، هیچ ، به اندازه ما که واقعاً در آنجا زندگی می کنیم به یک مرز با عزت امن علاقه مند نیست. بنابراین این سفر برای من مهم بود، برای جامعه من، نیروی کار فدرال، سازمان های غیر،تی، ،ت های محلی و غیره مهم بود. ما هرگز برای ترسیم تصویری متفاوت توطئه نمی کنیم. این به نفع ما نیست.

شماره دو: این ایده که ما جامعه را سالم سازی می کنیم تا از دیدن آنچه که ما سعی کرده ایم در سطح محلی به آن بپردازیم، جلوگیری کنیم.

NBC News. بر 10 ژانویهیک روز قبل از ظاهر شدن اسکوبار در فا، نیوز، NBC News گزارشی با ،وان «آنها همه را بردند» منتشر کرد: ویدیوی جدید ماموران مرزی را نشان می دهد که مهاجران را قبل از دیدار تگزاس بایدن دستگیر می کنند. این رسانه گزارش داد:

گروهی از ،نان و داوطلبان ال پاسو یک «نگه بان شبانه» ویژه تشکیل داده اند تا ماموران مرزی ایالات متحده را هنگام دستگیری مهاجر، که در خیابان های شهر می خوابند، تحت نظر بگیرند.

در ویدئوی جدیدی که توسط یکی از آن داوطلبان گرفته شده و توسط NBC News به دست آمده است، مهاجر، که در خارج از ایستگاه اتوبوس خوابیده اند دیده می شود که توسط افسران گشت مرزی در 4 ژانویه، یک هفته قبل از ورود جو بایدن به شهر مرزی دستگیر می شوند.

در این ویدئو، چند مهاجر در حالی که دستانشان بالای سرشان است، توسط گشت مرزی از اتوبوس پیاده می شوند. در صحنه دیگری که در آن شب فیلم‌برداری شد، پسر جو، به اسپ،ایی می‌گوید «Llevaron a todos» که به م،ای «آنها همه را بردند».

سه روز زودتر، NBC News ویدئوهایی را ارائه کرده بود که نشان می داد ماموران گشت مرزی در 3 ژانویه “در خیابان ها گشت می زنند”، “در حال رانندگی با ون هایی با چراغ های چشمک زن و خش خش چادرهایی که خانواده ها در آن خوابیده بودند” در نزدیکی قلب مقدس.

این ویدئوها توسط “یک داوطلب در پناهگاه” گرفته شده است، که “به NBC News ،ن زد که حدود 100 تا 150 مهاجر دستگیر شده اند و مهاجران بیشتری که در ایستگاه اتوبوس خوابیده بودند، در اوا، هفته بازداشت شدند.”

CBP به این رسانه گفت که این دستگیری ها “در پاسخ به فرار مهاجران از دستگیری در منطقه ال پاسو” صورت گرفته است.

دو چیز هر دو می توانند درست باشند. البته ممکن است اظهارات اسکوبار و گزارش CNN و NBC News از ال پاسو هر دو درست باشد.

به نظر می رسد علاوه بر هزاران مهاجری که به طور هفتگی به طور غیرقانونی وارد ال پاسو و اطراف آن می شوند، بسیاری دیگر از دستگیری طفره رفته اند. با این حال، به جای اینکه به داخل شهر بروند، با انتخاب یا شانس در شهر اردو زده اند.

انتظار دارم گشت مرزی یک شهر مرزی را جارو کند که به دنبال «فرار» است، اما عجیب است که اولین خبر در مورد چنین جابجایی‌هایی تقریباً همزمان با سفر کوتاه بایدن به ال پاسو باشد.

بایدن با بازدیدهای بیشتر می تواند ضربه ای به اجرای قانون وارد کند. شاید رئیس جمهور بتواند با برنامه ریزی برای بازدید از برخی شهرهای مرزی دیگر که تحت فشار آزادسازی مهاجران DHS در حال چرخش هستند، ضربه ای به اجرای قانون وارد کند. مک آلن، تگزاس، به احتمال زیاد از این دیدار استقبال خواهد کرد، همانطور که دل ریو از ریو گرانده بالاتر می رود.

یا بایدن می‌تواند از Yuma Gap بازدید کند، جایی که ،ت او داگ دوسی، فرماندار سابق آریزونا را مجبور کرد تا کانتینرهای حمل‌ونقلی را که به ،وان دیوار مرزی موقتی که در آن حصار باز و ناتمام ساخته شده بود، بردارد. رودخانه ک،ادو دوست‌داشتنی است، و رئیس‌جمهور می‌تواند دیدی بدون مانع از آن از رودخانه در سمت ایالات متحده داشته باشد.

جمهوری خواه، که اکنون مسئولیت مجلس نمایندگان را بر عهده دارند می توانند در چنین مکان هایی جلسات مید، برگزار کنند. هیچ چیز آنها را ثابت نمی کند نکته ها در مورد امنیت مرزی بهتر از دیدن اردوگاه های مهاجران در خیابان ها و ورود بیگانگان به طور غیرقانونی، که انگیزه CBP را برای پاسخگویی به افزایش تلاش های اجرایی آن فراهم می کند.

هنوز کاملاً مشخص نیست که بایدن چه چیزی را در ال پاسو ثابت کند، اگرچه ظاهراً می خواست خود را برجسته کند. 5 ژانویه “اقدامات اجرای مرزی جدید” (که من آن را فقط “آ،ین طرح او برای انتقال مهاجران غیرقانونی به ایالات متحده” توصیف کردم) و اعتبارنامه خود را قبل از “دیدار دوجانبه” با رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور در تاریخ 9 ژانویه.

هر سفر مرزی بایدن که بیشتر از پاسخ دادن به آن سؤالات را ایجاد کند، یا گزارش‌های نامطلوب را از رسانه‌های دوستانه مانند CNN و NBC News تحریک کند، به سختی می‌توان موفقیت‌آمیز تلقی کرد. من، به ،وان مثال، حاضرم به رئیس جمهور یک قلابی بدهم، و پیشنهاد کنم که او دوباره (و دوباره) از مرز بازدید کند، اگر دلیل دیگری جز اطمینان از اجرای «تصادفی» بیشتر نباشد.
منبع: https://cis.org/Arthur/Texas-Dem-Denies-El-Paso-Was-Sanitized-Biden-Visit