دسته‌ها
اخبار

در سال مالی 2024 به سقف H-1B رسید، USCIS قرعه کشی H-1B را تکمیل کرد


USCIS به اندازه کافی ثبت نام کلاهک H-1B را در طول دوره ثبت اولیه دریافت کرده است تا به کلاه معمولی H-1B در سال مالی 2024 و کلاه اصلی H-1B برسد. USCIS همچنین قرعه‌کشی H-1B را انجام داده است و به کارفرمایان با ثبت‌نام‌های انتخابی اطلاع داده است که واجد شرایط ارسال درخواست سقف H-1B برای ذینفعی هستند که در ثبت‌نام انتخابی نام‌گذاری شده است. فقط درخواست‌کنندگ، که ثبت‌نام‌های منتخب دارند، می‌توانند دادخواست‌های سقف سال مالی 2024 H-1B را ارسال کنند، و فقط برای ذینفعی که در اطلاعیه انتخاب ثبت نام H-1B ذکر شده است.

برای اطلاع از وضعیت ثبت نام H-1B، ثبت نام کننده باید به حساب آنلاین خود وارد شود. یکی از وضعیت های زیر در برابر هر ثبت نام در حساب آنلاین ثبت نام کننده H-1B نشان داده می شود:

 • انتخاب شد: ثبت نام انتخاب شده است و درخواست کننده می تواند از طرف ذینفع، دادخواست سقف سال مالی 2024 H-1B را ارسال کند.
 • ارسال شده: ثبت نام برای انتخاب باقی می ماند.
  توجه: ثبت‌نام‌هایی که به‌،وان «ارائه‌شده» نشان داده می‌شوند، برای انتخاب در هر قرعه‌کشی بعدی H-1B برای سال مالی 2024، برای انتخاب باقی می‌مانند، مگر اینکه متعاقباً باطل شوند.
 • تکذیب کرد: ثبت نام رد شد زیرا چندین ثبت نام توسط یا از طرف یک ثبت نام کننده برای یک ذینفع ارسال شده بود. در صورتی که ثبت نام به ،وان ثبت تکراری رد شود، کلیه ثبت نام های ارائه شده توسط ثبت کننده برای ذینفع برای سال مالی فاقد اعتبار است.
 • باطل – پرداخت ناموفق: یک ثبت نام ارسال شد، اما روش پرداخت رد شد، آشتی نکرد، مورد مناقشه قرار گرفت، یا در غیر این صورت نامعتبر بود.
 • درخواست‌های سقف H-1B بر اساس یک ثبت نام معتبر و انتخاب شده می‌توانند از اول آوریل 2023 به USCIS ارسال شوند. تشکیل پرونده آنلاین برای دادخواست های H-1B در دسترس نیست. یک نسخه چاپی از اعلامیه انتخاب ثبت نام قابل اجرا نیز باید همراه با دادخواست سرپوش H-1B ثبت شود.

  ما به نظارت بر تحولات مربوط به پرونده‌های H-1B در سال مالی 2024 ادامه خواهیم داد و خوانندگان خود را به‌روز نگه می‌داریم.

  اگر ثبت نام کلاهک H-1B شما در قرعه کشی انتخاب شده است و اگر سوالی دارید یا نیاز به کمک برای ارسال یک دادخواست سقف H1B دارید، با موسسه حقوقی ویزا پرو تماس بگیرید امروز. ما در مورد اولویت‌های شما صحبت می‌کنیم و استراتژی‌هایی را برای تشکیل دادخواست سقف H1B بر اساس نرخ موفقیت نزدیک به 100٪ وکلای ما توصیه می‌کنیم.

  برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های جایگزین ویزای H-1B، بررسی کنید جایگزین های ویزای H1B: پس از رسیدن به سقف H1B.
منبع: https://www.visapro.com/2023/fy-2024-h1b-cap-reached/