دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: NIW برای یک پروفسور از پاکستان، بدون صدور RFE تایید شد، یک تشکر بزرگ از تلاش های باورنکردنی تیم NAmILG


گواهی مشتری:

“من به دلیل تجربیات گذشته ام تمایلی به استخدام متخصص برای آماده سازی پرونده خود نداشتم، اما باید اعتراف کنم که خدماتی که توسط WeGreened.com – گروه حقوقی مهاجرت آمریکای شمالی ارائه شده است، مرا مجبور کرده است که نظرم را تغییر دهم. WeGreened.com – گروه حقوقی مهاجرت آمریکای شمالی به صورت حرفه ای به پرونده من رسیدگی کرده و بسته درخواست را به خوبی در زمان مقرر تکمیل کرده است. تیم حرفه ای آنها به خوبی سازماندهی شده و به طور کامل با اطلاعات به روز مورد نیاز مشتری مجهز شده است. من بسیار مطمئن هستم که آنها درخواست من را با من، ترین مدارک برای حرفه حرفه ای من تکمیل کرده اند. من از خدمات WeGreened.com – گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی کاملاً راضی هستم.


در 13 آگوستهفتم، سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک استاد در زمینه سنجش از راه دور (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: سنجش از دور

سمت در زمان تشکیل پرونده: استاد

کشور مبدا: پا،تان

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ،ستان سعودی

تاریخ اطلاعیه تایید: 18 آگوستهفتم، 2022

زمان پردازش: 3 ماه و 19 روز


خلاصه پرونده:

عمدتاً، ما متقاضی، را دریافت می کنیم که می خواهند یک دادخواست NIW (National Interest Waiver) ارائه دهند، که زیرمجموعه ای از ویزای غیر مهاجرتی EB-2 است که به آن دسته از متقاضی، اختصاص داده شده است که می توانند ثابت کنند کارشان برای ایالات متحده ارزش بالایی دارد، بنابراین، هنگامی که مشتری ما، استادی مستقر در ،ستان سعودی، گروه حقوق مهاجرت آمریکای شمالی را استخدام کرد، به او اطمینان دادیم که مدارک آکادمیک و حرفه ای خود را به طور کامل بررسی کند و به او کمک کند اطلاعات مربوطه را برای سفارشی ، دادخواست NIW خود بیابد. هنگامی که ما از اعتبارنامه ارائه شده او راضی شدیم، موافقت کردیم که قرارداد رابطه وکیل و موکل را امضا کنیم و به او کمک کردیم تا دادخواست I-140 NIW خود را با ذکر موارد زیر در بسته دادخواست خود ارائه کند:

  • تلاش پیشنهادی او این بود که تحقیقات خود را با استفاده از سنجش از دور، پایش برف و فناوری مدیریت منابع آب برای پیشبرد ،ن مناطق پوشیده از برف و مدل‌سازی رواناب برف ادامه دهد. بنابراین، ما نتیجه گرفتیم که تحقیقات او دارای شایستگی اساسی و اهمیت ملی است و در میان سایر کاربردها، تحقیقات او به تضمین سلامت محیط زیست و انسان مرتبط است.
  • تحقیقات او بسیار مهم است زیرا از سلامت محیط زیست و انسان محافظت می کند. با توجه به دانش و تخصص خود در زمینه پایش برف، مدیریت منابع آب و علوم محیطی، او به طور مرتب برای انجام بررسی های همتا برای تقریبا 20 مجله، پروژه و کنفرانس معتبر در این زمینه دعوت شده است. ما خاطرنشان کردیم که او حداقل 41 بررسی را تا به امروز تکمیل کرده است، که نشان دهنده جایگاه عالی خود در زمینه سنجش از دور است.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد. رویکردهای پیشرفته او با استفاده از داده های ماهواره ای و الگوریتم های پیشرفته، ،ن و مدیریت دقیق منابع گرانبها را تضمین می کند و به آمریکایی ها کمک می کند آب کافی برای نوشیدن، پخت و پز، شستشو و سایر نیازهای ضروری دریافت کنند.
  • او در طول مدتی که در این زمینه کار می کرد، رکورد قابل توجهی از موفقیت به دست آورده است، از جمله 29 مقاله در ژورنال با داوری (22 مورد از آنها اولین نویسنده)، 8 مقاله بررسی شده در کنفرانس (3 مورد از آنها اولین نویسنده) و 2 مقاله چکیده هایی که او در کمتر از 7 مجله با رتبه بالا منتشر کرد. محققان از سراسر جهان بر تحقیقات او برای ادامه تحقیقات خود در این زمینه تکیه کرده اند. ی،ی انتشارات او طبق گفته گوگل اسکا، در مجموع 540 بار مورد استناد قرار گرفته است.
  • علاوه بر این، کار او توسط 4 توصیه نامه نوشته شده توسط کارشناسان دیگر نیز پشتیب، شده است که یکی از آنها می گوید:

فواید زیادی وجود دارد که حوزه سنجش از دور به دنیا می دهد. یکی از مهمترین مزایای آن، توانایی آن در کمک به نظارت بر کیفیت هوای جهان، به ویژه با توجه به ت،یر آئروسل است. سنجش از دور به محققان این امکان را می‌دهد تا رویدادهایی مانند طوفان‌های گرد و غبار را که ذرات معلق در هوای مضر را پخش می‌کنند، رصد کنند و به افراد در مناطق در معرض خطر هشدارهای اولیه می‌دهند. این مناطق در سرتاسر جهان، به ویژه در مناطق خشک مانند ،ستان سعودی یا ج، غربی آمریکا وجود دارند. [Client’s] بررسی روش‌های موثر پایش آئروسل از طریق استفاده از فناوری سنجش از راه دور، انتشار کارآمدتر و دقیق‌تر اطلاعات کیفیت هوا را ممکن می‌سازد، که با بهبود استراتژی‌های مدیریت کیفیت هوا به نفع سلامت انسان و محیط زیست در سراسر جهان است.

با توجه به تحقیقات پیشگامانه مشتری ما که از تخصص خود در زمینه سنجش از دور استفاده می کند، برای سلامت و امنیت آینده ایالات متحده حیاتی است. ما خوشحالیم که توانستیم با تمام منابع خود به او کمک کنیم و تنها در 3 ماه و 19 روز تأییدیه NIW او را به دست آوردیم، آن هم بدون هیچ درخواست دیگری برای صدور مدرک (RFE)، که باور ن،ی است. ما واقعاً از مشتری خود برای اعتماد به ما و همکاری با ما در طول فرآیند تشکر می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-niw-approved-for-a-professor-from-،stan-wit،ut-rfe-issuance-a-great-thanks-to-namilg-teams-incredible-efforts/