دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: NAILG تاییدیه NIW را برای یک محقق نیجریه ای در اقتصاد بدون RFE دریافت می کند


گواهی مشتری:


در 25 آوریلهفتمدر سال 2022، ما یک تأییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک محقق در زمینه اقتصاد (اعلامیه تأیید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: اقتصاد

سمت در زمان تشکیل پرونده: محقق

کشور مبدا: نیجریه

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: کانزاس

تاریخ اطلاعیه تایید: 25 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 4 ماه و 22 روز


خلاصه پرونده:

I-140 NIW (National Interest Waiver) یک نوع بسیار خاص از ویزای غیر مهاجرتی برای آن دسته از اتباع خارجی است که می توانند ثابت کنند که ارزش کافی برای ایالات متحده برای دریافت معافیت از گواهی کار دارند. اینجاست که شرکت ما وارد می‌شود و به متقاضیان کمک می‌کند تا بهترین نامه‌ای را که می‌توانند برای ،ب تأییدیه NIW از USCIS ارسال کنند. بنابراین، وقتی مشتری از نیجریه را دریافت کردیم که مایل به درخواست برای NIW بود، مطمئن شدیم که از اطلاعات زیر در دادخواست او استفاده می کنیم:

  • به ،وان یک متخصص در زمینه اقتصاد، تلاش پیشنهادی وی ادامه توسعه مدل‌های هوش مصنوعی است که می‌تواند قیمت و تقاضای انرژی را پیش‌بینی کند، تأثیر مقررات‌زدایی انرژی بر رشد اقتصادی را تحلیل کند، و مزایای رفاهی انرژی‌های تجدیدپذیر، از جمله پیش‌بینی چرخه تجاری را پیش‌بینی کند. اثرات سیاست پولی نامتقارن بر مسکن و رشد مصرف خانوار.
  • تحقیقات او مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در ایالات متحده است. اجرای سیاست انرژی سبز و انتشار کربن، تغییر قیمت برق از انرژی های تجدیدپذیر متناوب و ظرفیت نصب شده انرژی های تجدید پذیر.
  • تحقیقات او برای پیشبرد تلاش های پیشنهادی او نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا تغییرات آب و هوا اثرات اقتصادی گسترده ای در جهان دارد.
  • او تا به امروز حداقل 2 بررسی را تکمیل کرده است و تحقیقات او منجر به 8 مقاله مجله با داوری شده است (یکی از آنها اولین نویسنده است) که در مجموع 25 بار بر اساس Google Sc،lar استناد شده است.

با داشتن 2 توصیه نامه از سایر متخصصان در این زمینه، درخواست او یک درخواست قوی بود و تنها در 4 ماه و 22 روز و آن هم بدون RFE تأیید کمیته داوری را دریافت کرد. ما خوشحالیم که به او کمک کرده ایم و برای او بهترین ها را آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • اقتصاد (،ب و کار، مالی)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-nailg-obtains-niw-confirmation-for-a-nigerian-researcher-in-economics-wit،ut-rfe/