دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: یک همکار چینی بازدید کننده پسا دکترا در رشته سم شناسی برای تایید NIW به NAILG می آید و در کمتر از 3 ماه تایید می شود


در 27 آوریلهفتم، سال 2022، یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک همکار بازدید کننده پسا دکترا در زمینه سم شناسی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: سم شناسی

سمت در زمان تشکیل پرونده: همکار میهمان پسا دکتری

کشور مبدا: چین

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: مریلند

تاریخ اطلاعیه تایید: 27 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 2 ماه و 16 روز


خلاصه پرونده:

هنگامی که یک متخصص در زمینه سم شناسی از چین برای درخواست کمک برای درخواست NIW (National Interest Waiver) به ما مراجعه کرد، مطمئن شدیم که بدون هیچ تاخیری تأییدیه او را دریافت می کنیم. با تشکر از تیم مجرب ما در NAILG، ما توانستیم تنها 2 ماه و 16 روز پس از تشکیل پرونده، تأییدیه را دریافت کنیم. ما این امکان را با مرور سوابق مستند او و انتخاب اطلاعات مربوطه برای استفاده در درخواست نامه او فراهم کردیم. تیم ما در این فرآیند موارد زیر را کشف کرد:

  • تلاش پیشنهادی او استفاده از تجربیات گسترده خود با رویکردهای داده محور و مدل های پیش بینی یادگیری ماشینی برای توسعه ابزارهای جدید برای شناسایی مواد شیمیایی مضر محیطی و غربالگری ،یبات شیمیایی بود.
  • تحقیقات او از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا تأثیر قرار گرفتن در معرض سرطان زا بر بدن انسان را آشکار می کند. با توجه به اینکه سرطان عامل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است، شناسایی و کاهش قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا از اهمیت حیاتی برای سلامت انسان برخوردار است.
  • پروژه‌های تحقیقاتی مختلف او در مورد سمیت، پاسخ‌های سلولی به درجات مختلف قرار گرفتن در معرض سم را نشان داده است، مک،سم‌های مولکولی را نشان می‌دهد که قرار گرفتن در معرض سم از طریق آن به سرطان کمک می‌کند، و روشی قابل اعتماد برای اندازه‌گیری ایمنی مواد شیمیایی محیطی ارائه می‌کند که هر دو خطر را کاهش می‌دهد. و تاثیر قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا محیطی. به همین دلیل یکی از 4 توصیه کننده او گفت:

“[The client’s] تحقیقات بسیار مهم است زیرا اطلاعات ارزشمندی را ارائه می‌کند و مک،سم‌هایی را مشخص می‌کند که توسط آن کادمیوم باعث ایجاد سمیت در بدن و تأثیرگذاری بر باروری مردانه می‌شود. کار او در مورد کادمیوم بیشتر ما را از خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض کادمیوم آگاه می کند که برای تدوین مقررات برای کاهش تأثیر آن در مقیاس های شغلی و محیطی مهم است.

در عین حال، به دلیل اهمیت ملی آشکار، تحقیقات او در واقع با بودجه برنامه ملی سم شناسی (NTP)، موسسه ملی علوم بهداشت محیطی (NIEHS)، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA)، حمایت شده است. و مرکز ملی پیشرفت علوم ترجمه (NCATS) در مؤسسه ملی بهداشت. او همچنین حداقل 30 بررسی را تا به امروز تکمیل کرده است و تحقیقات او منجر به 34 مقاله در مجلات با داوری شده است (7 مورد از آنها اولین نویسنده بوده اند). طبق گفته Google Sc،lar، این انتشارات در مجموع 494 بار مورد استناد قرار گرفته اند، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده ای در زمینه سم شناسی شناخته شده و مورد اعتماد هستند.

علاوه بر این، ما شواهدی از منابع مالی اصلی او ی،ی NTP، NIEHS، EPA، NCATS و NSFC پیدا کردیم و اضافه کردیم. این دلایل همچنین بر این واقعیت می افزاید که وی اظهارات کارشناسی بسیار ارزشمندی مانند موارد زیر دارد:

با توجه به شیوع فراگیر دیو،ین در ایالات متحده و نرخ بسیار بالای سرطان در این کشور، درک بهتر نقش دیو،ین در رشد تومور، رشد نامنظم سلولی و سرطان زایی ضروری است. با وجود 1,898,160 مورد سرطان جدید و 608,570 مرگ ناشی از سرطان که ،ن زده می شود در سال 2021 در ایالات متحده اتفاق بیفتد، اهمیت کار دکتر خو را نمی توان نادیده گرفت. به این ترتیب، تحقیقات مداوم دکتر ژو نه تنها برای جامعه علمی بلکه برای سلامت محیطی و عمومی در ایالات متحده به طور کلی ارزشمند است.

بنابراین، هنگامی که تایید شد، تیم ما بسیار خوشحال شد که این خبر را با او در میان گذاشت. برای او در تلاش های آینده آرزوی موفقیت داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-a-،ese-postdoct،-visiting-fellow-in-toxicology-comes-to-nailg-for-niw-approval-and-gets-confirmation-in-less-than-3-months/