دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: یک محقق فوق دکترا با کمک کارشناسان ما در کمتر از 2 ماه، با تشکر از PP، برنده پرونده چشم پوشی از علاقه ملی می شود


گواهی مشتری:

“لطفا تشکر کنید [your attorney] برای تمام تلاش های سخت او در کمک به من برای آماده شدن برای دادخواست. او بهترین بود!»


در 14 فوریههفتمدر سال 2023، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (National Interest Waiver) برای یک محقق فوق دکترا در حوزه سنجش بخش سلامت (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: سنجش بخش سلامت

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشجوی فوق دکتری

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: کالیفرنیا

تاریخ اطلاعیه تایید: 14 فوریههفتم، 2023

زمان پردازش: 1 ماه، 18 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

برخی از عوامل کلیدی در دادخواست چشم پوشی از منافع ملی (NIW) عبارتند از: تلاش پیشنهادی قوی، تاریخچه انتشار، تعداد استنادات، تجربه بررسی همتا، تاریخچه تامین مالی، شایستگی ملی اثبات شده، توصیه‌ها و غیره. همه این عوامل در کنار هم یک درخواست قوی ایجاد می کند و به پیروزی منجر می شود.

بنابراین، هنگامی که ما یک محقق فوق دکترا را دریافت کردیم که در بخش سنجش سلامت کار می کرد، مطمئن شدیم که کار او به خوبی به نمایش گذاشته شده است به طوری که او بدون RFE تاییدیه را ،ب کرد. برخی از این عوامل کلیدی عبارت بودند از:

  • به ،وان یک متخصص در سنجش بخش سلامت، تلاش پیشنهادی او ادامه تحقیقات خود در مورد رویکردهای حسی غیرتهاجمی است که به پزشکان در تشخیص بهتر شرایط مختلف برای ارائه مراقبت بهتر برای OSA و بلفارواسپاسم کودکان کمک می کند.
  • تلاش تحقیقاتی او از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به طور مستقیم به تلاش برای افزایش تشخیص زودهنگام بیماری ها کمک می کند. تشخیص زودهنگام بیماری اغلب به بقای طول،‌تر برای بیماران و راه‌های بیشتر برای کشف درمان منجر می‌شود. پیشرفت‌های او در دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی، فناوری تشخیص زودهنگام پیشرفته را ارائه می‌کند و برای ایجاد روش‌های غربالگری بین‌المللی به راحتی قابل اجرا است.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد که در آن حدود 3 تا 12 درصد از کودکان آمریکایی در خواب ،وپف می کنند و 1 تا 10 درصد از کودکان از سندرم OSA کودکان رنج می برند.
  • به دلیل اهمیت آشکار ملی، تحقیقات او در واقع با بودجه آژانس کاهش تهدیدات دفاعی (DTRA)، مؤسسه ملی بهداشت (NIH)، آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته-انرژی (ARPA-E)، سازمان ملی حمایت شده است. بنیاد علمی (NSF) و بنیاد آرنولد و میبل بکمن.
  • تحقیقات او همچنین منجر به 16 مقاله مجله با داوری شده (4 مورد از آنها اولین نویسنده یا نویسنده مش،) و 1 انتشار درخواست ثبت اختراع منتشر شده است و این انتشارات در مجموع 1667 بار مورد استناد قرار گرفته اند.
  • در نهایت از او خواستیم که چند توصیه نامه دریافت کند. او 4 نامه در حمایت از ادامه کار خود در ایالات متحده دریافت کرد

نه تنها این بلکه 11 سال است که در این منطقه کار می کند. این به او کمک کرده است تا تجربه لازم را برای ادامه کار خود در منطقه به دست آورد. ما خوشحالیم که به او در دریافت تاییدیه کمک کرده ایم و همچنین با تسریع در ارتقاء پردازش برتر (PP) به او کمک کرده ایم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • سنجش بخش سلامت
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-a-postdoct،-sc،lar-wins-national-interest-waiver-case-with-help-from-our-experts-in-less-than-2-months-thanks-to-pp/