دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: کمک های مهاجرت آمریکای شمالی به یک کارگردان و بنیانگذار ایرانی که در زمینه طراحی شهری کار می کند به سرعت تأییدیه NIW را دریافت کند


گواهی مشتری:

می خواهم اضافه کنم که همکاری با شما برای من تجربه بسیار خوبی است. بسیار از شما متش،!”


در 27 آوریلهفتمدر سال 2022، یک تأییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای مدیر و موسس در زمینه طراحی شهری (اعلامیه تأیید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: طراحی شهری

سمت در زمان تشکیل پرونده: مدیر و موسس

کشور مبدا: ایران

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ایران

تاریخ اطلاعیه تایید: 27 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 4 ماه و 24 روز


خلاصه پرونده:

“[The client’s] کار در برنامه‌ریزی پایدار روستایی پیامدهای اساسی برای بهبود سلامت و رفاه در این جوامع دارد زیرا نیازهای موجود از طریق استراتژی‌های طراحی متن، برآورده می‌شوند. [The client] بسیاری از تأثیرات مرکزی ترمیمی و م،ب را بر ،نان جوامع روستایی و شهری به منظور کاهش آسیب‌ها و بهبود سلامت روحی و جسمی در مناطق خاص، به‌ویژه مناطقی که استراتژی‌های نامن،ی در آنها اعمال شده است، شناسایی کرده است. [The client’s] بنابراین، کار برای کاهش نابرابری‌های دسترسی و کیفیت زندگی که در جوامع روستایی در سرتاسر جهان شایع است، بسیار مهم است.

“[The client’s] این کار کاربردهای قابل توجهی در ایالات متحده دارد، زیرا تا حدی برای بهبود پیشرفت گسترش شهرها به روش هایی طراحی شده است که زندگی آمریکایی را بهبود بخشد. گسترش شهرها آلودگی، هزینه های زیرساختی و نابرابری را افزایش می دهد و همچنان که جمعیت ایالات متحده به طور فزاینده ای به مناطق شهری نقل مکان می کند، تشدید خواهد شد. [The client’s] ارائه مجموعه ای از استانداردهای مدرن که طراحی شهری و تعامل انس، در جوامع را هدایت می کند و همچنین مهارت های او در ایجاد مناطق پایدار، قابل کشتیر، ذهنی و طراحی شده خوانا، کیفیت زندگی شهروندان را در سراسر ایالات متحده با شهری با وجدان تر به شدت بهبود می بخشد. و طراحی جامعه.”

اینها دو ،مت کوچک هستند که از توصیه نامه های نوشته شده برای یکی از مشتریان NIW (معافیت از منافع ملی) ما که اهل ایران هستند انتخاب شده اند. او دکتری بود. در طراحی معماری و سازه و در 18 سال گذشته در زمینه طراحی شهری فعالیت داشته است. به ،وان یک متخصص در زمینه طراحی شهری، تلاش پیشنهادی او این بود که روی طراحی و آزمایش محیط‌های شهری و روستایی پایدار از نظر زیست‌محیطی و ارتقای سلامتی که با استفاده از فناوری عصبی و فناوری‌های نوظهور هدف افزایش کیفیت زندگی را هدف قرار می‌دهد، کار کند. به دلیل کار او در طراحی محیط‌های شهری و روستایی پایدار از نظر زیست‌محیطی و ارتقای سلامت بود که از شایستگی اساسی و اهمیت ملی برخوردار بود. در میان کاربردهای دیگر، تحقیقات او همچنین مربوط به بهبود نتایج سلامت روان و رفع نابرابری اقتصادی و اجتماعی بین محیط‌های شهری و روستایی و مدرن‌سازی این محیط‌ها برای استفاده کامل از ابزارهای دیجیتال و چشم‌انداز بود.

از سوی دیگر، وی تا به امروز حداقل 19 بررسی برای مجلات معتبر انجام داده است و تحقیقات وی منجر به 9 مقاله در مجلات با داوری شده (3 مورد از آنها اولین نویسنده)، 20 مقاله کنفرانس و 7 کتاب است که مورد استناد قرار گرفته است. در مجموع 45 بار با توجه به Google Sc،lar، در نتیجه نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده ای در زمینه طراحی شهری شناخته شده و مورد اعتماد هستند.

این شواهد به پرونده چشم پوشی از منافع ملی (NIW) او کمک زیادی کرد و استفاده از این حقایق با اثبات اهمیتش برای ایالات متحده، قضاوت او را سریعتر کرد. دادخواست ما خوشحالیم که با او کار کرده ایم و در این روند به او کمک کرده ایم. ما برای او بهترین ها را در تلاش های آینده اش آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-north-america-immigration-aids-an-iranian-director-and-founder-working-in-urban-design-obtain-niw-confirmation-quickly/