دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: وضعیت NIW برای یک همکار تایوانی پسا دکتری در علوم اعصاب بدون RFE تایید شد، اعتبار کار عالی تیم ما


گواهی مشتری:

“از خدمات شما بسیار متش،!”


در 11 میهفتم، سال 2022، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک همکار فوق دکترا در زمینه علوم اعصاب (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: علوم اعصاب

سمت در زمان تشکیل پرونده: همکار فوق دکتری

کشور مبدا: تایوان

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: مریلند

تاریخ اطلاعیه تایید: 11 میهفتم، 2022

زمان پردازش: 2 ماه و 24 روز


خلاصه پرونده:

چشم پوشی از منافع ملی زیرمجموعه ای از نوع EB2 ویزای غیر مهاجرتی است که به افرادی اعطا می شود که می توانند ثابت کنند کارشان برای ایالات متحده آمریکا اهمیت دارد. بنابراین هنگامی که متقاضی، را دریافت می کنیم که می خواهند یک دادخواست NIW ارسال کنند، مطمئن شوید که به مدارک علمی و حرفه ای آنها نگاه می کنیم و اطلاعاتی را برای شخصی سازی دادخواست های آنها پیدا می کنیم. بنابراین هنگامی که یک متخصص در زمینه علوم اعصاب از تایوان برای درخواست NIW خود به ما مراجعه کرد، ما اسناد او را بررسی کردیم و به موارد زیر رسیدیم:

  • تلاش پیشنهادی او این بود که تحقیقات خود را در استفاده از فناوری ضبط پیشرفته برای کشف اصول حس و حرکت با هدف توسعه رابط های مغز و ماشین و پیشرفت فناوری نوروم،اسیون الکتریکی ادامه دهد.
  • تحقیقات او برای ده‌ها میلیون نفری که به دلیل نقص‌های عصبی یا فیزیکی در تعامل با محیط خود مشکل دارند، قابل توجه است، زیرا رابط‌های مغز و ماشین و رابط‌های مغز و رایانه به افراد اجازه می‌دهند با دستگاهی ارتباط برقرار کنند که به آنها در انجام وظایف خاص کمک می‌کند. کار او به سمت قوی‌تر و دقیق‌تر ، این دستگاه‌ها و فناوری‌ها و استفاده از آنها در شرایط اضافی است.
  • تلاش پیشنهادی او همچنین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد. او در حال کار برای پیشرفت فناوری است که بار مراقبت های بهداشتی ناشی از تعدادی از بیماری ها، از جمله بیماری پارکینسون، بیماری آ،ایمر، اختلال طیف اوتیسم و ​​چندین بیماری عصبی رو، دیگر را کاهش می دهد.
  • تحقیقات او همچنین منجر به 3 مقاله در مجلات با داوری شده (2 مورد از آنها اولین تالیف شده است)، بنابراین، این مقالات در یکی از مجلات برتر در زمینه او منتشر شده است که نشان دهنده شناخت همتایان او از ارزش این تحقیق است. طبق گفته Google Sc،lar، کار او ۱۴۰ استناد جمع آوری کرده است، در نتیجه نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده در زمینه علوم اعصاب شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • کار او با بودجه چندین مؤسسه موجود در مؤسسه ملی بهداشت (NIH) مانند مؤسسه ملی علوم پزشکی عمومی، مؤسسه ملی آرتریت و بیماری‌های ،تی و عضل، و پوست (NIAMS) حمایت شده است.
  • سرانجام، کار او در 4 توصیه نامه نوشته شده توسط متخصصان دیگر مورد حمایت قرار گرفته است که یکی از آنها می گوید:

بر اساس یک بررسی ملی در سال 2016، 6.8 میلیون کودک مبتلا به ADHD تشخیص داده شده اند. این آمارها، که تنها شامل برخی از اختلالات عصبی روانشناختی است که بر تصمیم‌گیری مبتنی بر قو،ن تأثیر می‌گذارد، نشان می‌دهد که چگونه این موضوع میلیون‌ها آمریکایی را در هر گروه سنی تحت تأثیر قرار می‌دهد. هزینه اقتصادی مراقبت از این اختلالات نیز برای خانواده ها و جامعه آمریکایی قابل توجه است. [The client’s] نتایج مربوط به تصمیم گیری مبتنی بر قانون به یک مسئله بهداشت عمومی سنگین در ایالات متحده می پردازد. تحقیقات او اطلاعاتی را در مورد پردازش عصبی و کمک به ایجاد رابط های مغز و ماشین نشان داده است. [The client] نشان دهنده دارایی برای تلاش های ایالات متحده برای درک و کاهش هزینه اختلالات عصبی رو، است.

همه این عوامل به نفع او بود و تایید پرونده او را در عرض 3 ماه ممکن کرد. ما خوشحالیم که بخشی از این داستان موفقیت آمیز بوده ایم و برای او در تلاش های آینده اش آرزوی بهترین ها را داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • پزشکی (گاستروانترولوژی، سرطان، فارماکولوژی سرطان، قلب و عروق، ایمونولوژی، آسیب شناسی، هماتولوژی، نورولوژی، علوم اعصاب، اورولوژی، ،ن و زایمان)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-niw-status-confirmed-for-a-taiwanese-postdoct،-fellow-in-neuroscience-wit،ut-rfe-credit-to-our-teams-excellent-work/