دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: در کمتر از 5 ماه، تیم ما به یک دانشمند ارشد علوم پزشکی از بنگلادش کمک کرد تا بدون درخواست مدرک (RFE) از USCIS تأییدیه NIW را دریافت کند.


گواهی مشتری:

مایلم از تیم شما برای فراتر رفتن از استانداردهای صنعت شما تشکر کنم! حمایت شما بسیار قابل قدرد، است.»


در 15 آوریلهفتمدر سال 2022، یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت از منافع ملی) برای یک دانشمند ارشد در زمینه علوم پزشکی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: علوم پزشکی

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشمند ارشد

کشور مبدا: بنگلادش

کشور محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: ژاپن

تاریخ اطلاعیه تایید: 15 آوریلهفتم، 2022

زمان پردازش: 4 ماه، 6 روز


خلاصه پرونده:

“[Client’s] تحقیقات به ویژه برای ایالات متحده مهم است، جایی که سرطان یکی از علل اصلی مرگ و میر است. بنابراین، این موضوع برای ایالات متحده و شهروندانش بسیار مهم است. [The client’s] تحقیقات بر روی شناسایی و شناسایی سلول های بنیادی سرط، متمرکز شده است که به طور گسترده به ،وان نیروی محرکه ت،یر سرطان در سراسر بدن در نظر گرفته می شوند. در واقع، درمان‌هایی که بر روی سلول‌های بنیادی سرط، تمرکز می‌کنند، در حال حاضر نتایج هیجان‌انگیزی ارائه می‌دهند. [The client] بنابراین منبعی ارزشمند برای ایالات متحده و شهروندان آن است.»

“بسیاری از [the client’s] کار بر روی لوسمی بر لوسمی لنفوب،تیک حاد متمرکز شده است. لوسمی لنفوب،تیک حاد به ویژه در کودکان و بزرگسالان جوان شایع است. این تقریباً 20 درصد از کل سرطان ها را برای افراد زیر 20 سال در ایالات متحده تشکیل می دهد. این بدان م،است که لوسمی لنفوب،تیک حاد دومین نوع شایع لوسمی در ایالات متحده است. خوشبختانه، فناوری های ژن درم، این پیش آگهی را بهبود می بخشد. [Client’s] تحقیقات نشان دهنده کمک موثری به این نوع فناوری ها است. این به متخصصان پزشکی کمک کرده است تا نشانگرهای ژنتیکی مرتبط با رشد سلول های سرط، را شناسایی کنند و از این نظر، [the client] فعالانه به سلامت و ایمنی شهروندان آمریکایی کمک می کند.”

اینها 2 نمونه از دو مورد از 4 توصیه نامه او هستند که برای مشتری NIW (معافیت از منافع ملی) ما از بنگلادش نوشته شده است. به ،وان یک متخصص در زمینه علوم پزشکی، تلاش پیشنهادی او این بود که تحقیقات خود را در مورد بررسی مسیرهایی که سلول‌های سالم و سرط، را تنظیم می‌کنند به منظور توسعه داروهای جدید درم، و فناوری‌های پیوند اعضا ادامه دهد. برای تیم ما بدون بررسی بیشتر مشخص بود که کار او شایسته تایید NIW است. تنها چیزی که باقی می ماند این بود که این را به مقامات قضاوت کننده در USCIS ثابت کنیم. ما این کار را با تهیه یک دادخواست محکم با اطلاعات زیر انجام دادیم:

  • کار او منجر به 5 مقاله در ژورنال با داوری شده است (2 مورد از آنها اولین نویسنده بودند).
  • به این م،ا که این نشریات در مجموع 170 بار به گفته Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته اند و بدین ترتیب نشان می دهد که این نشریات به طور گسترده در زمینه علم پزشکی شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • علاوه بر این، مطالعه او از و، آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری (MEXT)، و، بهداشت، کار و رفاه (MHLW) و موسسه ملی نوآوری زیست پزشکی، سلامت و تغذیه (NIBIOHN) دریافت کرده است. ) درمیان دیگران.
  • او همچنین تحقیقاتی را که مستقیماً مرتبط با تلاش پیشنهادی او برای بررسی مسیرهایی است که سلول‌های سالم و سرط، را تنظیم می‌کنند تا داروهای جدید درم، و فناوری‌های پیوند اعضا را برای بیش از ۱۴ سال دنبال کند.

این اطلاعات به ما کمک کرد تا درخواست او را سفارشی کنیم و تنها 4 ماه و 6 روز بعد او را تأیید کرد. ما از صبر و اعتماد مشتری خود تشکر می کنیم و برای او بهترین ها را در تلاش های آینده آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • پزشکی (گاستروانترولوژی، سرطان، فارماکولوژی سرطان، قلب و عروق، ایمونولوژی، آسیب شناسی، هماتولوژی، نورولوژی، علوم اعصاب، اورولوژی، ،ن و زایمان)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-in-less-than-5-months-our-team-helped-a-senior-scientist-in-medical-science-hailing-from-،ladesh-get-niw-approval-wit،ut-a-request-for-evidence-rfe-from-uscis/