دسته‌ها
اخبار

داستان های موفقیت: با تشکر از تیم ما در NAILG، وضعیت NIW تنها در 14 روز برای یک دانشمند در زمینه تولید و ذخیره انرژی های تجدیدپذیر تأیید شد.


گواهی مشتری:

“خیلی ممنون از خبر عالی! من واقعا از کمک بزرگ شما قدرد، می کنم. نمی توانستم تیم حقوقی توانمندتری را برای آماده سازی پرونده ام تصور کنم. به ویژه، از توجه دقیق شما به جزئیات و برای تطبیق برنامه من با مورد خاص من بسیار سپاسگزارم!»


در 16 فوریههفتمدر سال 2023، یک تأییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) برای دانشمندی در زمینه تولید و ذخیره انرژی های تجدیدپذیر (اعلامیه تأیید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: تولید و ذخیره انرژی های تجدیدپذیر

سمت در زمان تشکیل پرونده: دانشمند

تاریخ اطلاعیه تایید: 16 فوریههفتم، 2023

زمان پردازش: 14 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

یک متخصص در تولید و ذخیره انرژی تجدیدپذیر، خدمات ما را برای برنامه I-140 NIW (معافیت از بهره ملی) استخدام کرد. مشتری یک محقق در این زمینه بود و مدرک تحصیلات تکمیلی خود را در یک موضوع STEM به پایان رسانده بود. به ،وان یک متخصص در این منطقه، مشتری بر روی توصیف و توسعه مواد جدید برای کاربردهای ذخیره و تبدیل انرژی کار می کرد تا پذیرش فناوری های انرژی پاک و تجدیدپذیر را تسهیل کند. این روش‌های نوآورانه ابزار بسیار پیشرفته‌ای را برای شناسایی مواد ایده‌آل برای فناوری‌های ذخیره‌سازی انرژی پاک و تجدیدپذیر به منظور کاهش هزینه‌های انس، وضعیت ذخیره‌سازی انرژی در اختیار میدان قرار داده بود.

تیم ما توانست بفهمد که مشارکت مشتری برای توسعه سلول‌های خورشیدی کارآمدتر برای تولید انرژی حیاتی بوده و خواهد بود، زیرا جهان از سوخت‌های فسیلی محدود و م،ب زیست‌محیطی دور می‌شود. به همین دلیل یکی از توصیه کنندگان مشتری گفت:

“[The client’s] یافته‌ها برای محیط‌زیست ارزش قابل‌توجهی دارند، زیرا روش‌های موثر و کارآمدی را برای شناسایی موادی نشان داده‌اند که نیاز به ف،ات سنگین سمی را در کاربردهای ذخیره‌سازی انرژی کاهش می‌دهند و در نتیجه فناوری ذخیره‌سازی انرژی پاک و تجدیدپذیر را ارتقا می‌دهند.

در عین حال، تلاش پیشنهادی مشتری نیز پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده دارد. تمرکز مشتری بر شناسایی و توسعه مواد ذخیره‌سازی انرژی جدید برای استفاده در فناوری‌های انرژی پاک و تجدیدپذیر مستقیماً با اه، ایالات متحده برای کاهش 50 درصدی انتشار سوخت‌های فسیلی در هشت سال آینده و دستیابی به گازهای گلخانه‌ای به صفر خالص مطابقت دارد. انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) تا سال 2050. کمک مشتری به مواد موثرتر و سازگار با محیط زیست برای تضمین رهبری ایالات متحده در فناوری های انرژی پاک به طور گسترده ای حیاتی است.

به دلیل اهمیت آشکار ملی آن بود که تحقیقات مشتری نیز از بودجه ،تی برخوردار شد و یکی دیگر از توصیه‌کنندگان گفته بود:

«…[the client] نقش اصلی را در پروژه های تحقیقاتی ایفا کرده است که بودجه دریافت کرده اند… دریافت بودجه از این آژانس فدرال نشان دهنده این است [the client’s] کار برای منافع علمی و فناوری ایالات متحده حیاتی تلقی شده است.

در کنار این، با توجه به دانش و تخصص مشتری در طراحی، ساخت و آزمایش سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی، از مشتری به‌طور مرتب دعوت می‌شود تا برای مجلات معتبر در زمینه‌ای که مشتری تا به امروز بیش از 5 بررسی را تکمیل کرده است، بررسی‌های همکار انجام دهد. علاوه بر این، تحقیقات مشتری ما منجر به حداقل 5 مقاله مجلات با داوری شده (بیشتر آنها برای اولین بار یا نویسنده مش،) است که طبق Google Sc،lar بیش از 100 بار مورد استناد قرار گرفته است.

بنابراین، تأیید پرونده مشتری ما واقعاً با کار عالی تیم ما در نوشتن دادخواست ممکن شد. دریافت تأییدیه فقط در 14 روز نیز با ارتقای پردازش برتری که مشتری ما انتخاب کرد امکان پذیر شد.

ما خوشحالیم که بخشی از این سفر به سمت موفقیت بوده ایم و برای مشتری بهترین ها را برای آینده خود آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، مهم نیست که چه اعتباری دارید، بدون توجه به سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مه
  • تولید و ذخیره انرژی های تجدیدپذیر


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-niw-status-confirmed-in-just-14-days-for-a-scientist-in-renewable-energy-generation-and-storage-thanks-to-our-team-at-nailg/