دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: فقط در 12 روز، به لطف ارتقای پردازش برتر و کار تیم ما، تاییدیه EB1-A برای یک مربی چینی در مهندسی پزشکی به دست آمد.


گواهی مشتری:

“بسیار متش، برای همه کمک های شما در مورد پرونده من!”


در 6 میهفتم، سال 2022، یک تاییدیه دیگر EB-1A (بیگانه با توانایی فوق العاده) برای یک مربی در زمینه مهندسی پزشکی (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی پزشکی

سمت در زمان تشکیل پرونده: مربی

کشور مبدا: چین

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: تگزاس

تاریخ اطلاعیه تایید: 6 میهفتم، 2022

زمان پردازش: 12 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

EB1-A یا Alien of Extraordinary Ability نوعی ویزای مهاجرتی مبتنی بر اشتغال برای اتباع خارجی است که توانایی‌های فوق‌العاده‌ای در علوم، هنر، آموزش، تجارت یا ورزش دارند که می‌توان آن را از طریق تحسین پایدار ملی یا بین‌المللی به نمایش گذاشت. تیم ما در NAILG در ویزای EB1-A تخصص دارد و به هزاران متقاضی کمک کرده است تا تاییدیه بگیرند. بنابراین هنگامی که یک متخصص برجسته تصویربرداری فوتوآ،تیک در مهندسی پزشکی از چین برای مورد EB1-A خود به NAILG آمد، ما مطمئن شدیم که او بهترین خدمات را دریافت کرده و از این رو تأییدیه را ،ب کرده است.

تیم ما موفقیت پرونده او را با سفارشی ، دادخواست او با اطلاعات زیر تضمین کرد:

  • او به رکورد ثابت و قابل توجهی از موفقیت و تأثیر در مهندسی زیست پزشکی دست یافته است و به ویژه برای تحقیقات در مورد تضادهای جدید تصویربرداری برای تصویربرداری تومور درون تنی و سیستم های هدایت توموگرافی بیولومینسانس مشهور است.
  • او به ،وان یک مرجع در این زمینه دیده می شود و کمتر از 11 بار برای بررسی و ارزیابی کار همسالان خود دعوت شده است.
  • او علاوه بر پیشرفت مستقیم توموگرافی فوتوآ،تیک، سیستم‌های هدایت‌شده توسط توموگرافی بیولومینسانس، و تصویربرداری تومور درون تنی از طریق تحقیق اصلی و خدمات بازبینی همتا، به طور فعال با همتایان خود در زمینه مهندسی زیست پزشکی با تألیف و تألیف 18 مورد بررسی‌شده مشارکت کرده است. مقالات و 1 فصل کتاب که در مجلات بین المللی به چاپ رسیده است.
  • علاوه بر این، کار کلی او در مجموع 1215 بار توسط همتایانش در حداقل 57 کشور با استفاده از یافته‌های قبلی او برای انجام اکتشافات بیشتر ذکر شده است.
  • با توجه به پیامدهای واضح آن برای تشخیص سریع و مؤثر تومورهای سرط،، تحقیقات پیشرفت او قبلاً توجه بخش خصوصی را نیز به خود جلب کرده است.
  • علاوه بر این، کار او 4 نامه قدرد، را از سایر کارشناسان دریافت کرده است که برای تأیید ارزش و برتری تحقیقات مشتری ما در این منطقه نوشته اند. دو مورد از این نامه ها از زیر نقل شده است:

“[The client’s] روش‌ها تشخیص زودهنگام و دقیق‌تر سرطان را برای بهبود پیش‌آگهی برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان فراهم می‌کنند. بنابراین، کار او در پیشرفت این فناوری‌های حیاتی و کاهش تلفات جه، سرطان مؤثر است. به همین دلیل، نظر حرفه ای من این است که او باید بدون وقفه به کار خود در آمریکا ادامه دهد.»

“به واسطه [the client’s] با پیشرفت‌های پیشرفته، دانشمندان و پزشکان می‌توانند تومورها را زودتر و دقیق‌تر بیابند و تشخیص دهند، و این امر به‌ویژه در زمینه سلامت عمومی آمریکا برجسته است. بنابراین، ضروری است که [the client] تحقیقات خود را در ایالات متحده ادامه دهد. روش های جدید او با ارائه تشخیص زودهنگام و دقیق تر تومورهای سرط،، پیش آگهی را برای میلیون ها آمریکایی بهبود می بخشد. برای اینکه پیشرفت با سرعت فعلی خود ادامه یابد، [the client] باید در ملت باقی بماند.»

بنابراین، بسته دادخواست حاوی اطلاعاتی در مورد کار و عالی بودن آن بود که به قضاوت سریع پرونده او کمک کرد. عامل دیگری که به او کمک کرد تنها در 12 روز تأیید را دریافت کند، ارتقاء پردازش برتر بود. از این رو خوشحالیم که در این مسیر به او کمک کرده ایم و برای او در آینده بهترین ها را آرزو می کنیم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و سابقه اثبات شده ای در میزان موفقیت بالا برای دسته بندی های: EB2-NIW (معافیت از منافع ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) داریم. و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد نحوه قضاوت USCIS در مورد پرونده های I-140 داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند داوری USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را در جهت ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌های خود به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما خوشحال می شوند با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • گرین کارت EB1
  • پزشکی (داروسازی، فارماکولوژی، انکولوژی، فارماکوگنوزی، مهندسی زیست پزشکی، زیست پزشکی)


منبع: https://www.wegreened.com/blog/eb1/success-stories-in-just-12-days-eb1-a-approval-won-for-a-،ese-instructor-in-biomedical-engineering-thanks-to-premium-processing-upgrade-and-our-teams-work/