دسته‌ها
اخبار

داستان‌های موفقیت: تیم ما به یک مهندس اعتبارسنجی آلاینده‌ها که در مهندسی مکانیک کار می‌کند کمک می‌کند، به لطف ارتقای PP تأییدیه NIW را به سرعت دریافت کنید.


گواهی مشتری:

“از حمایت شما در تهیه این برنامه متشکریم.”


در 10 فوریههفتم، سال 2023، ما یک تاییدیه دیگر EB-2 NIW (معافیت ملی) را برای یک مهندس اعتبارسنجی انتشارات در زمینه مهندسی مک،ک (اعلامیه تایید) دریافت کردیم.


زمینه عمومی: مهندسی مک،ک

سمت در زمان تشکیل پرونده: مهندس اعتبار سنجی انتشارات

کشور مبدا: ،ستان سعودی

محل اقامت در زمان تشکیل پرونده: میشیگان

تاریخ اطلاعیه تایید: 10 فوریههفتم، 2023

زمان پردازش: 1 ماه، 5 روز (پریمیوم پردازش درخواست شده)


خلاصه پرونده:

یک کارشناس مهندسی مک،ک از ،ستان سعودی خدمات ما را برای پرونده معافیت ملی (NIW) خود استخدام کرد. طبق عادت ما، ما با بررسی اینکه آیا مدارک تحصیلی و حرفه‌ای او با شاخک‌های یک دادخواست موفقیت‌آمیز NIW که توسط USCIS تنظیم شده بود، شروع کردیم. به زودی حقایق زیر را در مورد پرونده او کشف کردیم که در ادامه از او برای نوشتن دادخواستی استفاده کردیم که تنها در عرض 1 ماه و 5 روز تأیید شد:

  • تلاش پیشنهادی او کار بر روی استفاده از روش‌های مح،اتی و یادگیری ماشین است. این به حل مشکلات مربوط به حوزه‌های مختلف در مهندسی مک،ک کمک می‌کند، از جمله آزمایش غیرم،ب کشتی‌های کامپوزیتی با استفاده از آزمایش انتشار صوتی (AET)، طراحی راکتور هسته‌ای، احتراق موتور جت، انرژی باد، و علم مواد، که همگی ارتباط نزدیکی با پایداری و تغییرات آب و هوایی
  • علاوه بر این، تلاش تحقیقاتی او از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا الگوریتم‌های یادگیری ماشین را قادر می‌سازد تا به طور مستقل با داده‌های جدید سازگار شوند و بر اساس هزاران مح،ه و تجزیه و تحلیل تصمیم‌گیری کنند، بنابراین به آن‌ها اجازه می‌دهد تا تصمیم‌ها را به طور موثرتری مدیریت کنند.
  • او همچنین توانسته است تخصص خود را در تکنیک‌های ارزشمندی مانند تست غیرم،ب (NDT)، دینامیک سیالات مح،اتی (CFD) و یادگیری ماشین (ML) در زمینه‌هایی مانند توربین‌های گاز و بادی و تولید انرژی/نیرو که مورد استفاده قرار می‌گیرند، به کار گیرد. به طور گسترده در طیف گسترده ای از تنظیمات تجاری. بنابراین پیامدهای گسترده ای برای ایالات متحده نیز دارد.
  • در میان بسیاری از کاربردهای دیگر، یادگیری ماشین برای فرآیندهای مورد استفاده در مهندسی مک،ک، از جمله کارهایی مانند تولید مواد افزودنی، آزمایش های غیرم،ب، و طراحی هوافضا و مک،کی بسیار ارزشمند است و با تجزیه و تحلیل حجم وسیعی از داده ها به طور همزمان، حدس و گمان را از فرآیند تصمیم گیری حذف می کند. به همین دلیل است که تحقیقات او در واقع با بودجه بنیاد ملی علوم حمایت شده است.
  • تحقیقات او همچنین منجر به 3 مقاله در مجلات با داوری شده است. و این نشریات در مجموع 219 بار به گفته Google Sc،lar مورد استناد قرار گرفته اند، بنابراین نشان می دهد که این انتشارات به طور گسترده در زمینه مهندسی مک،ک شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
  • از سوی دیگر، از او خواستیم حداقل 2 توصیه نامه اضافه کند تا از حقایق پرونده خود حمایت کند.

این عوامل به همراه 8 سال کار او در این زمینه، در اثبات ارزش او برای کشور بسیار مؤثر بود و در نتیجه بدون صدا و سیما مورد تایید او قرار گرفت. هنگامی که او پرونده خود را تحت سرویس پردازش برتر ارتقا داد، تنها در 5 روز تأیید خود را دریافت کرد.

ما خوشحالیم که او شرکت ما را برای نمایندگی خود انتخاب کرد و برای او در تلاش های آینده اش آرزوی موفقیت داریم.


گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی (Chen Immigration Law Associates) یک شرکت حقوقی مهاجرتی ایالات متحده است که به نمایندگی از شرکت ها، مؤسسات تحقیقاتی و افراد از تمام 50 ایالت ایالات متحده در مورد درخواست های مهاجرت I-140 اختصاص دارد. ما در دادخواست مهاجرت مبتنی بر اشتغال تخصص داریم و دارای سابقه ثابت شده در میزان موفقیت بالا برای دسته‌های: EB2-NIW (معافیت ملی)، EB1-A (بیگانه توانایی فوق‌العاده)، EB1-B (محقق/استاد برجسته) و O-1 (بیگانه از توانایی فوق العاده).

ده هزار تاییدیه I-140 ما بینش بی سابقه ای از روند داوری USCIS ارائه می دهد

با تایید بیش از 16000 پرونده EB-1A، EB-1B، EB-2 NIW و O-1، ما اطلاعات دست اولی در مورد روشی که USCIS در مورد پرونده های I-140 قضاوت می کند، داریم. از آنجایی که USCIS به طور مداوم استانداردهای داوری خود را برای دسته‌های EB-1A، EB-1B و EB-2 NIW تغییر می‌دهد، پایگاه داده عظیم شرکت ما از پرونده‌های موفق، بینش بی‌سابقه‌ای را در مورد روند قضاوت USCIS به شما می‌دهد. ما به دقت داده‌ها را برای همه پرونده‌های خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم و نتایج تحلیل‌های خود را برای ارائه مشاوره‌های به‌روز به مشتریان و تطبیق استراتژی‌هایمان به‌گونه‌ای اعمال می‌کنیم که با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر قانون مهاجرت در ایالات متحده مطابقت داشته باشیم. ما همیشه به به روز رس، ها، استراتژی ها و اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت تا بتو،د آگاهانه ترین تصمیمات را در مورد پرونده خود بگیرید.

ما به صدها و هزاران مشتری با مدارک و سوابق مشابه شما کمک کرده ایم

با تعداد بسیار زیاد درخواست‌های موفق ما، صرف نظر از اعتبار شما، صرف نظر از سابقه و زمینه تخصصی شما، بدون توجه به وضعیت ویزا یا ملیت شما، به احتمال زیاد به صدها یا حتی هزاران مشتری مانند شما کمک کرده‌ایم. مشتریان ما معمولاً از درک ما از تحقیقات و کار آنها تحت تأثیر قرار می گیرند. بینش و درک ما از این واقعیت ناشی می‌شود که قبلاً پرونده‌های زیادی را با ،اصری مشابه پرونده شما رسیدگی کرده‌ایم، و این به ما کمک می‌کند بهترین استراتژی‌ها را برای هر دادخواست فردی طراحی کنیم.

ا،ریت زیادی از مشتریان به دلیل ارجاع به ما مراجعه ،د

برای سال‌ها، شرکت ما مشتریان جدیدی را صرفاً بر اساس تبلیغات شفاهی، توصیه‌ها و تجربیات همکاری مثبتی که دوستان و خانواده‌شان با آنها به اشتراک گذاشته‌اند، جذب کرده است. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه ای از برنامه گرین کارت را ارائه می دهیم که مشتریان ما از به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و همکاران خود خوشحال هستند. به این ترتیب موارد تایید شده ما از 600 مورد در سال 2013 به بیش از 3500 مورد در سال 2019 افزایش یافت.


برای مشاهده نظرات و تاییدیه های بیشتر مشتریان، لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:

توصیفات مشتری

اعلامیه های تایید

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود اینجا را کلیک کنید


کپی رایت © گروه قانون مهاجرت آمریکای شمالی – WeGreened.com، کلیه حقوق محفوظ است.

  • مهندسی مک،ک (مهندسی هوانوردی، مهندسی هوافضا)
  • مه


منبع: https://www.wegreened.com/blog/niw/success-stories-our-team-،ists-an-emissions-validation-engineer-working-in-mechanical-engineering-get-niw-approval-quickly-thanks-to-pp-upgrade/