دسته‌ها
اخبار

جمهوری خواهان 4 برای 4 از جلسات استماع کمیته مجلس نمایندگان برای تقویت تئوری های توطئه ملی گرای سفید استفاده می کنند


در 23 فوریه، یک هیئت کاملاً جمهوری خواه از کمیته قضایی مجلس نمایندگان یک جلسه استماع مید، در یوما، آریزونا برگزار کرد که چهارمین جلسه استماع در چهار هفته ظاهراً در مورد مرز بود. و در هر چهار جلسه، آنها تئوری‌های توطئه ناسیونالیست سفیدپوست را تقویت ،د و نتوانستند یک بحث سیاسی اساسی در مورد اصلاحات مورد نیاز مهاجرت ارائه کنند.

جلسه استماع مید، یوما اساساً فراموش‌شدنی بود زیرا جمهوری‌خواهان در کمیته همان آهنگ و رقص بومی‌گرایانه خود را اجرا ،د. جلسات قبلی. تئاتر حزبی ضد مهاجر کاملاً ارزش نادیده گرفتن را دارد به جز این واقعیت که جمهوری خواهان در حال توسعه یک الگوی نگران کننده از استفاده از ا،ریت کنگره خود هستند تا بستری برای ایده های نژادپرستانه فراهم کنند که مکرراً الهام بخش خشونت توده ای و تروریسم داخلی است.

در جلسه استماع، نماینده مت گاتز (رئیس جمهور فلوریدا) و نماینده تام مک کلینتاک (ر-کالیفرنیا) به طور ضمنی به نظریه جایگزینی بزرگ توطئه ناسیونالیست سفیدپوست اشاره ،د. نماینده تروی ن، (R-TX) در دفاع از این دروغ خطرناک که مهاجران به م،ای واقعی کلمه “تهاجم” را تشکیل می دهند، ،میشن شد.

در حالی که نماینده گاتز (R-FL) و نماینده McClintock (R-CA) به تئوری توطئه ناسیونالیستی سفید اشاره می ،د، نماینده Nehls (R-TX) در دفاع از داستان نژادپرستانه که مهاجران به م،ای واقعی کلمه هستند، ،میشن شد. “تهاجم” pic.twitter.com/WN57k6iqUQ

– صدای آمریکا (@AmericasVoice) 24 فوریه 2023

این زبان تهاجم به تئوری توطئه جایگزین بزرگ ناسیونالیست سفید اشاره دارد. داست، نژادپرستانه که در چندین سال گذشته الهام بخش چندین خشونت سیاسی و تروریسم خانگی بوده است. در خیابان ها شعار می دادند شارلوتزویل در سال 2017، قبل از اینکه مردی 11 اینچی را به قتل برساند، به صورت آنلاین پست شد پیتسبورگ در سال 2018، قبل از قتل، در فریادهای نژادپرستانه شریک شد پاوی و قتل 23 در گام در سال 2019، ،، که به آن حمله ،د باور ،د کاپیتول در سال 2021، و توسط مرد مسلحی که در ماه مه 2022 ده نفر را در بوفالو کشت، کپی شده است. گفتناو گفت: «وقتی مهاجران به ،وان مهاجم توصیف می‌شوند، منجر به خشونت می‌شود. “چون دیگر چگونه می توان جلوی تهاجم را گرفت؟”

این توطئه نژادپرستانه جدید نیست، اما زم، به گوشه های تاریک اینترنت محدود شده بود. همانطور که دکتر الیزابت یتس، محقق ارشد یهودی ستیزی در حقوق بشر اول، یادداشت10 سال پیش، شما این لفاظی‌ها را در وب‌سایت‌های نئونازی می‌دیدید که اکنون از اعضای کنگره می‌شنوید.» اخیراً در سال 2019، کوین مک کارتی، رهبر اقلیت جمهوریخواه حذف شده سپس نماینده استیو کینگ (R-IA) به دلیل استفاده از زبان ناسیونالیست سفیدپوست از وظایف کمیته خود خارج شد. اکنون، اعضای جمهوری‌خواه این لفاظی‌ها را در جلسات متعدد کنگره تقویت می‌کنند و شاهدان متعددی را دعوت می‌کنند که تئوری‌های توطئه ناسیونالیستی سفیدپوست را نیز مطرح کرده‌اند.

نماینده دن بیشاپ (R-NC)، در یک اشاره نه چندان ظریف به این افسانه متعصب خسته قدیمی که مهاجرت غیرسفیدپوستان تهدیدی برای “فرهنگ” برتر است، هشدار داد به کمیته که شنیدن در مورد به اصطلاح “بحران مرزی بیدین”، “در مورد چگونگی حفظ و محافظت از فرهنگی است که موفق ترین در جهان بوده است، این همان چیزی است که در خطر است.”

جمهوری خواهان نیز دارند الگویی ایجاد کرد فراهم ، بستری برای نفرت، توطئه ها، و ناسیونالیسم سفید پوست با انتخاب شهود کمیته استماع.

جمهوری خواهان اخیرا بودند مواجه شد با این واقعیت که برخی از اعضای آنها از جلسات استماع برای تقویت نظریه جایگزینی بزرگ توسط نماینده جیمی راسکین در جلسه استماع نظارت مجلس استفاده می ،د، اما رئیس، جیمز کامر (R-KY) به طور واضح موضوع را تغییر داد و از محکوم ، این مرگبار خودداری کرد. تئوری توطئه.

در حالی که دموکرات‌ها در جلسه استماع یوما شرکت ن،د، زیرا گفتند جمهوری‌خواهان جلسه استماع مید، را با آنها هماهنگ نکرده‌اند، آنها تئاتر سیاسی حزبی را برای نمایش بیهوده صدا ،د. در یک نامه مش، پرامیلا جایپال و جری ناد، از دموکرات‌ها در حوزه قضایی نوشتند: «جمهوری‌خواهان قوه قضائیه به جای تمرکز بر راه‌حل‌های واقعی برای یک مشکل پیچیده، بار دیگر از هیچ شاهدی در ،ت فدرال در جلسه استماع خود نخواهند شنید، و این جلسه را بیشتر تقویت می‌کند. اقدامی وقیحانه از عظمت سیاسی.»

در همین حال، نماینده رائول گریجالوا نماینده بخشی از یوما است و در امتداد بخش وسیعی از مرز ایالات متحده / مکزیک حرکت می کند، همچنین از جلسه استماع جمهوری خواهان انتقاد کرد. گفتن“آنها به شیطان سازی مرز ادامه می دهند.” وی ادامه داد: آنها همچنان به تهمت زدن به مرزها ادامه می دهند و در این روند تلاش برای یافتن حد وسط را تقریبا غیرممکن می کنند زیرا هیچ هدایایی وجود ندارد.

اما همانطور که CNN اخیراً اشاره شده است، جمهوری خواهان “در تلاش برای تصویب یک لایحه پیام رس، که در بدو ورود مرده است”، پیرامون مواضع افراطی خود در مورد مهاجرت و مرز، تلاش کرده اند. بنابراین در پرتو ناتو، کامل در حکومت، جمهوری خواهان بومی گرا به یک تئاتر سیاسی خطرناک به ظاهر بی پایان روی می آورند که توطئه های ناسیونالیستی سفیدپوستان و سایر موارد را به پیش می راند. م،ب، کاذب روایت های بومی گرایانه
منبع: http://americasvoice.org/blog/republicans-are-4-for-4-using-،use-committee-hearings-to-amplify-white-nationalist-conspi،-theories/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=republicans-are-4-for-4-using-،use-committee-hearings-to-amplify-white-nationalist-conspi،-theories