دسته‌ها
اخبار

به روز رسانی مهاجرت – 27 مارس 2023


سرفصل ها:

بولتن ویزای آوریل، عقب ماندگی 5+ سال EB-4 را در سراسر جهان نشان می دهد، پسرفت EB-2 – دسته EB-4، که شامل کارگران مذهبی مهاجر ویژه می‌شود، اکنون بیش از 5 سال در سراسر جهان عقب مانده است. همچنین، تاریخ‌های اقدام نهایی EB-2 برای بقیه جهان، هند، مکزیک و فیلیپین چندین ماه عقب‌نشینی کرده‌اند تا استفاده از تعداد در محدوده سالانه سال مالی 2023 حفظ شود.

USCIS به برخی از انعطاف‌پذیری‌های COVID-19 پایان می‌دهد – برخی از انعطاف‌پذیری‌ها برای اولین بار در مارس 2020 برای مق، با همه‌گیری COVID-19 معرفی شدند، در 23 مارس 2023 پایان یافتند.

یادآوری مسائل CBP درباره EAD های جدید – کارت های مجوز کار بازطراحی شده همزمان با موجودی کارت موجود تا اتمام آن صادر می شود. تمام کارت های صادر شده قبلی تا تاریخ انقضای چاپ شده معتبر باقی می مانند.

CDC ا،امات آزمایش COVID-19 را برای ورود مسافران هوایی از چین خاتمه می دهد – مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها دیگر نیازی به نتیجه منفی آزمایش COVID-19 قبل از حرکت یا مستندات بهبودی از COVID-19 برای مسافران هوایی که از جمهوری خلق چین به ایالات متحده سفر می‌کنند، از جمله مناطق ویژه اداری ندارد. هنگ کنگ و ماکائو

بسیاری از مسافران دیگر مهر پذیرش در گذرنامه دریافت نمی کنند – گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) یک برنامه آزمایشی را برای حذف مهرهای ورودی (مهر جوهر، نه مهر ویزا) پس از پذیرش در ایالات متحده گسترش داد. سوابق پذیرش اکنون به صورت آنلاین در وب سایت I-94 CBP ثبت شده است.

کنترل پاسپورت سیار در مکان‌های Preclearance کانادا موجود است – گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده برنامه کنترل پاسپورت سیار (MPC) خود را گسترش داده است تا مکان های مونترال، تورنتو و ونکوور را در کانادا شامل شود.

23 ژوئن آ،ین مهلتی است که کارفرمایان می توانند اطلاعات موردی قدیمی E-Verify را دانلود کنند – در 24 ژوئن 2023، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، سوابق تأیید الکترونیکی را که بیش از 10 سال قدمت دارند (آ،ینی که در 31 دسامبر 2012 یا قبل از آن به روز شده اند) از بین می برد.

جزئیات:

بازگشت به بالا

بولتن ویزای آوریل، عقب ماندگی 5+ سال EB-4 را در سراسر جهان نشان می دهد، پسرفت EB-2

بر اساس بولتن ویزای و، امور خارجه (DOS) برای آوریل 2023، دسته EB-4 که ​​شامل کارگران مذهبی مهاجر ویژه می‌شود، اکنون بیش از 5 سال در سراسر جهان عقب مانده است. همچنین، تاریخ‌های اقدام نهایی EB-2 برای بقیه جهان، هند، مکزیک و فیلیپین چندین ماه عقب‌نشینی کرده‌اند تا استفاده از تعداد در محدوده سالانه سال مالی 2023 حفظ شود.

EB-4 عقب ماندگی

پیش از این، DOS محدودیت هر کشور را برای زیرمجموعه EB-4 اعمال می کرد، که باعث می شد کشورهای «آمریکای شمالی مرکزی» (NCA) السالوادور، گواتمالا و هندوراس بیش از حد اشتراک داشته باشند، اما تاریخ های اولویت فعلی کارگران مذهبی را برای همه هزینه های دیگر حفظ کرد. مناطق. DOS اکنون اعلام کرده است که محدودیت را برای اعمال سیستم مبتنی بر خانواده/اشتغال به‌،وان یک کل و نه در هر دسته تفسیر می‌کند، به این م،ی که از آنجایی که کشورهای NCA در سیستم کل خانواده/اشتغال بیش از حد مش، نیستند، DOS نمی‌تواند قطعی تعیین کند. برای آنها فقط در رده EB-4.

DOS دیگر شامل ستون جداگانه ای برای پوشش متقاضیان قابل پرداخت به السالوادور، گواتمالا یا هندوراس در نمودارها با ،وان «تاریخ اقدام نهایی برای موارد ترجیحی مبتنی بر استخدام» و «تاریخ ثبت درخواست های ویزای مبتنی بر کار» برای متقاضیان نمی شود. ،، که به دنبال ویزای مهاجرتی در دسته EB-4 هستند. اقدامات نهایی و تاریخ های تشکیل پرونده برای متقاضیان از این سه کشور اکنون در ستونی با ،وان “همه مناطق قابل شارژ به جز موارد ذکر شده” ارائه شده است.

EB-2 پسرفت

تاریخ‌های اقدام نهایی EB-2 بقیه جهان، مکزیک و فیلیپین تا 01JUL22 و تاریخ اقدام نهایی EB-2 هند به 01JAN11 پسرفت ،د. در این بولتن آمده است: “این وضعیت به طور مستمر رصد خواهد شد و هر گونه تعدیل لازم بر این اساس انجام خواهد شد.”

جزئیات:

بازگشت به بالا

USCIS به برخی از انعطاف‌پذیری‌های COVID-19 پایان می‌دهد

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) اعلام کرد که برخی از انعطاف‌پذیری‌ها که برای اولین بار در مارس 2020 برای مق، با همه‌گیری کووید-19 معرفی شدند، در 23 مارس 2023 به پایان رسید. USCIS قبلاً به مردم اطلاع داده بود که با جلوگیری از هرگونه تغییر ارائه شده توسط همه‌گیری، گسترش این انعطاف‌پذیری‌ها اعلام شده در 24 ژانویه 2023، آ،ین خواهد بود.

USCIS گفت: «اختیار خود را برای ارائه انعطاف‌پذیری‌های خاص بر اساس درخواست، برای متقاضیان یا متقاضیان متاثر از شرایط اضطراری یا غیر قابل پیش بینیمانند فجایع طبیعی (طوفان‌ها، آتش‌سوزی‌های جنگلی، آب‌وهوای شدید و غیره)، اورژانس‌های ملی (اورژانس‌های بهداشت عمومی)، یا بیماری‌های شدید (از جمله کووید).»

USCIS همچنین خاطرنشان کرد که انعطاف‌پذیری‌های مربوط به امضاهای ت،یر شده برای اولین بار در 20 مارس 2020 اعلام شد، همانطور که در 25 ژوئیه 2022 اعلام شد.

جزئیات:

بازگشت به بالا

یادآوری مسائل CBP درباره EAD های جدید

برنامه ارتباطی حمل و نقل گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) اخیراً یادآوری کرد که خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) در 30 ژانویه 2023 شروع به تولید اسناد مجوز استخدام مجدد طراحی شده (EADs) کرد. CBP گفت که کارت های مجوز کار بازطراحی شده صادر خواهد شد. همزمان با موجودی کارت موجود تا زم، که تمام شود.

CBP گفت: تمام کارت های صادر شده قبلی تا تاریخ انقضای چاپ شده معتبر باقی می مانند.

جزئیات:

بازگشت به بالا

CDC ا،امات آزمایش COVID-19 را برای ورود مسافران هوایی از چین خاتمه می دهد

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) دیگر نیازی به نتیجه منفی آزمایش COVID-19 قبل از حرکت یا مستندات بهبودی از COVID-19 برای مسافران هوایی که از جمهوری خلق چین به ایالات متحده سفر می‌کنند، از جمله ویژه نیست. مناطق اداری هنگ کنگ و ماکائو ا،ام قبلی همچنین برای مسافر، که در 10 روز گذشته در چین، هنگ کنگ یا ماکائو بوده اند و از فرودگاه بین المللی اینچئون (ICN) در سئول، کره ج،ی به ایالات متحده سفر کرده اند، اعمال می شود. فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون (YYZ) در کانادا؛ و فرودگاه بین المللی ونکوور (YVR) در کانادا.

CDC گفت که افزایش COVID-19 در جمهوری خلق چین به سطح اولیه بازگشته است. بر اساس داده‌های سازمان بهداشت جه،، موارد روزانه به 7 میلیون مورد در روز در 23 دسامبر 2022 به اوج خود رسید، سپس تا 24 ژانویه 2023، 99 درصد کاهش یافت و حدود 20000 مورد در روز از 24 ژانویه تا 21 فوریه 2023 کاهش یافت. CDC گفت، هیچ گونه نگر، در حال حاضر از PRC شناسایی نشده است.

جزئیات:

· اعلامیه CDC، 88 Fed. Reg. 15724 (14 مارس 2023).

بازگشت به بالا

بسیاری از مسافران دیگر مهر پذیرش در گذرنامه دریافت نمی کنند

بر اساس گزارش‌ها، گمرکات و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) برنامه آزمایشی را برای حذف مهرهای ورودی (مهر جوهر، نه مهر ویزا) پس از پذیرش در ایالات متحده، که در دسامبر 2021 آغاز شد، گسترش داد. سوابق پذیرش اکنون به صورت آنلاین در وب سایت I-94 CBP.

مبادی ورودی شرکت کننده در برنامه آزمایشی برای حذف مهرهای ورودی عبارتند از:

 • آتلانتا (فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-،ون آتلانتا (ATL))
 • فرودگاه بین المللی بوستون-لوگان (BOS)
 • فرودگاه بین المللی کلگری (YYC)
 • فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار (ORD)
 • دا،/فوت فرودگاه بین المللی ورث (DFW)
 • فرودگاه دوبلین (DUB)
 • هیوستون (فرودگاه بین قاره ای جورج بوش (IAH))
 • فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX)
 • فرودگاه بین المللی مونترال پیر الیوت ترودو (YUL)
 • نیویورک (فرودگاه بین المللی جان اف کندی (JFK))
 • فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک (EWR)
 • فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو (SFO)
 • فرودگاه بین المللی سیاتل-تاکوما-SeaTac (SEA)
 • فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (YYZ)
 • فرودگاه بین المللی واشنگتن-دا، (IAD)
 • بنادر ورودی در بوفالو، دیترویت، ال پاسو، لاردو، سن دیگو، سیاتل و توسان

CBP گفت که مهر پذیرش ممکن است در طول پردازش ثانویه، در صورت ،وم، و در شرایط محدود در پردازش اولیه، مانند هنگام پردازش ویزای مهاجرت یا بنا به درخواست خاص یک مسافر، استفاده شود. مسافر، که در بازیابی فرم I-94 خود به ،وان مدرک پذیرش از طریق وب سایت CBP یا برنامه تلفن همراه با مشکل مواجه می شوند، می توانند برای دریافت کمک با بندر ورودی CBP محلی خود تماس بگیرند.

مسافران همچنان باید ویزا بگیرند، مگر اینکه معاف شوند.

جزئیات:

بازگشت به بالا

کنترل پاسپورت سیار در مکان‌های Preclearance کانادا موجود است

گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) برنامه کنترل پاسپورت سیار (MPC) خود را گسترش داده است تا مکان های مونترال، تورنتو و ونکوور را در کانادا شامل شود. CBP گفت که این امکان دسترسی MPC به 38 مکان هوایی و بندری را فراهم می کند. برنامه تلفن همراه MPC، در دسترس شهروندان ایالات متحده و بازدیدکنندگان کانادایی B1/B2، به مسافران این امکان را می دهد تا پاسپورت و اطلاعات سفر خود را با استفاده از دستگاه تلفن همراه ارسال کنند و اطلاعات خود را برای سفرهای بین المللی آینده ذخیره کنند.

جزئیات:

· اعلامیه USCIS (به E-Verify Records Disposal بروید).

بازگشت به بالا

23 ژوئن آ،ین مهلتی است که کارفرمایان می توانند اطلاعات موردی قدیمی E-Verify را دانلود کنند

در 24 ژوئن 2023، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) سوابق تأیید E-Verify را که بیش از 10 سال قدمت دارند (آ،ینی که در 31 دسامبر 2012 یا قبل از آن به روز شده اند) از بین می برد. اگر می‌خواهند اطلاعات مربوط به این موارد تأیید الکترونیکی را حفظ کنند، کارفرمایان E-Verify تا 23 ژوئن 2023 فرصت دارند تا اطلاعات پرونده را از گزارش سوابق تاریخی بارگیری کنند.

کارفرمای، که قبلاً این کار را انجام نداده‌اند باید شماره تأیید پرونده E-Verify را در فرم I-9 مربوطه، تأیید صلاحیت اشتغال، ثبت کنند یا یک کپی از صفحه جزئیات پرونده را به فرم I-9 پیوست کنند. USCIS گفت، کارفرمایان باید گزارش سوابق تاریخی را با فرم های I-9 حفظ کنند.

جزئیات:

· اعلامیه CBP (به بهبود تجربه مسافر بروید).

بازگشت به بالا


منبع: https://cyrusmehta.com/blog/2023/03/27/immigration-update-march-27-2023/