دسته‌ها
اخبار

به روز رسانی مهاجرت – 17 ژانویه 2023


سرفصل ها:

DHS روند اقدام را به تعویق انداخت برای کارگران مهاجر شرکت کننده در تحقیقات اجرای کار – و، امنیت داخلی (DHS) در 13 ژانویه 2023 اعلام کرد که کارگران غیرشهروندی که قرب، یا شاهد نقض حقوق کار هستند اکنون می توانند به یک کارآمد و ساده دسترسی داشته باشند. روند درخواست اقدام معوق را تسریع کرد.

پردازش حق بیمه برای گسترش درخواست‌های فرم I-140 EB-1 و EB-2 و برخی از دانشجویان و بازدیدکنندگان مبا، – خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده در حال اجرای مرحله نهایی گسترش پردازش حق بیمه برای فرم I-140، دادخواست مهاجر برای کارگران خارجی است. ، تحت طبقه بندی EB-1 و EB-2. همچنین، در ماه‌های مارس و آوریل، USCIS قصد دارد پردازش برتر را برای دانش‌آموزان F-1 و بازدیدکنندگان مبا، کند.

DHS سومالی را برای TPS به مدت 18 ماه تمدید و مجدداً تعیین می کند – DHS وضعیت حفاظت شده موقت (TPS) را برای سومالی به مدت 18 ماه دیگر از 18 مارس 2023 تا 17 سپتامبر 2024 تمدید می کند. DHS همچنین سومالی را برای TPS مجدداً تعیین کرد و به شهروندان سومالی اجازه می دهد. مقیم ایالات متحده از 11 ژانویه 2023، برای درخواست.

سیستم زمان‌بندی برای «پردازش مرزی ایمن، منظم و انس،» فعال می‌شود – DHS اعلام کرد که عملکرد جدید زمان‌بندی در برنامه موبایل CBP One™ اکنون فعال است. شهروندان غیر آمریکایی مستقر در مکزیک مرکزی یا شمالی که به دنبال سفر به ایالات متحده هستند، می توانند از برنامه گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده برای ارسال اطلاعات از قبل و تعیین قرار ملاقات برای معرفی خود در برخی از بنادر ورودی مرزی ج، غربی استفاده کنند.

سازمان‌ها جریمه‌هایی را برای تقلب در اسناد و تخلفات کارفرما از برنامه‌های ویزای D-1، H-1B، H-2A و H-2B افزایش می‌دهند – همانطور که توسط قانون تعدیل تورم ا،امی است، و،‌های امنیت داخلی و کار این مبلغ را افزایش داده‌اند. مجازات های خاص

دیوان عالی از احیای قانون اتهام عمومی دوران ترامپ امتناع کرد – در 10 ژانویه 2023، دیوان عالی از بررسی یک پرونده خودداری کرد. شهرستان کوک، ایلینوی در مقابل مایورکاس، که به دنبال احیای قانون اتهام عمومی در دوران ترامپ بود.

DHS دو تصحیح در قانون هزینه پیشنهادی انجام می دهد – DHS دو اشتباه تایپی در مقدار کارمزد را در نسخه منتشر شده قانون هزینه پیشنهادی خود تصحیح کرد.

جزئیات:

بازگشت به بالا

DHS روند اقدام معوق را برای کارگران مهاجری که در تحقیقات اجرای کار شرکت می کنند را ساده می کند

و، امنیت داخلی (DHS) در 13 ژانویه 2023 اعلام کرد که کارگران غیر شهروندی که قرب، یا شاهد نقض حقوق کار هستند، اکنون می توانند به فرآیند درخواست اقدام معوق و کارآمد و سریع دسترسی داشته باشند. DHS توضیح داد که اقدام به تعویق افتاده “از کارگران غیرشهروندی در برابر تهدیدهای تلافی جویانه مرتبط با مهاجرت از سوی کارفرمایان استثمارگر محافظت می کند.” DHS گفت که فوراً اجرایی می شود، این فرآیند “رویه دیرینه DHS را در استفاده از اختیارات اختیاری خود برای بررسی درخواست های مرتبط با کار و کاریابی برای اقدام به تعویق انداخته بر اساس مورد به مورد بهبود می بخشد.”

DHS گفت، یک فرآیند جذب متمرکز “به DHS اجازه می دهد تا به طور موثر این درخواست های حساس به زمان را بررسی کند، امنیت بیشتری را برای کارگران واجد شرایط به صورت موردی فراهم کند، و با قوت بیشتری از ماموریت آژانس های کارگری پشتیب، کند.” افراد غیرشهروندی می توانند چنین درخواست هایی را از طریق یک مرکز پذیرش مرکزی که برای حمایت از تلاش های تحقیقاتی و اجرایی آژانس کار ایجاد شده است، به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) ارسال کنند. علاوه بر ارضای معیارهای فردی برای تسهیل تصمیم‌گیری‌های موردی، درخواست‌هایی برای اقدام به تعویق افتاده که از طریق این فرآیند متمرکز ارسال می‌شوند باید شامل نامه‌ای از یک آژانس کار فدرال، ایالتی یا محلی باشد که از DHS بخواهد اعمال اختیار خود را از طرف کارگران شاغل در نظر بگیرد. توسط شرکت هایی که توسط آژانس به ،وان دارای اختلافات کاری مرتبط با قو،نی که تحت صلاحیت آن هستند شناسایی شده است.

DHS گفت که برای درخواست اقدام به تعویق افتاده از سوی غیرشهروندی که در مراحل حذف است یا حکم نهایی حذف را دارد، پس از بررسی کامل ارسال، USCIS آن را به اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) ارسال می کند تا تصمیم نهایی در مورد آن اتخاذ شود. به صورت موردی USCIS همه درخواست‌های اقدام معوق دیگر را به‌صورت موردی بررسی می‌کند، و همه درخواست‌های مجوز استخدام مرتبط، از جمله درخواست‌های مربوط به درخواست‌های اقدام معوق تصمیم‌گیری شده توسط ICE را بررسی می‌کند.

DHS گفت، اعطای اختیاری اقدامات معوق تحت این فرآیند “معمولاً برای یک دوره دو ساله، مشروط به فسخ در هر زم،، ادامه خواهد داشت.” افرادی که اقدام به تعویق را دریافت می کنند ممکن است واجد شرایط مجوز استخدام باشند، که مست،م آن است که آنها یک ضرورت اقتصادی برای اشتغال را نشان دهند. آژانس گفت، اگر آژانس کار در مورد موضوعی که در نامه اصلی آنها در حمایت از استفاده DHS از صلاحدید دادست، مشخص شده است، علاقه مند به تحقیق یا اجرای مستمر باشد، آنها همچنین ممکن است واجد شرایط دریافت کمک های بعدی اقدام به تعویق باشند.

کارگران می توانند بازدید کنند DHS.gov برای اطلاعات بیشتر به زبان های ،یسی و اسپ،ایی و ارسال درخواست ها.

جزئیات:

بازگشت به بالا

پردازش حق بیمه برای گسترش درخواست های فرم I-140 EB-1 و EB-2 و برخی از دانشجویان و بازدیدکنندگان مبا،

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) در 12 ژانویه 2023 اعلام کرد که در حال اجرای مرحله نهایی گسترش پردازش حق بیمه برای فرم I-140، دادخواست مهاجر برای کارگران خارجی، تحت طبقه بندی EB-1 و EB-2 است.

همچنین، در ماه مارس، USCIS پردازش حق بیمه را به برخی از دانش‌آموزان F-1 که به دنبال آموزش عملی اختیاری (OPT) و دانشجویان F-1 هستند که به دنبال برنامه‌های افزودنی STEM OPT هستند که دارای فرم I-765، درخواست مجوز استخدام هستند، گسترش می‌دهد. در آوریل، USCIS پردازش ممتاز را به دانش‌آموزان F-1 که به دنبال OPT هستند و دانش‌آموزان F-1 که به دنبال برنامه‌های افزودنی STEM OPT هستند و در حال تکمیل فرم I-765 اولیه هستند، گسترش خواهد داد.

متقاضی، که مایل به درخواست پردازش حق بیمه هستند، باید فرم I-907، درخواست خدمات پردازش حق بیمه را ارسال کنند. از 30 ژانویه 2023، USCIS درخواست‌های فرم I-907 را برای موارد زیر می‌پذیرد:

  • همه درخواست‌های اجرایی و مدیران چندملیتی E13 و درخواست‌های معافیت از منافع ملی E21 (NIW). و
  • همه درخواست‌های اولیه اجرایی و مدیر چندملیتی E13 و درخواست‌های E21 NIW.

USCIS گفت که تاریخ های مشخصی را برای هر گروه دانش آموزی F-1 در ماه فوریه اعلام خواهد کرد. USCIS پیش‌بینی می‌کند که در ماه مه برای برخی از دانشجویان و بازدیدکنندگان مبا،‌ای با درخواست‌های در حال انتظار فرم I-539 برای تمدید یا تغییر وضعیت غیرمهاجر، و در ژوئن برای دانش‌آموزان و بازدیدکنندگان مبا،‌ای که درخواست‌های اولیه فرم I-539 را ارسال می‌کنند، پردازش حق بیمه را گسترش دهد.

جزئیات:

بازگشت به بالا
DHS سومالی را برای TPS به مدت 18 ماه تمدید و دوباره طراحی کرد

و، امنیت داخلی (DHS) تمدید وضعیت حفاظت شده موقت (TPS) برای سومالی را به مدت 18 ماه دیگر از 18 مارس 2023 تا 17 سپتامبر 2024 اعلام کرد. DHS همچنین سومالی را برای TPS مجدداً تعیین کرد و به اتباع سومالیایی که در این کشور اقامت دارند اجازه می دهد. ایالات متحده از 11 ژانویه 2023، برای درخواست TPS، تا زم، که همه شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنند. DHS گفت، تمدید و طراحی مجدد سومالی برای TPS “به دلیل درگیری مسلحانه مداوم و شرایط فوق العاده و موقتی است که مانع از بازگشت امن شهروندان سومالیایی می شود.”

DHS گفت که تمدید TPS برای سومالی به تقریباً 430 ذینفع فعلی اجازه می دهد تا در صورت ادامه به رعایت ا،امات واجد شرایط بودن TPS تا 17 سپتامبر 2024 TPS را حفظ کنند. طراحی مجدد سومالی برای TPS به حدود 2200 نفر دیگر از شهروندان سومالیایی (یا افرادی که هیچ ملیتی ندارند و به طور معمول در سومالی اقامت داشته اند) که از 11 ژانویه 2023 به طور مداوم در ایالات متحده اقامت داشته اند، اجازه می دهد تا درخواست های اولیه را برای دریافت TPS ارائه دهند. در غیر این صورت واجد شرایط هستند.

DHS در نظر دارد به زودی یک اطلاعیه ثبت فدرال منتشر کند که شامل جزئیات بیشتر باشد.

جزئیات:

بازگشت به بالا

سیستم برنامه ریزی برای «پردازش مرزی ایمن، منظم و انس،» فعال می شود

در 12 ژانویه 2023، و، امنیت داخلی (DHS) اعلام کرد که عملکرد جدید برنامه ریزی در CBP One™ برنامه تلفن همراه در حال حاضر فعال است. شهروندان غیر آمریکایی مستقر در مکزیک مرکزی یا شمالی که به دنبال سفر به ایالات متحده هستند، می توانند از برنامه گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده برای ارسال اطلاعات از قبل و تعیین قرار ملاقات برای معرفی خود در برخی از بنادر ورودی مرزی ج، غربی (POE) استفاده کنند.

DHS گفت، با توجه به دستورات دادگاه مبنی بر ا،ام DHS به ادامه اجرای دستور بهداشت عمومی ،وان 42 مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، فقط افراد غیرشهروندی که می توانند به ،وان استثناء بشردوستانه در نظر گرفته شوند می توانند از CBP One استفاده کنند. بر اساس این دستور، CBP مجاز است به استثنای افراد به صورت موردی، بر اساس مجموع شرایط، از جمله ملاحظات منافع بشردوستانه. DHS گفت: افراد غیرشهروندی که از CBP One استفاده می کنند باید تأیید کنند که معتقدند معیارهای آسیب پذیری مشخص شده را برآورده می کنند و آماده هستند تا پس از ارائه در یک POE این ادعا را اثبات کنند.

افراد غیرشهروندی که به دنبال استثنا در ،وان 42 هستند، می توانند از این برنامه برای ارسال اطلاعات بیوگرافی و بیومتریک خاص به CBP و تعیین قرار ملاقات تا 14 روز قبل در هشت POE استفاده کنند:

  • آریزونا: نوگالس
  • تگزاس: Brownsville، Eagle P،، Hidalgo، Laredo و El Paso
  • کالیفرنیا: Calexico و San Ysidro

به گفته DHS، زم، که دستور ،وان 42 در نهایت لغو شود، افراد می توانند از برنامه CBP One برای تعیین قرار ملاقات برای معرفی خود برای بازرسی و شروع یک ادعای حفاظتی به جای مراجعه مستقیم به یک POE برای انتظار استفاده کنند.

جزئیات:

بازگشت به بالا

سازمان‌ها جریمه‌هایی را برای تقلب در اسناد و تخلفات کارفرما از برنامه‌های ویزای D-1، H-1B، H-2A و H-2B افزایش می‌دهند.

و،‌های امنیت داخلی (DHS) و کار (DOL) میزان جریمه‌های خاصی را برای تورم، که توسط قانون تعدیل تورم لازم است، افزایش داده‌اند. DHS جریمه هایی را برای تقلب در اسناد و مجازات هایی که توسط اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده و گمرک و گشت مرزی ایالات متحده برای تخلفات خاص علیه کارفرمایان ارزیابی شده است، و DOL مجازات هایی را برای تخلفات کارفرما از D-1، H-1B، H-2A افزایش داده است. ، و برنامه های ویزای H-2B.

جزئیات:

بازگشت به بالا

دیوان عالی از احیای قانون اتهام عمومی در دوران ترامپ خودداری کرد

پس از اینکه قانون اتهامات عمومی ،ت ترامپ در سال 2019 در سراسر کشور به دنبال یک درگیری قضایی باطل شد و ،ت بایدن از دفاع خود از این قانون صرف نظر کرد، تگزاس و 13 ایالت دیگر تلاش ،د تا مداخله کنند و این قانون را از طریق دادخواهی بازگردانند. ،ت بایدن همچنین یک قانون هزینه عمومی جدید را صادر کرد که آن ایالت ها آن را به چالش کشیدند. در 10 ژانویه 2023، دیوان عالی از بررسی پرونده خودداری کرد. شهرستان کوک، ایلینوی در مقابل ایالات متحده. مایورکاس.

تگزاس شکایت جدیدی را در 5 ژانویه 2023 تنظیم کرد و بار دیگر بی اعتباری قانون سال 2019 و قانون جدید ،ت بایدن را به چالش کشید، بنابراین به نظر می رسد که مبارزات حقوقی پایان نیافته است.

جزئیات:

بازگشت به بالا

DHS دو تصحیح در قانون هزینه پیشنهادی انجام می دهد

و، امنیت داخلی (DHS) دو اصلاحیه در قاعده پیشنهادی خود برای افزایش هزینه برای برخی از درخواست های مهاجرت و مزایای تابعیت منتشر کرد. برای فرم I-129CW و I-129، دادخواست برای یک کارگر غیرمهاجر CNMI (با هزینه خدمات بیومتریک)، هزینه پیشنهادی 1015 دلار (به جای 1055 دلار) است. برای فرم I-765، درخواست مجوز استخدام – آنلاین (با خدمات بیومتریک)، هزینه پیشنهادی 555 دلار (به جای 650 دلار) است.

DHS توضیح داد که اشتباهات تایپی در نسخه قبلی که برای بازرسی عمومی ارسال شده بود تصحیح شد، اما چاپ بسیار دور از آن بود که بتوان آنها را در نشریه رسمی ثبت فدرال در 4 ژانویه 2023 تصحیح کرد.

جزئیات:

بازگشت به بالا


منبع: https://cyrusmehta.com/blog/2023/01/17/immigration-update-january-17-2023/