دسته‌ها
اخبار

به روز رسانی مهاجرت – 17 آوریل 2023


سرفصل ها:

کارفرمایان ممکن است درخواست های H-2B را برای اوا، نیمه دوم سال مالی 2023 ارسال کنند – خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده پذیرش دادخواست‌های کارگران را برای اوا، نیمه دوم سال مالی 2023 آغاز کرده است – ،، که درخواست استخدام از 15 می 2023 تا 30 سپتامبر 2023 دارند – تحت قانون نهایی سقف تکمیلی H-2B.

OFLC بر اساس سؤال H.10-B «،وان شغل جایگزین قابل قبول» در ETA-9089 در انکارها تجدید نظر می کند – اداره صدور گواهینامه کار خارجی و، کار صدور رد رد این موضوع را برای درخواست های در حال انتظار متوقف کرده است و “به این دلیل برای هر درخواستی که در تاریخ 30 می 2023 یا قبل از آن ارسال شده باشد، رد نخواهد کرد.”

بولتن ویزا برای ماه می عقب‌نشینی‌های بیشتر را در برخی از دسته‌های مبتنی بر استخدام پیش‌بینی می‌کند – بولتن ویزای و، امور خارجه برای ماه مه 2023 شامل انواع به روز رس، است.

ICE فرم آنلاین تغییر آدرس را برای افراد غیرشهروند اعلام کرد – فرم جدید به غیرشهروندان این امکان را می دهد که علاوه بر گزینه های موجود برای انجام این کار از طریق تلفن یا حضوری در یک دفتر صحرایی، آدرس خود را به صورت آنلاین به روز کنند. اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده گفت که این “در یک نسخه متحرک با در دسترس بودن کامل که در هفته های آینده پیش بینی می شود” مستقر خواهد شد.

،ت بایدن قصد دارد پوشش مراقبت های بهداشتی را به دریافت کنندگان DACA گسترش دهد – و، بهداشت و خدمات انس، به زودی یک قانون پیشنهادی برای گسترش تعریف “حضور قانونی” صادر خواهد کرد تا گیرندگان اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA) را نیز شامل شود. قانون پیشنهادی به این م،ی است که دریافت کنندگان DACA واجد شرایط مبادلات بیمه Medicaid و Affordable Care هستند.

جزئیات:

بازگشت به بالا

کارفرمایان ممکن است درخواست های H-2B را برای اوا، نیمه دوم سال مالی 2023 ارسال کنند

در 13 آوریل 2023، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) شروع به پذیرش دادخواست برای کارگران برای اوا، نیمه دوم سال مالی 2023 کرد – ،، که تاریخ شروع کار را از 15 می 2023 تا 30 سپتامبر 2023 درخواست می ،د – تحت قانون نهایی کلاهک تکمیلی H-2B. USCIS گفت که 10000 ویزا در دسترس تحت این تخصیص محدود به کارگران بازگشتی است که ویزای H-2B صادر شده یا وضعیت H-2B در سال های مالی 2020، 2021، یا 2022، صرف نظر از ملیت آنها، صادر شده است. این ویزاهای تکمیلی «فقط برای مشاغل ایالات متحده که صدمات جبران ناپذیری متحمل می شوند یا متحمل آسیب غیرقابل جبران قریب الوقوع می شوند بدون توانایی به کارگیری همه کارگران H-2B درخواست شده در دادخواست، همانطور که کارفرما در فرم گواهینامه جدید تأیید می کند، در دسترس است.» USCIS اشاره شد.

قانون موقت نهایی منتشر شده در دسامبر 2022 محدودیت عددی (سرپوش) ویزای غیرمهاجرتی H-2B را تا 64716 ویزای اضافی برای تمام سال مالی 2023 افزایش داد. از 64716 روادید اضافی، 44716 ویزا فقط برای کارگران بازگشته (کارگر، که دریافت کرده‌اند) در دسترس است. ویزای H-2B یا در یکی از سه سال مالی گذشته به آنها وضعیت H-2B داده شده است). 20000 روادید باقی مانده برای اتباع السالوادور، گواتمالا، هندوراس و هائیتی که از شرایط بازگشت کارگران معاف هستند، در نظر گرفته شده است. از تاریخ 10 آوریل 2023، USCIS دادخواست هایی را دریافت کرده بود که در آن 11537 کارگر تحت 20000 ویزا برای اتباع آن کشورها در نظر گرفته شده بود.

USCIS گفت که دادخواست های درخواست تخصیص تکمیلی تحت این قانون باید در مرکز خدمات کالیفرنیا ثبت شود. چنین دادخواست هایی که «در هر مک، غیر از مرکز خدمات کالیفرنیا ثبت شوند، رد می شوند و هزینه های تشکیل پرونده بازگردانده می شوند».

جزئیات:

· هشدار USCIS (10 آوریل 2023).

· قانون نهایی موقت، 87 فدرال رزرو. Reg. 76816 (15 دسامبر 2022).

بازگشت به بالا

OFLC بر اساس سؤال H.10-B «،وان شغل جایگزین قابل قبول» در ETA-9089 در انکارها تجدید نظر می کند

اداره گواهینامه کار خارجی و، کار (OFLC) در 14 آوریل 2023 اعلامیه‌ای را در مورد درخواست‌های اخیر برای صدور گواهینامه کار دائمی ارسال کرد که در مواردی که کارفرما به طور صریح به سؤال در ،مت H.10-B فرم ETA-9089، درخواست گواهی اشتغال دائم پاسخ نداده است، رد شده است.

OFLC گفت که درخواست های گواهینامه کار دائمی گذشته و فعلی (PERM) را با توجه به نحوه تکمیل سوال H.10-B در فرم ETA-9089 “به طور کامل بررسی کرده است”. در نتیجه این بررسی، OFLC به این نتیجه رسید که برخی از کارفرمایان به طور مداوم با ارائه ،اوین شغلی جایگزین قابل قبول به این سوال پاسخ دقیقی نداده اند. در عوض، آنها شامل عباراتی مانند “به H.14 – مهارت های ویژه مراجعه کنید.” OFLC اخیراً چنین برنامه هایی را به دلیل ناقص بودن رد کرده است.

OFLC این ردها را ارزیابی کرد و تشخیص داد که در حالی که “من،” هستند، صدور رد رد این موضوع را برای درخواست های در حال انتظار متوقف کرده است و “به این دلیل برای هر درخواستی که در تاریخ 30 می 2023 یا قبل از آن ارسال شده باشد، رد نخواهد کرد، که OFLC انتظار دارد که تا آن زمان. برای پذیرش نسخه به روز فرم ETA-9089 در سیستم دروازه درخواست کار خارجی. علاوه بر این، OFLC انکارها را صرفاً بر اساس این موضوع لغو خواهد کرد.

OFLC گفت که تشخیص می دهد که «در حال انتقال به نسخه به روز شده فرم ETA-9089، که فرم ETA-9141 را در برنامه های PERM ادغام می کند، ممکن است سؤالاتی در مورد اینکه آیا کارفرمایان باید نحوه تکمیل فرم ETA-9141 را تغییر دهند یا خیر، وجود داشته باشد. این اطلاعیه OFLC در حال بررسی این موضوع است و اگر تشخیص دهیم که چنین راهنمایی ضروری است، در آینده نزدیک راهنمایی خواهد کرد.

جزئیات:

بازگشت به بالا

بولتن ویزا برای ماه می عقب‌نشینی‌های بیشتر را در برخی از دسته‌های مبتنی بر استخدام پیش‌بینی می‌کند

بولتن ویزای و، امور خارجه برای می 2023 شامل انواع به روز رس، است:

  • احتمالاً در تاریخ‌های اقدام نهایی برای چین و هند در دسترس بودن شماره ویزای EB-1 در ماه‌های آینده، عقب‌نشینی وجود دارد.
  • تاریخ‌های اقدام نهایی EB-2 برای دسته‌های بقیه جهان، مکزیک و فیلیپین به دلیل تقاضای بالاتر از حد انتظار، پس از عقب‌نشینی در آوریل، بیشتر به 15FEB22 کاهش یافته است.
  • تاریخ‌های اقدام نهایی EB-2 و EB-5 هند «در اوایل ماه آینده» عقب‌نشینی می‌کنند تا صدور ویزا در محدوده سالانه هر کشور باقی بماند. بولتن می‌گوید: «در ماه اکتبر تمام تلاش‌ها انجام خواهد شد تا تاریخ‌های اقدام نهایی حداقل به تاریخ‌های نهایی اعلام‌شده برای آوریل بازگردد.
  • تاریخ اقدام نهایی EB-3 01JUN22 در ماه مه برای سایر نقاط جهان، مکزیک و فیلیپین قابل اجرا است.
  • “[F]اقدام اصلاحی بعدی» احتمالاً در تاریخ‌های اقدام نهایی برای دسته EB-3 «سایر کارگران» برای بقیه جهان، مکزیک و فیلیپین در ماه‌های آینده است.

جزئیات:

بازگشت به بالا

ICE فرم آنلاین تغییر آدرس را برای افراد غیرشهروند اعلام کرد

اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) فرم جدید تغییر آدرس آنلاین را برای افراد غیرشهروند اعلام کرد. فرم جدید به غیرشهروندان این امکان را می دهد که علاوه بر گزینه های موجود برای انجام این کار از طریق تلفن یا حضوری در یک دفتر صحرایی، آدرس خود را به صورت آنلاین به روز کنند. به گفته ICE، این “در یک نسخه متحرک با در دسترس بودن کامل که در هفته های آینده پیش بینی می شود، مستقر خواهد شد.”

پس از وارد ، موفقیت آمیز یک آدرس پستی معتبر، اگر فرد غیرشهروند در حال حاضر در مراحل حذف باشد، فرم آنلاین تعاملی اطلاعات غیرشهروندی را در مورد نحوه تغییر آدرس خود با دادگاه مهاجرت در صورت ،وم نشان می دهد. از افراد غیرشهروندی که واجد شرایط هستند اما هنوز اخطاریه حضور دریافت نکرده‌اند، به این م،ی که از آزادی مشروط مشروط با جایگزینی برای بازداشت آزاد شده‌اند، ممکن است از آنها خواسته شود اعلام کنند که آیا می‌خواهند اخطار حضور خود را از طریق پست دریافت کنند یا شخصاً با برنامه‌ریزی. یک قرار ملاقات در یک دفتر اجرایی و حذف.

ICE گفت: فرم آنلاین جدید “به غیر شهروندان این امکان را می دهد که به راحتی از تعهدات مهاجرت خود پیروی کنند و دقت اطلاعات آدرس گزارش شده به ICE را با استفاده از تکمیل خودکار آدرس برای اطمینان از استانداردسازی خدمات پستی ایالات متحده بهبود بخشد.”

جزئیات:

بازگشت به بالا

،ت بایدن قصد دارد پوشش مراقبت های بهداشتی را به دریافت کنندگان DACA گسترش دهد

در 13 آوریل 2023، کاخ سفید اعلام کرد که و، بهداشت و خدمات انس، (HHS) به زودی یک قانون پیشنهادی برای گسترش تعریف “حضور قانونی” صادر خواهد کرد تا گیرندگان اقدام به تعویق افتاده برای ورود به دوران کودکی (DACA) را نیز شامل شود. به ،وان “رویاپردازان” طبق گزارش‌ها، قانون پیشنهادی به این م،ی است که دریافت‌کنندگان DACA واجد شرایط معاوضه بیمه Medicaid و Affordable Care هستند.

به گفته خاویر بکرا، وزیر HHS، حدود یک سوم دریافت کنندگان DACA به بیمه سلامت دسترسی ندارند. تقریباً 580000 گیرنده فعلی DACA وجود دارد.

جزئیات:

بازگشت به بالا


منبع: https://cyrusmehta.com/blog/2023/04/17/immigration-update-april-17-2023/