دسته‌ها
اخبار

بایگانی‌های مهاجرت به عمان فارس مهاجر

مشاوران حرفه‌ای لاویژن می‌توانند در این مسیر به شما کمک کنند. چون به طور مثال، تحصیل در این کشور تنها زمانی منجر به اخذ تابعیت می‌شود که دانشجو پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه‌، به جست‌وجوی کار بپردازد و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تغییر دهد. یا مثلاً سرمایه‌گذاری در این کشور با سخت‌گیری‌ها و پیچیدگی‌های زیادی همراه است که ممکن است به تنهایی موفق به انجام آن نشوید.

  • ساختار سیاسی این کشور پادشاهی است و پارلمان نیز نقش قانونگذاری و بازرسی دارد.
  • الست گروپ با بیش از 100 همکار تجاری در بیش از 100 کشور دنیا همراه شما خواهد بود.
  • برای این کار شما می بایست ثبت شرکت نمایید و یا از یک کفیل که شرکت ثبت شده دارد بخواهید تا کسب و کار شما را زیر مجموعه شرکت خود قراردهد.
  • از همسایه های عمان میتوان به یمن، عربستان سعودی، امارات و ایران اشاره نمود که تنها با ایران مرز دریای دارد و با باقی این کشورها مرزی زمینی دارد.

جمعیت پناهندگان به کشور عمان در سال های اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. همچنین پناهندگان به عمان تا زمانی که هنوز وضعیت پناهندگی مشخصی نیافته اند اجازه کار در کشور عمان و در هیچ کشور دیگری را ندارند و این موضوع زندگی را برای افراد متقاضی پناهندگی بسیار سخت خواهد کرد. این کشور از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان منتهی شده و از جنوب با کشور یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی و ایران همسایه است. مرز عمان با عربستان سعودی و امارت متحده عربی مرز زمینی می باشد، اما کشور عمان با کشور ایران مرز دریایی دارد و دریای عمان بین این دو کشور قرار گرفته است. پایتخت و بزرگترین شهر عمان شهر مسقط و زبان رسمی مردم این کشور عربی است اما می توان گفت که زبان دوم این کشور انگلیسی است و اکثر مردم این کشور به آن مسلط هستند.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

در این گونه کشور ها شما علاوه بر پیشنهاد کاری می توانید از طریق گرفتن ویزای جستجوی کار به کشور مورد نظر مهاجرت کنید و به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید. حتی کشورهایی چون کانادا و استرالیا پروسه ای مثل اسکیل ورکر دارند که به مراتب ، گزینه ای بهتر از مهاجرت کاری به عمان هستند. مهاجرت به عمان از طریق کار، یکی از انواع مهاجرت به این کشور است که متقاضیان زیادی دارد برای مهاجرت از این طریق، باید یک کارفرما، از شما دعوت کند که به عمان بروید.

مهاجرت به عمان و شرایط عمومی آن:

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های عمان در این مقطع آیلتس با نمره ۶.۵ به بالا است. آزمون های ورودی این دانشگاه ها بیش تر شامل زبان انگلیسی، ریاضیات و آی تی است. البته، پیش نیاز شرکت در این آزمون ها برای ورود به دانشگاه های عمان، داشتن مدرک دیپلم معتبر ترجمه شده است. جالب است بدانید که بسیاری از دانشگاه های عمان به خصوص دانشگاه دولتی سلطان قابوس، امکان مهاجرت به عمان برای تحصیل رایگان را برای دانشجویانی که در آزمون ها نمره قبولی کسب کنند را فراهم کرده است. کشور عمان کشوری پادشاهی است این کشور از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان منتهی شده و از جنوب با کشور یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی و ایران همسایه است.

سلام ، بنده 39 سالمه، کارشناسی کامپیوتر دارم و برنامه نویس دات نت بازبان#C هستم آیا امکان کار در کشور عمان رادارم. مشکل بعدی سنتون هست چون بالای 40 سال ریسک سنی پیدا میکنید و هرچه زودتر باید اقدام کنید. در حال حاضر امکان جاب افر آلمان کانادا یا استرالیا رو دارید و ولی باید شرایطتون دقیق تر بررسی بشه . باید برای بررسی دقیق تر شرایطتون اطالاعات بیشتری داشته باشیم. مایل بودین فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسامون کامل راهنماییتون کنند.

ویزای تحصیلی عمان

در این ویزا فرد متقاضی قبل از ورود به خاک عمان، شغل مورد نظر را پیدا کرده است و با استفاده از ویزا توریستی به فرد فرصتی داده می شود تا برای بستن قرارداد به عمان سفر کند. توجه داشته باشید که واحد پول کشور عمان، ریال می باشد و ما برای راحتی بیشتر شما در مقایسه با میانگین درآمد مشاغل مختلف در این کشور نسبت به سایر کشور ها، آن ها را به دلار تبدیل کرده ایم. اگر می خواهید به طور کلی مشاغل مورد نیاز کشور عمان را بدانید، جدول پایین را مطالعه نمایید. از آنجا که کشور عمان در حاشیه خلیج فارس قرار دارد، صنعت ماهیگیری جز صنایع پر رونق این کشور محسوب می شود و عمده درآمد این کشور از این صنعت به دست می آید. البته ناگفته نماند که صنعت نفت نیز، درآمد قابل توجهی برای کشور عمان به ارمغان می آورد و همچنین جز صنعت ماهیگیری، صنعت نفت و کشاورزی نیز، در این کشور رونق قابل توجهی دارد.