دسته‌ها
اخبار

بایدن وضعیت حقوقی برخی از مهاجران را اعلام خواهد کرد، عنوان 42 گسترشمهاجران ونزوئلا در مرز

،ت بایدن یک اقدام بهداشت عمومی دوران ترامپ را گسترش خواهد داد که به ماموران مرزی اجازه می‌دهد فوراً مهاجران نیکاراگوئه، کوبا و هائیتی را که از مکزیک وارد ایالات متحده می‌شوند، بیرون کنند.

پرزیدنت بایدن این خبر را پنجشنبه در کاخ سفید پیش از سفر هفته آینده خود به مکزیک برای دیدار با رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز اوبرادور اعلام خواهد کرد. وی همچنین قصد دارد روز یکشنبه از شهر مرزی ال پاسو در تگزاس بازدید کند و با مقامات محلی دیدار کند.

او همچنین طرح جدیدی را تشریح کرد که به مهاجران نیکاراگوئه، کوبا و هائیتی اجازه می دهد تا تحت یک برنامه آزادی مشروط بشردوستانه از طریق هوا وارد ایالات متحده شوند. آنها می توانند تا دو سال قانونی در ایالات متحده بمانند تا زم، که شخصی در ایالات متحده داشته باشند که بتواند آنها را از نظر مالی حمایت کند. این استراتژی بر اساس برنامه مشابه ارائه شده به مهاجران از ونزوئلا الگوبرداری شده است.

به ،وان بخشی از این برنامه، ،ت بایدن هر ماه به 30000 مهاجر از این کشورها اجازه ورود به ایالات متحده را می دهد. افرادی که به طور غیرقانونی وارد مرز ایالات متحده و مکزیک می شوند، به سرعت تحت سیاست بهداشت عمومی ،وان 42 ا،اج خواهند شد.


آیا سوالاتی در مورد مهاجرت قانونی دارید؟ فقط با 49 دلار توسط وکلای مستقل در شبکه ما پاسخ آنها را دریافت کنید.


منبع: https://www.boundless.com/blog/biden-announce-legal-status-migrants-،le-42-expansion/