دسته‌ها
اخبار

اخبار بی کران هفتگی مهاجرت: 7 آوریل 2023


ICE داده ها را از کلینیک ها و مدارس سقط جنین جمع آوری می کند

اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده (ICE) از احضاریه های موسوم به احضارهای سفارشی 1509 برای به دست آوردن سوابق به گونه ای استفاده می کند که به گفته برخی کارشناسان می تواند غیرقانونی باشد. با توجه به یک تحقیق WIRED جدید.

از سال 2016 تا اواسط سال 2022، آژانس بیش از 170000 بار 1509 صادر کرده است. این احضاریه ها برای بررسی تخلفات گمرکی استفاده می شود، اما WIRED دریافت که آژانس از آنها برای به دست آوردن اطلاعات غیرمرتبط با کلاهبرداری گمرکی، از جمله از لیگ فوتبال جوانان استفاده می کند. ، یک ارائه دهنده عمده سقط جنین و یک مدرسه ابتدایی.

اخبار USCIS

USCIS اولین مرکز خدمات مجازی را ایجاد می کند

USCIS باز شده است یک مرکز خدمات مجازی برای رسیدگی به درخواست‌های کمک‌های بشردوستانه برای مهاجرت، از جمله ویزا برای قرب،ان خشونت خانگی و جرایم، در تلاش برای کاهش معوقات و بهبود زمان‌های رسیدگی.

مرکز جدید ششمین مرکز خدمات USCIS و اولین مرکز کاملا مجازی آن است. مدیر آژانس، اور جادو، در مصاحبه ای، آن را “نقطه عطف مهم” خواند.

آیا می خواهید در خبرنامه هفتگی ما که همه امور مربوط به مهاجرت را پوشش می دهد ثبت نام کنید؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید

از توجه شما به خبرنامه ما متشکریم!

ما در دسترس خواهیم بود.

DHS اکنون هویت ،تی خود-شناسایی شده مهاجران را در فرم ها می پذیرد

متقاضیان ویزای مهاجرت اکنون می توانند هویت ، خود را در فرم ها مشخص کنند، حتی اگر با هویت ، نشان داده شده در مدارک پشتیب، آنها مطابقت نداشته باشد.

USCIS اعلام کرد به روز رس، خط مشی در روز جمعه، اضافه کرد که مهاجران نیازی به ارائه مدرک هویت ، خود در هنگام درخواست تغییر نشانگر ،ت خود ندارند، مگر اینکه فرم N-565 را ارسال کنند، که برای درخواست جایگزینی گواهی تابعیت یا سند شهروندی استفاده می شود.

USCIS قانون 60 روزه فرم معاینه پزشکی را حذف می کند

USCIS حذف کرده است قانون 60 روزه برای امضای پزشک در معاینه پزشکی مهاجرت فرم نتایج متقاضیان گرین کارت که پس از 31 مارس ثبت نام می کنند، می توانند فرم I-693 را حدا،ر تا دو سال پس از امضای جراح مدنی ارسال کنند. پیش از این، متقاضیان باید مطمئن می شدند که یک جراح مدنی فرم را ظرف 60 روز پس از ارسال درخواست گرین کارت خود امضا می کرد وگرنه در معرض رد شدن قرار می گرفت.


منبع: https://www.boundless.com/blog/boundless-weekly-immigration-news-arc،e-april-7-2023/