دسته‌ها
اخبار

اتوبوس ضد مهاجر گرگ ابوت بدترین جمهوری خواهان و بهترین جوامع محلی ما را نشان داد


این ماه یک سال از زم، که فرماندار جمهوری‌خواه تگزاس، گرگ ابوت، راه‌اندازی کرد، می‌گذرد هزینه بر و غیر انس، بدلکاری که در نهایت به هزاران مهاجر تازه وارد می رسد که توسط مقامات مهاجرت ایالات متحده پردازش و آزاد شده اند. ابوت ابتدا واشنگتن دی سی را هدف قرار داد، سپس ظلم خود را به آن گسترش داد شیکاگو، شهر نیویورک، فیلادلفیا و حتی اقامتگاه رسمی معاون رئیس جمهور کامالا هریس.

توجه داشته باشید که این مناطق توسط رهبری دموکرات اداره می شوند. این هرگز در مورد سیاست مهاجرت نبود، بلکه در مورد سیاست بود. اما اتوبوس او چند عواقب نیز خواهد داشت که ابوت احتمالاً پیش‌بینی نمی‌کرد.

در حالی که هیچ شکی وجود ندارد که هدف از این شیرین کاری سیاسی استفاده از انسان ها به ،وان وسایل بدون نگر، برای سلامتی آنها بود – یک کودک با اتوبوس به فیلادلفیا بسیار بیمار آمد. که او باید در بیمارستان بستری شود – برخی از مهاجران در واقع از این سواری سپاسگزار بودند، به آنها کمک می کند تا به مقصد نهایی خود نزدیک شوند. سانتو لینارته لوپز گفت مجله نیویورک تایمز آوریل گذشته که او پس از سفر از نیکاراگوئه پول زیادی نداشت. او امیدوار بود که خانواده خود را در کارولینای شمالی متحد کند. او گفت که نمی‌داند چرا آقای ابوت هزینه سفرش به شمال را می‌دهد، اما سپاسگزار بود.»

به همان اندازه مهم، این شیرین کاری سیاسی بر جوامعی در سراسر کشور که گاهی در نیمه های شب به استقبال و در آغوش کشیدن مهاجران در جستجوی زندگی جدید و بهتر می شتابند، هجوم آوردند.

در واشنگتن دی سی، داوطلبان مردمی از برنامه هایی مانند WhatsApp استفاده می شود برای هماهنگ ، زمان ورود مهاجران. تگزاس خواهان هرج و مرج بود و عمداً زمان رسیدن اتوبوس را با شهرهای مقصد یا حتی جایی که آنها را رها می ،د به اشتراک نمی گذاشت. در نهایت داوطلبان مهاجران را به یک کلیسای محلی هدایت ،د، جایی که به آنها در پوشاک، غذا و مراحل بعدی سفرشان کمک شد، از جمله اطمینان از اینکه برای شب در پناه هستند و می‌توانند روز بعد به پروازهای خود برسند. آلبرتو والدز در مهمانخانه کویکر اسکان داده شد و سپس به لطف مرکز منابع آمریکای مرکزی به کنتاکی پرواز کرد. مجله نیویورک تایمز گفت.

در فیلادلفیا، جیم کنی، شهردار دموکرات، اقدامات ابوت را به ،وان “غیر مسئولانه”، “بیهوده” و “بی اعتنایی آشکار به مقدسات جان انسان ها” محکوم کرد. اما او گفت فیلادلفیا «با وقار و احترام به همسایگان تازه واردمان سلام می‌کرد» و تصدیق کرد “سخاوت و شفقت ما قبلاً از ،نان و شرکای جامعه از زم، که به ما در مورد ورود این افراد به فیلادلفیا هشدار داده شد، دیده ایم.” سی بی اس نیوز فیلادلفیا گزارش شده است مهاجر، که در زمستان سرد وارد می شدند با ژاکت های گرم مورد استقبال قرار گرفتند.

در شهر نیویورک، ع، ها نیز نشان داد مهاجر، که از اتوبوس با دست دادن و دست دادن توسط مقامات محلی از جمله مانوئل کاسترو، کمیسر امور مهاجران نیویورک استقبال می‌شوند. خودش یک مهاجر سابقاً بدون مدرک بود. در شیکاگو، صدها مهاجر در اولین جشن شکرگزاری خود پذیرفته شدند، رسانه مستقل بدون مرز گزارش شده است. یکی از مهاجران گفت: «ما از اینکه در مک، هستیم که ما را با آغوش باز پذیرفتیم، سپاسگزاریم.

یک سال پس از اینکه تگزاس اولین اتوبوس‌ها را ارسال کرد، این واضح است: از یک شیرین کاری سیاسی، شبکه‌ای شکل گرفت که اکنون تلاش‌های استقبال از خطوط ایالتی را هماهنگ می‌کند. واشنگتن پست گزارش شده است این آ، هفته گذشته در واقع، برخی از م،عان گفت شیرین کاری ابوت به تقویت ارتباط بین سازمان ها کمک کرد.

«آنچه قبلاً یک مسئله مرزی بسیار خاص بود، به دلیل واکنش اولیه فرماندار ابوت – تاکتیک‌های او در انتقال مهاجران با اتوبوس به سایر نقاط کشور – ما را در تماس نزدیک‌تر با همکاران در جوامع دیگر قرار داده است.» مدیر اجرایی مرکز ماریسا لیمون گارزا گفت گزارش مرزی در سپتامبر گذشته لیمون به این نشریه گفت که این می تواند منجر به “تلاش هماهنگ تر برای همکاری در یک پاسخ بشردوستانه برای رفع نیازهای مردم در حال حرکت” شود.

در حالی که تگزاس در بی،ه مطبوعاتی پس از بی،ه مطبوعاتی از دست زدن ابوت به ،وان راهی برای حمله به ،ت بایدن در مورد مهاجرت یاد می کند، او هرگز داستان واقعی افرادی را که هدف قرار داده است بازگو نمی کند. این ممکن است آنها را شبیه انسان ها کند، و این هیچ لطفی به بدبینی سیاسی ابوت نمی کند. در میان افرادی که هدف قرار گرفتند، یوروی سانچز، در میان بسیاری از ونزوئلایی‌هایی بود که به دلیل رژیم مستبد مادورو مجبور به ، خانه‌های خود شدند.

سانچز گفت بدون مرز که هنگام عبور از دارین گپ خائنانه بود، تلاش برای عبور از مکزیک بسیار بدتر بود. او گفت: “پلیس مهاجرت آنجا بازی نمی کند.” ماه گذشته، 40 مهاجر بازداشت شده در آتش سوزی هولناک در یک بازداشتگاه در سیوداد خوارز کشته شدند. فیلم نظارت بعد نشان داد نگهبانان دور می شوند و اجازه می دهند بمیرند. پس از ورودش به شیکاگو، سانچز با خانواده اش تماس گرفت و به آنها گفت که سالم به آنجا رسیده است. او گفت: «این یکی از بهترین احساسات بود. از آن زمان، سانچز به ،وان پسر اتوبوس در یک هتل کار پیدا کرد و با مهاجران دیگر نیز در جستجوی زندگی بهتر دوست شد. او به Borderless گفت که این باعث می شود زندگی جدید او در اینجا کمی احساس تنهایی کند.

“من به خاطر کاری که دارم و مشاغلی که دوستانم پیدا کرده اند سپاسگزارم. خیلی مهم است که کار کنید و روتین داشته باشید. و من هم از داشتن دوست، در اینجا خوشحالم.» او گفت. “داشتن دوستان خوب در اینجا که مراقب یکدیگر هستند بسیار مهم است. اگر من اینجا تنها بودم، خوب نبود. خیلی سخت تر می شود.»

ا،ر آمریکایی‌ها با افرادی مانند سانچز، لینارته لوپز و والدز بر سر خصومت‌های ضد مهاجرتی که ابوت و دیگر جمهوری‌خواهان منتخب بیان می‌کنند، طرف می‌شوند. ال،اندرا ویارئال از انجمن ملی مهاجرت گفت: در واقع، ا،ریت قریب به اتفاق رای دهندگان ثبت نام شده با ارائه پناهگاه به افراد و خانواده هایی که از آزار و شکنجه شدید فرار می کنند، موافق هستند، در حالی که از هر 10 نفر 7 نفر می گویند که استقبال از تازه واردان به جوامع ما یک ارزش آمریکایی است. آ اخبار صبح دا، op-ed.

یادآوری این نکته مهم است که با کاهش نامزدهای جمهوری‌خواه برای ریاست‌جمهوری پایین‌تر و پایین‌تر می‌روند در تلاش برای پیشی گرفتن از یکدیگر در زمینه مهاجرت. امی فیشر، یکی از اعضای جامعه که به برخی از اولین خانواده‌هایی که به پایتخت کشور رسیدند، کمک کرد: «ما در لحظه‌ای هستیم که به ،وان یک کشور، انتخابی داریم یا گسترش دهیم، استقبال کنیم یا در را ببندیم. می گوید واشنگتن پست. و اگر ما بستن در را انتخاب کنیم، کاری که سیاستمداران ما در تلاش هستند انجام دهند، ما مردم را مجازات می کنیم. [with] مرگ و خشونت.»
منبع: http://americasvoice.org/blog/greg-abbotts-anti-immigrant-busing-s،wed-the-worst-of-republicans-and-the-best-of-our-local-communities/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=greg-abbotts-anti-immigrant-busing-s،wed-the-worst-of-republicans-and-the-best-of-our-local-communities